دستگاه بوجاری سیار

اگر به دنبال بهترین شرکت در بین شرکتهای تولید کننده دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی که مناسب کار کشاورزان، خانوار ها، فروشگاه و بنکداران برای پاک کنی دقیق نزدیک 100% می باشید، رودیاکو را خدمت تان معرفی می نماییم. این ماشین را همه کاره نیز می توان نامید چرا که برای جو، نخود، لوبیا، تخمه آفتاب گردان نیز کاملا کارا است.

دستگاه بوجاری گندم چیست؟

دستگاه بوجاری گندم به دستگاهی می گویند که کارش پاک کنی گندم از انواع ساقه، چوب ریز، محصولات درشت، و هر آنچه غیر از گندم در محصول وجود داشته باشد، است.

دستگاهی که ما می سازیم ارتفاع آن 1 متر و 70 سانتی متر می باشد که بسیار خوب می توانید شما از این لحاظ از آن بهره ببرید.

قیمت این دستگاه با توجه به کیفیت کار آن بسیار مناسب است و با قیمت بسیار پایین اگر تازه بتوانید مشابه آن را پیدا کنید، شاید بتوانید اقدام خرید دستگاه بنمایید.

بوجاری دستگاه کوچک سیار

انواع دستگاه بوجاری گندم

دستگاه های بوجاری گندم از نظر کارایی به چندین مدل تقسیم بندی می شوند که می توان به صورت زیر تقسیم بندی نمود:

  • الکترومکانیکی
  • الکترونیکی کالر

در ایران هر دو دستگاه ساخته می شود و دومی با نام دستگاه سورتینگ برنج به ایران وارد شد در حالی که اولی، از قدیم الایام به صورت دست و پا شکسته و سنتی ساخته می شده است، تا اینکه مبتکران و صنعت گران قوی، نمونه های بسیار جالب آن را تولید و به بازار عرضه نمودند.

شرکتهای تولید کننده دستگاه بوجاری گندم و سایر غلات و حبوبات در ایران کم نیستند، اما مسئله بر روی کیفیت بوجاری دستگاه است که این دستگاهی که خدمت تان معرفی می کنیم، از لحاظ بوجاری بسیار قوی تر از نمونه های مشابه است و با برق تک فاز کار می کند.

دستگاه بوجاری کوچک

پیشرفته ترین دستگاه بوجاری گندم

پیشرفته ترین دستگاه بوجاری گندم، دستگاه کالر سورتینگ است که مو را از ماست بیرون می کشد، اما به دلیل اینکه هزینه ساخت این دستگاه بسیار بالا تمام می شود، برای اغلب افرادی که می خواهند کار بوجاری را انجام دهند، اصلا نمی صرفد.