ارزان قیمت ترین دستگاه بسته بندی دانه ای 4 توزین

ارزان قیمت ترین دستگاه بسته بندی 4 توزین دانه ای چند تمام می شود؟ آیا یک خط کامل حبوبات و خشکبار به راحتی می تواند توسط این ماشین آلات، برای یک کسب و کار پر سود شروع شود؟ ابعاد دستگاه در چه اندازه است؟ برق مصرفی آن چقدر خواهد بود؟

دستگاه بسته بندی دانه ای 4 توزین

دستگاه بسته بندی دانه ای 4 توزین چیست؟

مفهوم دانه ای از آنجایی آمد که این دستگاه دانه به دانه هر بسته را بسته بندی می نماید و به بازار عرضه می کند. قیمت تمام شده دستگاه بسته بندی 4 توزین با توجه به هزینه هایی که لازم دارد، متفاوت خواهد بود.

سرعت دستگاه بسته بندی چهار توزین در هر دقیقه

دستگاه بسته بندی چهار توزین می تواند حداکثر در هر دقیقه 35 بسته بندی 2 کیلویی را که بیشترین زمان را برای وزن کشی نیاز دارد، می تواند بسته بندی نماید.

یعنی این دستگاه تقریبا در هر 2 ثانیه می تواند یک بسته را به صورت کامل پر، دوخت و جدا نماید.

سیستم کار دستگاه بسته بندی چهار توزین به صورت پنوماتیک است. پنوماتیک به معنی استفاده از سیستم باد در زمینه دوخت دستگاه است که با قیمت و سرعت بسیار بالاتری فعالیت می نماید.

دستگاه بسته بندی حبوبات 4 توزین

قیمت دستگاه بسته بندی 4 توزین

قیمت دستگاه بسته بندی 4 توزین و سایر دستگاه های لازم را که برای یک خط بسته بندی می خواهید، می توانید به بخش منو سایت و سپس قیمت هر کدام از دستگاه ها رجوع نمایید.

تمامی دستگاه ها موجود که بهترین قیمت امروز بازار را دارا می باشند را می توانید مشاهده نمایید و با توجه به اینکه قیمت شان بسیار خوب است اقدام به سفارش برای ساخت و سپس خرید نمایید.

دستگاه پرکن