دستگاه دوخت نایلون پدالی با نازلترین قیمت

 

دستگاه دوخت نایلون پدالی در ابعاد مختلف استاندارد های لازم کیفیت بالا کارآیی ساده با نازلترین قیمت در بازار بسته به نیاز خریداران جهت دوخت و بسته بندی انواع نایلون و پلاستیک عرضه می شود.

دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی برای انواع نایلون

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی برای دوخت انواع نایلون ها و پلاستیک ها به کار گرفته می شود که با این دستگاه به آسانی می توان کار کرد و طرز کار بسیار ساده ای دارد.
دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی دارای مدل های مختلفی می باشند که این دستگاه ها را می توانید در اندازه های مختلفی در بازار ببینید که مناسب برای هر مکانی پیدا می شود.
دستگاه دوخت نایلون پدالی با استفاده از یک پدال مانند پدال های چرخ خیاطی های صنعتی کار می کند که این پدال در پایین پای اپراتور قرار دارد و اپراتور می تواند با فشردن این پدال به دوخت پلاستیک و یا نایلون به راحتی بپردازد.
دستگاه های دوخت پدالی به دلیل این طرز کاری که دارند جزو ساده ترین و راحت ترین دستگاه های دوخت می باشند.
نمونه های این دستگاه های دوخت پدالی که برای نایلون ها و پلاستیک ها استفاده می شود را می توانید در سایت ببینید.

دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی برای انواع نایلون

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک و سلفون پدالی

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی به عوامل زیادی بستگی دارد.
زیرا این دستگاه ها دارای مدل های مختلفی می باشند که اندازه دستگاه و یا تقریبا طرز کار آن ها با یک دیگر تفاوت دارد.
و کارخانه های مختلفی با قطعات مختلف به تولید این دستگاه ها می پردازند که این عامل ها می تواند بر قیمت گذاری بر روی این دستگاه ها تاثیر گذار باشد .
قیمت دستگاه های دوخت پدالی سبک تر و کوچک تر از دستگاه هایی که کمی پیچیدگی بیشتری دارند و از نظر ابعاد نسبت به آن ها بزرگتر می باشند ارزان تر است.
هر کارخانه ای بر طبق کیفیت تولید دستگاه خود می تواند قیمت متفاوتی برای این نوع دستگاه ها داشته باشد.
برای کسب و دریافت قیمت به روز و دقیق تر هر کدام از دستگاه های دوخت پدالی شما می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک و سلفون پدالی

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک و نایلون در ایران

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک و نایلون در ایران به تولید انواع مختلفی از دستگاه های دوخت مانند:

  • دستگاه های دوخت دستی
  • دستگاه های دوخت پدالی
  • دستگاه های دوخت ریلی عمودی و افقی
  • دستگاه های دوخت اتوماتیک

و غیره می پردازند.
تولید کنندگان ایرانی که به ساخت دستگاه های دوخت پلاستیک و نایلون مشغول می باشند.
بعد از تولید دستگاه خود این دستگاه ها را به نمایندگی های مختلف خود در سرتا سر کشور ارسال می کنند.
تا مشتریان بتوانند دسترسی راحت تری به ین دستگاه ها برای خرید داشته باشند.
البته خریداران حتی می توانند خرید خود را از درب کارخانه و به طور مستقیم از تولید کننده انجام دهد .
دستگاه های دوخت تنوع بسیاری دارند که مناسب برای کارخانه های دوخت پلاستیک و بسته بندی و یا کارگاه ها، برای فروشگاه هایی که به این دستگاه ها نیاز دارند برای بسته بندی خود و یا مورد نیاز مشاغل خانگی برای بسته بندی می باشند.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک و نایلون در ایران

انواع تجهیزات جانبی دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی سرعت کار بالایی دارد و سریع می تواند تعداد زیادی از پلاستیک هایی که در اختیار این دستگاه قرار داده ایم را دوخت بزند.
این دستگاه دارای تجهیزات جانبی برای کار کردن بهتر دستگاه می باشد که به دلیل متفاوت بودن دستگاه های ریلی می توان گفت تجهیزات جانبی این دستگاه ها با یک دیگر متفاوت می باشد.
یکی از تجهیزات دستگاه دوخت ریلی می تواند تاریخ زن این دستگاه باشد البته با توجه به مدل دستگاه امکان تفاوت این تاریخ زن ها در هر دستگاه امکان دارد. دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی در دو مدل عمودی و افقی ساخته می شوند که تجهیزات جانبی مختلفی دارند که می توانید برای کسب اطلاعات با مشاوران سایت صحبت نمایید.
برای خرید انواع دستگاه های دوخت ریلی نایلون و پلاستیک و یا تجهیزات جانبی این دستگاه ها  با ما تماس بگیرید تا شما را برای سفارش دستگاه خود راهنمایی کنیم.

انواع تجهیزات جانبی دستگاه دوخت پلاستیک ریلی

طول عمر و قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک متالایز

قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک متالایز بستگی به قدرت دستگاه دارد.
زیرا هر چه دستگاه دارای قدرت و ابعاد بزرگتری داشته باشد باید بر روی این دستگاه از المنت های قوی تر و بزرگتری استفاده نمود تا بتواند در هنگام دوخت و تولید حرارت برای دوخت دوام بیشتری بیاورد و دستگاه دوخت پلاستیک متالایز را به خوبی راه اندازی نماید.
طول عمر المنت دستگاه های دوخت معمولا زیاد می باشد اما در صورت خراب شدن المنت می توان به راحتی آن را تعویض نمود و یک المنت نو و سالم بر روی دستگاه نصب نمود.
اگر دستگاه را هر چند ساعت یکبار خاموش کرده و اجازه بدهیم دستگاه استراحت داشته باشد به آن کمک خواهیم کرد تا طول عمر بیشتری داشته باشد و المنت دیرتر بسوزد.
مراقبت از دستگاه دوخت متالایز بسیار برای سلامت المنت و خود دستگاه مهم می باشد که برای بالا بردن طول عمر دستگاه و المنت توصیه می شود.

طول عمر و قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک متالایز 

 مدلهای دستگاه دوخت پرتابل

دستگاه دوخت پرتابل مناسب برای دوختن درب انواع بسته بندی هایی که به صورت پلاستیکی، فویل، سلفون، گونی و غیره می باشند مناسب می باشند.
این دستگاه دارای اندازه و مدل های مخلفی هستند که در بازار دستگاه ها می توانید ببینید.
دستگاه های دوخت پرتابل را می توان در اندازه های 20 ،30 و یا 40 خریداری کرد و معمولا ابعاد این دستگاه ها کوچک می باشد تا بتوان به صورت دستی به راحتی با آن ها کار کرد.
این دستگاه ها در اندازه های بسیار بزرگتر هم تولید می شوند که برای تولیدات بالا استفاده می شوند اما دستگاه های دستی آن مناسب برای مشاغل کوچکتر می باشند.
می توانید برای دیدن انواع مدل های دستگاه های دوخت پرتابل و دیگر دستگاه های متنوع دوخت پلاستیک به سایت ما مراجعه نموده و با مطالعه سایت و دیدن مشخصات این دستگاه ها با دستگاه های پرتابل و انواع آن ها آشنا شوید.

 مدلهای دستگاه دوخت پرتابل