ساخت و فروش دستگاه پرس حرارتی نایلون ایرانی + ارزان

 

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون در چه ابعادی صورت میگیرد؟

دستگاه پرس حرارتی نایلون در نمونه های خانگی و صنعتی با سایز و ابعاد مختلف که از طریق حرارت و فشار عمل اتصال و پلمپ دو لبه پلاستیک را انجام می دهد توسط تولیدگنندگان ایرانی ساخته و با تعرفه های ارزان و مناسبی به بازار عرضه می شود.

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون در چه ابعادی صورت میگیرد؟

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون در انواع و ابعاد مختلفی صورت می گیرد.
دستگاه های پرس نایلون در دو نوع خانگی و صنعتی تولید می شوند که ممکن است دستی، اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشند.
دستگاه های پرس حرارتی خانگی در اندازه های کوچکتری تولید می شوند به طوری که به آسانی امکان جابجایی آن ها وجود دارد و در هر فضایی می توان آن را جای داد.
دستگاه های پرس حرارتی نایلون صنعتی که شامل دستگاه دوخت ریلی و پدالی می شوند در ابعاد بزرگتری تولید شده به صورتی که دارای میز کار و یا پایه می باشند و حداقل فضا برای قرار گرفتن آن ها یک متر مربع می باشد.
در عوض دستگاه های دوخت نایلون صنعتی دارای سرعت عملکرد بیشتری می باشند و در برخی انواع امکان پرس چند بسته بندی به صورت هم زمان در آن وجود دارد.
ظرفیت تولید دستگاه های دوخت با ابعاد بزرگتر پاسخگوی نیاز کارخانجات گوناگون می باشد.

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون در چه ابعادی صورت میگیرد؟

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک در چه صنایعی کاربرد دارد؟

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک برای کار کردن نیاز به اپراتور چندانی ندارد و تنها تنظیم اولیه و روشن کردن دستگاه توسط اپراتور انجام می شود و بعد از آن فقط کنترل دستگاه بر عهده اپراتور می باشد.
دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک از دستگاه های پیشرفته و صنعتی می باشد که دارای ابعاد بزرگی می باشد و عرض نایلون های قرار گرفته در آن در مدل های مختلف دستگاه متفاوت است.
دستگاه های دوخت نایلون در تولید کیسه های فریزر، زباله و رکابی استفاده می شوند و دستگاه های دوخت نایلون در صنعت بسته بندی در صنایع مختلف شیمیایی، دارویی، غذایی، الکترونیکی، آرایشی و بهداشتی به کار می روند و کاربرد گسترده ای دارند.
دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک که برای دوخت درب کیسه ها به کار می رود این کار را با سرعت فراوانی انجام داده و بسته بندی صنعتی در کارخانجات بزرگ به وسیله آن ها انجام می شود.
کیفیت و سرعت کار این دستگاه های اتوماتیک در این صنایع رضایت بخش می باشد.

مشاوره و فروش دستگاه دوخت نایلون برای انواع مشاغل

شرکت فروش دستگاه دوخت نایلون ما سابقه ای درخشان در این امر داشته و می توانید خریدی مطمئن و با کیفیت و قیمت مناسب از ما داشته باشید.
انواع دستگاه دوخت نایلون در مدل های مختلف را با بهترین قیمت تهیه کنید و از آن در مشاغل مختلف یا راه اندازی یک شغل پربازده جدید استفاده نمود.
به منظور گرفتن راهنمایی برای خرید دستگاه متناسب با نیاز کاری می توانید با مشاوران فروش دستگاه ها تماس تلفنی حاصل نموده تا مشاوران بر حسب بودجه شما بهترین دستگاه را برای خرید به شما معرفی نمایند.
قیمت جدیدترین دستگاه های دوخت نایلون و مشخصات فنی آن ها را می توانید در سایت فروش اینترنتی ما مشاهده نمایید.
دستگاه های ارائه شده دارای خدمات پس از فروش می باشند و آموزش کار به آن ها نیز توسط تکنیسین نصب در محل داده می شود.
در صورت داشتن ایراد یا مشکل در کار دستگاه ها می توانید از طریق تماس تلفنی سوالات خود را پرسیده و جواب دریافت نمایید.

مشاوره و فروش دستگاه دوخت نایلون برای انواع مشاغل

تفاوت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و تولید نایلون

در دستگاه دوخت نایلون و نایلکس نیاز به نایلون به صورت رول شده وجود دارد که در ابتدای دستگاه قرار می گیرد، رول نایلون کم کم باز شده و با عبور ز غلتک های مخصوص به قسمت برش و دوخت می رود.
در قسمت برش به اندازه کیسه مورد نظر و مدل آن بریده می شود و قسمت انتهایی آن با حرارت دستگاه دوخت می خورد.
بر حسب مدل قالب دستگاه کیسه تولید شده به صورت فریزر، کیسه زباله در خط تولید دستگاه تولید نایلون در مرحله قبل از دوخت و برش نایلون می باشد. دستگاه تولید نایلون وظیفه ساخت رول اولیه نایلون را به عهده دارد، این دستگاه با استفاده از مواد اولیه پلاستیکی و ذوب آن ورق های نایلونی را آماده نموده و در پایان آن را به صورت رول شده تحویل می دهد.
با توجه به نوع و مقدار مواد اولیه جنس و ضخامت نایلون و نایلکس تولید شده تغییر می نماید.

هزینه های احتمالی تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک

تمامی دستگاه ها پس از مدتی کارکرد نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات پیدا می کنند که دستگاه دوخت پلاستیک در انواع مختلف نیز از قاعده مستثنی نیست.
اما تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک زیاد هزینه بر نیست و به علت ارزان و موجود بودن انواع لوازم یدکی آن به راحتی می توان دستگاه را چند وقت یک بار سرویس کرد.
دستگاه های دوخت دستی که ابعاد کوچکی دارند را می توان برای تعمیر به راحتی به محل تعمیر گاه حمل نموده و پس از تعمیر آن را تحویل گرفت.
اما دستگاه های دوخت پلاستیک اتوماتیک و صنعتی دارای اندازه های بزرگتری بوده و باید تعمیرکار برای تعمیر در محل حاضر شود که در این صورت هزینه ایاب و ذهاب نیز به آن اضافه خواهد شد.
خرید لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک به صورت مستقیم از شرکت تولیدی هم به صرفه و هم مطمئن می باشد ، ضمن آن که لوازم را به صورت آنلاین نیز می توان سفارش داد.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ارزان پدالی ایرانی

دستگاه دوخت پدالی یکی از انواع دستگاه دوخت پلاستیک ارزان می باشد که کارایی فوق العاده ای نیز دارد.
دستگاه دوخت پدالی خود انواع مختلفی دارد که با قیمت متفاوتی در بازار ارائه می گردد، دستگاه های دوخت پدالی المنتی ساده جزء ارزان ترین دستگاه می باشند.
دستگاه های دوخت پدالی المنتی طول دوخت گسترده ای از 30 سانتیمتری تا 120 سانتیمتری را شامل می شوند.
این دستگاه سرعت دوخت بالایی نیز دارد و برای دوخت هر بسته بندی با توجه به ضخامت و جنس آن در حدود 2/0 تا 2 ثانیه زمان لازم دارد.
ولتاژ برق مصرفی این دستگاه نیز از نوع تک فاز 220 ولتی شهری می باشد.
این دستگاه قابلیت دوخت نایلون های ضخیم  را نیز دارا می باشد و عرض دوخت دستگاه نیز در حدود 3 میلی متر می باشد.
قیمت این دستگاه های دوخت پدالی ساده حدودا کمتر از 3 میلیون تومان می باشد و با همین مقدار سرمایه می توان شغل بسته بندی پردرآمدی را راه اندازی نمود.

مشخصات دستگاه دوخت پلاستیک ارزان پدالی ایرانی