مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو درجه یک | تولید داخل

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو درجه یک

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو نمونه های مختلف این دستگاه را با کیفیت درجه یک که شرکت های داخلی با فناوری بومی تولید کرده را با توجه به نیاز بازار در رده های قیمتی متفاوتی عرضه می کند.

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو ساخت داخل

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو انواع دستگاه های خانگی و صنعتی در اندازه و مدل های مختلف را به صورت نو و دست دوم در اختیار مشتریان قرار می دهد.
انواع دستگاه های پوست کن عرضه شده ساخت داخل بوده و توسط مهندسان داخلی طراحی و تولید شده اند.
دستگاه های پوست کن ایرانی کیفیت بسیار خوبی دارند و بدون کمترین درصد خطایی عمل پوست گیری را انجام می دهند ضمن آن که به پوسته چوبی گردو آسیب نمی رسانند.
قیمت دستگاه های پوست کن گردو ساخته شده در کشور بسیار مناسب می باشد و با نرخ های ارزانی در اختیار صاحبان صنایع فراوری گردو قرار می گیرند. دستگاه های پوست کن گردو نیمه اتوماتیک کوچک نیز برای مشاغل خانگی بسیار مناسب بوده و به راحتی می توانند انبوهی از گردو را پوست گیری کنند.
انواع دستگاه های پوست کن موجود در مرکز فروش را می توانید از طریق سایت دنبال کنید و از بین آن ها دستگاه مناسب با نیاز کاری و ظرفیت تولید خود خریداری نمایید.

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو ساخت داخل

سرعت عملکرد و قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

قیمت دستگاه پوست کن گردو در بازار فروش بر حسب متغیر هایی مانند برند، جنس بدنه، ابعاد و ظرفیت و میزان عرضه و تقاضا تعیین می شود.
دستگاه های گردو پوست کن تویسرکان یکی از انواع دستگاه مستحکم و با کیفیت می باشند که سرعت عملکرد مطلوبی داشته و بر اساس گنجایش چند صد کیلو گردو را می توانند پوست گیری نمایند.
کیفیت عملکرد این دستگاه ها نیز بسیار عالی بوده و کوچکترین اثری از پوست بر روی گردو باقی نمی ماند.
برای اطلاع از قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان می توانید با شماره تلفن های این شرکت تماس گرفته و قیمت به روز دستگاه و دیگر راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
خرید دستگاه های گردو پوست کن تویسرکان را می توانید با مناسب ترین قیمت انجام دهید.
دستگاه های عرضه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و آموزش های اولیه کار با دستگاه به صورت رایگان داده می شود.

سرعت عملکرد و قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان

نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو سبز

انواع دستگاه پوست کن گردو سبز دستگاه هایی با طرز کار ساده می باشند که برای سهولت در امر جدا کردن پوست های ضخیم سبز گردو به کار می آیند.
نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو سبز بسیار ساده می باشد فقط کافی است این دستگاه را که از ایمنی بالایی برخوردار بوده را به پریز برق متصل کرده و روشن نمود.
گردو ها را به میزان کافی و متناسب با حجم دستگاه داخل مخزن دستگاه ریخت.
بقیه مراحل کار توسط دستگاه انجام می گیرد و با چرخیدن تیغه های دستگاه و برخورد آن با گردو ها پوست ها به خوبی گرفته می شوند و پوسته ها از خروجی مخصوص دستگاه خارج می گردند.
در پایان کار می توان گردوی پوست گرفته و تمیز را از دریچه مخصوص دستگاه خارج نمود، بدین ترتیب در طول مدت زمانی کوتاه پوسته مقدار زیاد از گردو بدون تماس با دست یا کار خاصی جدا می گردد.

نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو سبز

کیفیت کار با دستگاه پوست کن گردو و بادام

دستگاه پوست کن گردو و بادام سبز از مهمترین  دستگاه های اولیه فراوری گردو و بادام می باشند ، زیرا برای خشک کردن ، مغز کردن یا دیگر مراحل فراوری گردو و بادام ابتدا باید از پوسته سبز خارج شوند.
دستگاه های پوست کن گردو و بادام در انواع مختلفی تولید می شوند اما کیفیت کار تمامی آن ها تقریبا مشابه می باشد و تنها تفاوت آن ها در مقدار گنجایش دستگاه و بعضی تجهیزات جانبی مثلا آبگیری گردو می باشد.
دیواره های زبر و رنده ای مانند مخزن دستگاه سبب می شود پوست های گردو و بادام طی زمانی کوتاه تراشیده شده و از آن جدا گردد.
در دستگاه های تمام اتوماتیک پوست کن گردوی بدون پوست سبزشسته شده و تمیز در پایان تحویل داده می شود و در این جریان نیاز به هیچ نیروی انسانی نمی باشد.
در دستگاه های نیمه اتوماتیک ممکن است خارج کردن گردوی پوست گرفته شده از دستگاه نیاز به نیروی انسانی داشته باشد.

کیفیت کار با دستگاه پوست کن گردو و بادام

دستگاه پوست کن گردو و بادام چقدر عمر میکند؟

انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام دستگاه هایی با کارایی بالا می باشد که مورد توجه باغداران، فروشندگان عمده بادام و گردو و کارخانه های فراوری این محصولات قرار گرفته اند.
دستگاه های پوست کن دارای موتور الکتریکی با توان و قدرت بالا و بدنه های از جنس محکم و ضد زنگ می باشند از این رو دارای طول عمر بالایی می باشند و با خرید این دستگاه می توان چندین سال از لحاظ کاری آسوده بود.
از لحاظ نیاز به تعمیر و سرویس نیز این دستگاه ها زیاد خراب نمی شوند و استهلاک آن ها پایین می باشد.
در صورت مراقبت از دستگاه،  رعایت نکات استفاده و فشار نیاوردن به آن این دستگاه ها هیچ گاه نیاز به تعمیر پیدا نمی کنند، فقط تیغه و رنده های دستگاه ممکن است کند شود که با هزینه ای کم  قابل تعویض می باشند.