دستگاه بوجاری نخود در اصفهان

سازنده های دستگاه بوجاری حبوبات و غلات نظیر نخود، لوبیا، عدس، ماش، جو و گندم که در تناژ های بسیار بالایی باید کار پاک کنی شان تمیز شود، در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران، کرج و تبریز امکان ساخت شان وجود دارد.

 

 

انواع دستگاه بوجاری نخود

 

دستگاه بوجاری نخود به دو صورت امکان ساخت شان وجود دارد:

  • دستگاه بوجاری خانگی
  • صنعتی

دستگاه های بوجاری خانگی برای کشاورزان و یا عمده فروشانی که می خواهند در بخشی از کارگاه یا مغازه خود اقدام به کار بوجاری نمایند و هر روزه بتوانند تا حداکثر 10 تن را بوجاری کنند، در حالی که زمان کافی برای بوجاری داشته باشند، به درد می خورد.

دستگاه بوجاری نخود

در حالی که دستگاه بوجاری صنعتی برای شرکت هایی که حداقل ساعت 5 تن برای بوجاری نیاز دارند و می خواهند به صورت 100% کار بوجاری را توسط آن انجام دهند، کاملا سیستم جدایی را می طلبد.

قیمت فروش دستگاه بوجاری نخود

دستگاه بوجاری نخود را می توان با توجه به درصد پاک کنی از حداقل 75% با قیمت 8 میلیون تومان شروع به ساخت نمود و با درصد 97% به قیمت 15 میلیون تومان می رسد که ظرفیت این دستگاه ها در ساعت 500 کیلوگرمی است.

اما اگر ظرفیت های بالاتری بخواهید، قطعا قیمت آن افزایش پیدا می نماید.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]بدانید که ما امکان ساخت و طراحی هر گونه دستگاه را برای بوجاری در هر اندازه ای دارا هستیم و برای این منظور به راحتی می توانید با توجه به ابعادی که نیاز دارید، توضیحات لازم را به ما بدهید تا برای تان بهترین دستگاهی که می شود طراحی نمود را معرفی نماییم.[/box]