دستگاه دوخت پدالی ارزان | ایرانی + یک متری

دستگاه دوخت پدالی یکی از قدیمی ترین و ارزانترین دستگاه دوخت است که در مدل های ایرانی با پایه ای از جنس چدن فک های حرارتی با روکش تفلون المنت های میله ای که به راحتی انواع نایلون و نایلکس را دوخت می زند طراحی با کاربرد بسیار و کیفیت عالی برای بسته بندی انواع محصولات مورد استفاده می باشد.

کیفیت عملکرد دستگاه دوخت پدالی ایرانی

امروزه با پیشرفت صنعت و بالارفتن علم دیگر روش های قدیمی و وقت گیر در کارخانه ها که به صورت دستی انجام می شد جای خود را دستگاه های صنعتی داده اند تا بتوانند به راحتی و با سرعت بیشتری کارها را راه اندازی کرد.
این اتفاق باعث شد تا کیفیت در کارخانه ها بسیار بالا رود و سرعت تولیدات و بسته بندی چند برابر شود.
دستگاه دوخت یک دستگاه می باشد که که به وسیله آن می توان پلاستیک و پاکت ها را به هم پرس کرده و بدوزد.
این دستگاه دارای مدل های مختلفی می باشد که یکی از مدل های بسیار کار آمد این دستگاه های دوخت دستگاه دوخت پدالی ایرانی می باشد که این دستگاه در ایران و شرکت های ایرانی تولید می شود.
دستگاه دوخت پدالی دارای کیفیت عملکرد بسیار بالایی می باشد و توسط پدالی که در زیر دستگاه است به راحتی می توان آن را هدایت کرد و پدال باعث راحت تر کار کردن با این دستگاه می شود.

دستگاه دوخت پدالی ارزان ایرانی

کاربرد های دستگاه دوخت پدال پایی

دستگاه های دوخت دارای مدل های بسیار مختلف می باشند که می توان از آن ها برای بسته بندی و دوخت پاکت ها و پلاستیک استفاده کرد.
از این دستگاه ها در مدل های دستگاه دوخت پدال پایی و دیگر نوع دستگاه های کاربردی برای فروشگاه ها و کارخانه هایی که می خواهند درب پاکت های پلاستیکی را پلمپ کنند مناسب می باشد.
در فروشگاه هایی که محصولات فله  مانند حبوبات، پودر هایی مانند ادویه و غیره را درون پاکت های پلاستیکی بسته بندی می کنند برای فروش، نیاز به دستگاه دوخت کوچکی دارند تا بتوانند درب این پاکت ها را پلمپ کرده تا محصول داخل پاکت به بیرون نریزد و کیفیت بسته بندی بیشتر شود.
این کار باعث می شود مشتری بیشتری به محصولات جذب شود.
دستگاه دوخت پدال پایی از راحت ترین و بهترین دستگاه ها در بین دستگاه های دوخت می باشند و فقط با یک فشار کوچک بر روی پدال می تواند دوخت پاکت را به راحتی انجام دهد.

کاربرد های دستگاه دوخت پدال پایی

دستگاه دوخت پدالی 1متری چیست؟

دستگاه دوخت پدالی 1 متری برای دوختن و همچنین بسته بندی کیسه هایی مانند: فویل های آلمینیومی، سلفون، لمینت، ترسبافون، متالایز و غیره استفاده می شود.
این دستگاه دوخت پدالی یک متری توسط پدال کنترل می شود و با فشردن پدال به صورت دستی و یا فشار پا عمل دوخت را انجام می دهد.
دستگاه دوخت پدالی یک متری جهت دوختن بسته بندی های زیر مورد استفاده قرار می گیرد.

  • بسته بندی های سموم و مواد شیمیایی
  • بسته بندی های نان های فانتزی و نان معمولی
  • دوختن درب بسته حبوبات
  • بسته های ماکارونی
  • بسته بندی های مواد های پتروشیمی
  • بسته شکر و قند
  • بسته بندی مواد های پودری مانند پودر شکلات، قهوه یا ادویه جات و غیره

دستگاه دوخت 1 متری این شرایط را برای اپراتور فراهم کرده است تا بسته بندی هایی تا طول یک متر را به راحتی دوخت کند و یا حتی می تواند با استفاده از طول زیاد این دستگاه چندین بسته را به صورت همزمان دوخت آن را انجام داد.

دستگاه دوخت پدالی 1متری چیست؟

 

خرید دستگاه دوخت پدالی با قیمت و کارایی عالی

دستگاه دوخت پدالی از ارزان قیمت ترین دستگاه های دوخت و آسان ترین دستگاه های می باشد.
این دستگاه توسط پدال تعبیه شده و فشاری که اپراتور بر این پدال وارد می کند با پرس کردن هر دو سمت پلاستیک به یک دیگر و دادن حرارت به آن عمل دوخت بسته را انجام می دهد.
این دستگاه بسیار مورد استفاده در فروشگاه ها و همچنین کارخانه ها می باشد.
خرید دستگاه دوخت پدالی به راحتی از طریق انواع مراکز پخش و فروش دستگاه های صنعتی امکان پذیر می باشد.
باید توجه داشته باشید که قبل از خرید هر نوع از دستگاه های دوخت پدالی حتما اطلاعات جامع و کاملی راجع به این دستگاه داشته باشید.
شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه دوخت پدالی که دارای کیفیت و قیمتی مناسب باشد به سایت ما مراجعه کنید.
بهترین دستگاه های دوخت پدالی با کیفیت های بالا و قیمتی پایین در فروشگاه ما موجود است.

خرید دستگاه دوخت پدالی با قیمت و کارایی عالی

قیمت دستگاه دوخت پدالی چقدر است؟

یکی از ارزان قیمت ترین دستگاه های دوخت پلاستیک و بسته بندی دستگاه دوخت پدالی می باشد.
دستگاه های دوخت پدالی دارای مدل های مختلفی می باشند که به صورت المنتی و یا برنجی عمل گرم کردن را انجام می دهند.
دستگاه های دوخت برنجی پدالی دارای قیمت پایین تری از تمامی مدل های دستگاه های دوخت پدالی دارد.
قیمت دستگاه دوخت پدالی نسبت به مدل و اندازه دستگاه تعیین می شود.
به عنوان مثال دستگاه های دوخت پدالی یک متری توانایی دوخت چندین پاکت را با یک دیگر دارد و قیمت آن نسبت به دستگاه هایی که دارای طول 30 سانتی متری می باشد بیشتر است.
مشتریان عزیز می توانند برای دریافت قیمت دستگاه دوخت پدالی در هر مدلی که می خواهند به سایت ما مراجعه کنند.
مشاوران فروش سایت قیمت های به روز دستگاه های دوخت را به همراه مشخصات هر دستگاه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

قیمت دستگاه دوخت پدالی چقدر است؟

 

فروش دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک خانگی

دستگاه های دوخت تنوع بسیاری در بازار دارند که هر کدام از آن ها مناسب یک مکان و یا دوخت یک نوع پلاستیک می باشد و این تنوع باعث راحت تر شدن کار با آن ها می شود.
دستگاه دوخت پلاستیک حرارتی خانگی بسیار مناسب برای مکان محدود خانه و یا فروشگاه ها و کارگاه ها می باشد زیرا اندازه نسبتا کوچکی دارند.
فروش دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک خانگی به روش های مختلفی انجام می شود که با وجود فروش اینترنتی و سایت کار را برای مشتریان بسیار راحت تر کرده اند.
خریداران گرامی می توانند با مراجعه به سایت دستگاه را به همراه مشخصات آن ببینند و تمامی اطلاعات دستگاه را مطالعه نمایند و در صورت تمایل آن را از طریق سایت سفارش دهند.
در صورت نیاز کارشناسان فروش سایت آماده به پاسخگویی سوالات شما دوستان می باشند و می توانید تمامی نکاتی که در باره دستگاه می باشد را از آن ها دریافت نمایید.

فروش دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک خانگی

ویژگی های دستگاه دوخت نایلون و نایلکس صنعتی

تمامی دستگاه های دوخت نایلون و نایلکس صنعتی دارای کاربرد بسیار مفیدی در صنعت می باشند این دستگاه ها می توانند با سرعت بسیار بالایی به دوخت و بسته بندی پاکت های پلاستیکی بپردازند.
یکی از ویژگی هایی خوبی که این دستگاه ها دارند این می باشد که دستگاه های دوخت برای مکان های مختلف دارای ابعاد های مختلف بوده که بسیار مهم می باشد.
دستگاه های دوخت نایلون و نایلکس در مدل های پدالی، ریلی، ریلی عمودی، حرارتی، فراصوت و دستی تولید می شوند.
قیمت مدل های مختلف دستگاه های دوخت نایلون و نایلس با یکدیگر بر حسب عملکردشان فرق می کند و مشتری می تواند بر اساس هزینه ای که می خواهد پرداخت کند دستگاه را انتخاب نمایید.
بهتر است قبل از خرید هر دستگاه دوخت پلاستیک ابتدا درباره تمامی مدل های این دستگاه اطلاعاتی دریافت کنید تا بهترین دستگاه را بتوانید انتخاب نمایید.

ویژگی های دستگاه دوخت نایلون و نایلکس صنعتی

تعمیر و عمر دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی از راحت ترین و بهترین دستگاه های دوخت پلاستیک می باشد که با استفاده از آن ها در کارخانه ها، منازل و فروشگاه ها به دوخت درب بسته بندی های پلاستیکی پرداخت.
عمر دستگاه های دوخت پدالی بستگی به کیفیت آن دستگاه و میزان کاری که از آن دستگاه انتظار دارید بر خواهد گشت اگر نکات سلامت دستگاه رعایت شود عمر بیشتری خواهد داشت.
تعمیر دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی بهتر است توسط متخصصان دستگاه انجام شود.
اگر دسترسی به کارشناسان ندارید می توانید با کارشناسان سایت ما تماس بگیرید تا به شما در تعمیر دستگاهتان به صورت تلفنی کمک کنند.
معمولا دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی دارای ضمانت نامه می باشند که می توانید بعد از خراب شدن و یا به مشکل خوردن دستگاه از آن استفاده کنید و با تماس با شرکتی که دستگاه را از آن ها خریداری کرده این بخواهید تا کارشناسی را برای تعمیر دستگاه شما بفرستند.

تعمیر و عمر دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم برای اشتغال در خانه

دستگاه های دوخت پلاستیک دارای کیفیت و همین طور قیمت های مختلف می باشند این کیفیت و قیمت دستگاه ها بستگی به نوع و مدل دستگاه دارد.
برای اشتغال در خانه نیاز به دستگاه های کوچک دوخت پلاستیک خانگی می باشد.
این دستگاه ها قیمت های مختلف دارند و نسبت به دستگاه های صنعتی با ابعاد بزرگ از قیمت بیشتری برخوردار هستند.
افرادی که وسع خرید دستگاه دوخت خانگی نو را ندارند می توانند برای خرید دستگاه با قیمت پایین تر از دستگاه های دست دوم سالم خریداری کنند.
دستگاه های دست دوم تمیز و سالم می توانند همان عملکرد دستگاه های کار نکرده را برای شما داشته باشند و قیمت کمتری دارند.
برای خرید دستگاه دست دوم دوخت پلاستیک خانگی که توانایی انجام کار دوخت در منزل را داشته باشد و کیفیت بسیار بالایی داشته باشد را می توانید از سایت ما خریداری نمایید و صحت و سلامت این دستگاه اطمینان خاطر داشته باشید.

دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم برای اشتغال در خانه

کیفیت و قیمت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ساخت داخل

امروزه با پیشرفت علم و صنعتی که کشور ما داشته است اکثر دستگاه های صنعتی مانند انواع دستگاه های دوخت پلاستیک در ایران تولید می شود.
ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی که به صورت تولیدات داخلی است از کیفیت بالایی می باشد که تولید کنندگان ایرانی با استفاده از بهترین قطعات به ساخت این دستگاه ها می پردازند.
دستگاه های ساخت داخل دارای کیفیتی برابر با دستگاه های خارجی می باشد که می توانند عملکردی بسیار خوب و همانند دستگاه های تولید شده ی کشور های دیگر داشته باشد.
این دستگاه ها علاوه بر کیفیت بالای خود دارای قیمت بسیار مناسبی هستند که مشتریان را متحیر کرده اند.
برای خرید دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی می توانید خرید خود را با تماس با فروشندگان ما انجام دهید تمامی دستگاه های ما دارای گارانتی بوده و در صورت خرابی دستگاه کارشناسانی برای تعمیر آن به آدرس شما اعزام خواهند شد.

کیفیت و قیمت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ساخت داخل

دستگاه پرس پلاستیک پدالی ارزان

دستگاه پرس پلاستیک پدالی یکی از قدیمی ترین انواع دستگاه بسته بندی می باشد که کارایی فراوانی دارد.
این دستگاه دارای مزیت های بسیاری می باشد.
از جمله اینکه کار کردن با آن آسان می باشد، سرعت مطلوبی در پرس پلاستیک دارد، قیمت آن مناسب است.
با توجه به اندازه متوسطی که دارد هم در کارگاه های تولیدی از آن استفاده می شود و هم برای استفاده در فروشگاه ها و مشاغل خانگی مناسب است.
در سایت فروش ما انواع دستگاه پرس پلاستیک پدالی با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
کلیپ هایی از نحوه کار با دستگاه های دوخت پدالی نیز در سایت قرار داده شده است که خریداران محترم می توانند با دقت جزئیات دستگاه را مورد بررسی قرار داده و به انتخابی آگاهانه بپردازند.
برای سفارش دستگاه های پرس پلاستیک پدالی از طریق آنلاین نیز می توان اقدام نمود و بعد از ثبت سفارش بقیه مراحل از طرف فروشنده پیگیری می شود.

دستگاه پرس پلاستیک پدالی ارزان

 

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در بازار

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی برای پرس و بستن درب بسته بندی های پلاستیکی به کار می روند و با آن می توان انواع مواد غذایی، دارو های گیاهی، اسباب بازی یا قطعات الکتریکی را بسته بندی نمود.
کار کردن با دستگاه دوخت پدالی نیاز به مهارت و آموزش ندارد و به سادگی می توان به وسیله آن دوختی تمیز و کامل را ارائه داد.
قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در بازار بر اساس انواع آن که از کدام یک از مدل های پرس پدالی المنتی، چدنی، برنجی، آلومینیوم و یا پنوماتیک می باشد متفاوت است.
اما به طور کلی با توجه به کارایی بالای دستگاه دوخت پدالی جزء دستگاه های پرس پلاستیک ارزان می باشد و با اندکی سرمایه می توان آن را خریداری کرده و با آن شغل پردرآمدی را راه اندازی کرد.
دستگاه های دوخت پدالی ساخت داخل و ایرانی نسبت به انواع خارجی دارای قیمت مناسب تری می باشند، کیفیت کار و سرعت این دستگاه ها فوق العاده می باشد.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در بازار

 

 

 

 

دستگاه پرس نایلون پدالی یک متری

دستگاه پرس نایلون پدالی در مدل های مختلف در اندازه های کوچک و بزرگ تولید می شود که اندازه آن به طول دوخت دستگاه بستگی دارد و شامل اندازه 30، 40 سانتیمتری تا یک متری می شود.
دستگاه دوخت پدالی یک متری جزء دستگاه های بزرگ پدالی محسوب می شود و به وسیله آن به راحتی می توان بسته هایی را که تا یک متر طول درب آن ها می باشد بسته بندی کرد.
از این دستگاه می توان برای دوخت بسته های کوچک استفاده کرد و یا چند بسته را در کنار هم قرار داد تا سرعت تولید و بسته بندی بالاتر رود.
دستگاه های دوخت پدالی یک متری نیز دارای دو فک می باشند که از جنس تفلون یا نسوز ساخته شده و بسته بندی هایی بدون ایراد تحویل می دهد و دمای لازم برای این فک را می توانیم با ولوم مربوط به آن و با توجه به ضخامت جنس بسته بندی تنظیم کرد.

دستگاه پرس نایلون پدالی یک متری

انواع دستگاه پرس پلاستیک صنعتی

در صنایع مختلف غذایی، شیمیایی و دارویی برای بسته بندی انواع بسته های پلاستیکی از دستگاه های پرس صنعتی استفاده می گردد این دستگاه ها سرعت فوق العاده ای در بسته بندی داشته و این امر را آسان نموده اند .
انواع دستگاه پرس پلاستیک صنعتی شامل دستگاه های دوخت ریلی افقی و عمودی، دستگاه های پنوماتیک و دستگاه های دوخت پدالی بزرگ می شود که هر کدام از این دستگاه ها برای دوخت بسته های از جنس و ضخامت خاص طراحی شده اند.
بسته های کوچک و از جنس متالایز غالبا با دستگاه های دوخت ریلی اتوماتیک بسته بندی می شوند که نوع عمودی آن مخصوص پرس مایعات و مواد پودری می باشد.
برای دوخت نایلون های ضخیم و چند لایه نیز از دستگاه های دوخت پنوماتیک یا بادی استفاده می شود که قدرت و فشاردوخت بالایی داشته و طول دوخت آن نیز بالا می باشد.

انواع دستگاه پرس پلاستیک صنعتی

تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک در منزل

دستگاه های دوخت و پرس پلاستیک نیز مانند سایر دستگاه های برقی دیگر استهلاک داشته و بعد از مدتی استفاده نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می کنند.
دستگاه های دوخت پلاستک خانگی که ساده تر بوده بیشتر از ناحیه المنت دچار مشکل می شوند و المنت آن ها می سوزد ونیاز به تعویض دارد.
تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و تعویض المنت آن اگر ابزار مورد نیاز در اختیار باشد کار مشکلی نیست و می تواند در منزل و توسط کاربر دستگاه انجام شود.
اما تعمیر دستگاه های های دوخت صنعتی و بزرگ که دارای قطعات بزرگتر و پیچیده تری می باشند کار ساده ای نیست و حتما باید توسط تعمیرکار مجاز و متخصص انجام گیرد.
دستگاه های دوخت پلاستیک ایرانی عرضه شده در بازار غالبا دارای خدمات پس از فروش می باشند و در صورت نیاز به تعمیر و به وجود آمدن مشکل تکنیسین لازم به محل اعزام می گردد.

لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک چیست؟