فروش انواع دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی

انواع دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی ساخت ایران در مدل های ریلی دستی پدالی با ابعاد مختلف و ظرفیت تولید متفاوت از سوی مجموعه های تخصصی و بزرگ با تعرفه های مناسبی برای فروش به بازار عرضه شده است.

تفاوت انواع دستگاه دوخت نایلون بسته بندی ریلی، پدالی، دستی

دستگاه دوخت پلاستیک بسته بندی در انواع و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردد که کار همه آن ها پرس درب بسته بندی ها می باشد.
تا از ورود هوا، گرد و خاک و آلودگی ها به داخل آن جلوگیری شود، همچنین محصولات جلوه بیشتری برای فروش پیدا کنند.
دستگاه دوخت به انواع دستگاه ریلی، پدالی، دستی و پرتابل تقسیم می شوند که هر کدام از این انواع خود شامل مدل های مختلفی می باشند.
تفاوت این دستگاه های نام برده در ابعاد، ظرفیت تولید، طول و عرض دوخت و قابلیت دوخت فیلم های مختلف بسته بندی می باشد.
مثلا دستگاه پرس دستی کوچکترین نوع دستگاه دوخت می باشد که سرعت بسته بندی آن بستگی به سرعت عمل اپراتور دارد و معمولا در حدی است که بتواند پاسخگوی نیاز مشاغل خانگی باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی در ابعاد بزرگتری تولید می شود و به صورت اتوماتیک عمل نموده، در نتیجه سرعت دوخت بیشتری نسبت به انواع دیگر دستگاه دارد و در کارخانجات صنعتی از این دستگاه استفاده می شود.

تفاوت انواع دستگاه دوخت نایلون بسته بندی ریلی، پدالی، دستی

نحوه نگهداری و عمر مفید المنت دستگاه دوخت پلاستیک

همان طور که می دانید المنت دستگاه دوخت پلاستیک مهمترین جزء آن می باشد که عمل گرم شدن فک های حرارتی دستگاه به وسیله آن صورت می گیرد. بنابراین برای بالا رفتن طول عمر دستگاه باید از المنت آن به خوبی نگهداری کرد و نکات لازم را رعایت نمود.
اولین نکته در نگهداری المنت دستگاه این است به دستگاه زیاد فشار نیاورده و بیش از حد ظرفیت آن از دستگاه کار نکشید و زمانی که دستگاه را لازم ندارید آن را از برق کشیده و خاموش نمایید.
نکته دیگر این است که گاهی المنت دستگاه رسوب گرفته و باعث جلوگیری از انتقال گرما در آن می شود، بنابراین لازم است هر چند وقت یکبار المنت ها تمیز و رسوب گیری شوند.
در استفاده از دستگاه های دوخت باید سعی شود از بروز نقص الکتریکی در آن ها پیشگیری شود تا المنت دچار آسیب نشده و طول عمر آن بیشتر شود.
به طور کلی اگر در نگهداری از دستگاه و استفاده از آن نکات لازم رعایت شود المنت ها نسبت به هزینه ای که دارند بازدهی خوبی نیزدارند.

نحوه نگهداری و عمر مفید المنت دستگاه دوخت پلاستیک

 

ساخت و تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک

معمولا شرکت هایی که ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی را انجام می دهند.
تعمیر آن را نیز به عهده می گیرند و در صورت خرابی دستگاه تکنیسین های ماهری را به محل اعزام نموده تا آن را عیب یابی نموده و در صورت لزوم قطعات آن نیز تعویض شود.
بنابراین برای تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک بهترین گزینه تماس با شرکت سازنده آن می باشد که راهنمایی های لازم صورت گرفته و از خدمات پس از فروش دستگاه ها نیز برخوردار شوید.
این شرکت ها قطعات را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار مشتریان قرار می دهند و مزیت خرید از آن ها موجود بودن تمامی قطعات در سایز و مدل مورد نیاز می باشد.
تعمیر دستگاه های دوخت امری تخصصی می باشد و از سپردن آن به تعمیرگاه های غیر مجاز جلوگیری نموده تا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف در مقابل کاری کم کیفیت و بدون مهارت نشوید.

ساخت و تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک بی نیاز از اپراتور است؟

دستگاه های دوخت در انواع مختلفی می باشند که دستگاه دوخت دستی که همان گونه که از نامش مشخص است برای عملکرد خود نیاز به نیروی دست اپراتور دارد تا اهرم دستگاه را فشرده و لبه های بسته بندی را نیز زیر دستگاه تنظیم نماید.
دستگاه دوخت پدالی نیز دارای پدالی در زیر پای کاربر می باشد که در موقع دوخت آن را فشرده تا دو فک دستگاه به یکدیگر فشرده و عمل دوخت انجام شود.
اما دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک یا همان ریلی برای کار خود نیاز به نیرویی که از طریق کاربر به آن وارد شود را ندارد و دو فک دستگاه به صورت اتوماتیک و غلتکی از روی بسته بندی عبور کرده و آن را پرس می نماید.
اما این دستگاه اتوماتیک نیز بی نیاز از اپراتور نمی باشد و لازم است اپراتوری بر نحوه کار دستگاه نظارت داشته و همچنین بسته بندی ها یکی پس از دیگر وارد  غلتک دستگاه نماید تا بسته بندی آماده شده از سمت دیگر دستگاه خارج شود.

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک بی نیاز از اپراتور است؟

فروش دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و پلاستیک ارزان

در مرکز فروش ماشین آلات صنعتی ما با هر بودجه مالی می توانید اقدام به خرید دستگاه دوخت نایلون و نایلکس نموده و در صورت لزوم تسهیلاتی نیز از سوی شرکت برای خرید شما در نظر گرفته شده است.
انواع دستگاه دوخت پلاستیک ارزان را می توانید در سایت فروش اینترنتی ما ببینید و اقدام به سفارش و خرید آنلاین آن نمایید.
این دستگاه های دوخت بهترین گزینه برای راه اندازی یک شغل جدید و زود بازده می باشند.
چرا که صنعت بسته بندی در کشور ما بسیار رواج داشته و طرفداران زیادی دارد.
دستگاه های دوخت پلاستیک ارائه شده در سایت از کیفیت بالایی برخوردار بوده، دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش خوبی بوده ، در عین حال به دلیل عرضه بلا واسطه قیمت ها نیز بسیار مناسب می باشد.
انواع دستگاه های دوخت کم مصرف و کم هزینه را می توانید در سایت مشاهده نموده و با توجه به مشخصات فنی ارائه شده دستگاه مناسب با ظرفیت تولید خود را انتخاب نمایید.

فروش دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و پلاستیک ارزان