دستگاه بسته بندی 4 توزین حبوبات ارزان

یک راز در مورد دستگاه بسته بندی 4 توزین وجود دارد و آن سرعت بسیار خوب، کارکرد عالی نسبت به دو توزین یا تک می باشد. برای همین شرکت های بسته بندی کشش بسیار زیادی برای خرید این دستگاه نشان می دهند. ما هم عمده تمرکز ساخت و فروش مان روی این ماشین آلات است.

 دستگاه بسته بندی 4 توزین

مشاوره راه اندازی بسته بندی حبوبات

دوستی دیروز با ما تماس گرفتند و دارای بالاترین سطح تولید و بسته بندی حبوبات بودند.

برآورد کاری شان در این زمینه روی 20 تن در روز بود. برای ایشان چندین راه حل در زمینه بسته بندی وجود داشت که بد نیست شما هم از آن اطلاع پیدا نمایید:

سرعت دستگاه بسته بندی 4 توزین در هر دقیقه نزدیک به 45 بسته 1 کیلویی می باشد.

بنابراین در هر ساعت این دستگاه می تواند حدودا 2500 کیلوگرم را به صورت کامل بسته بندی نماید.

20 تن در روز یعنی نزدیک به 8 ساعت کاری باید کارگران و دستگاه روشن باشد و مسئله ای نیست.

اما اگر تقاضا برای این شرکت افزایش یابد باید چه کند؟

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]آیا از دستگاه بسته بندی چینی خارجی 10 توزین استفاده نماید یا یک دستگاه چهار توزین حبوبات دیگر به خط خود اضافه نماید؟[/box]

برای حل این موضوع توصیه ما این است که یک خط بسته بندی 4 توزین به خط خود اضافه نماید بسیار بهتر خواهد بود.

دستگاه 4 توزین بسته بندی

دستگاه بسته بندی 4 توزین چیست؟

به دستگاهی که کارش وزن کشی محصول توسط 4 بخش توزین مجزا، سپس پر کردن بسته از 10 تا 2000 گرم و در نهایت دوخت نایلون پلاستیک است و بسته بندی نهایی را به صورت تمام اتوماتیک تحویل می دهد، دستگاه بسته بندی 4 توزین می گویند.

حال شاید برای تان سوال باشد که دستگاه بسته بندی دو توزین چیست؟ تفاوت این دستگاه بر روی تنها بخش توزین آن که از دو توزین در آن استفاده شده است، می باشد.

دستگاه بسته بندی چینی

امروزه می توانید به راحتی با خرید هر کدام از این دستگاه با قیمت فروش بسیار عالی، به کار بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند حبوبات و خشکبار روی بیاورید.