دستگاه سورتینگ مغز پسته

 

دستگاه سورتینگ مغز پسته

قیمت دستگاه سورتینگ مغز پسته با بهترین کیفیت کار با حجم تولیدی 500 کیلوگرم الی 7 تن در ساعت، در مدل مینی الی 7 کاناله قابل ساخت می باشد که حدودا از 100 میلیون الی 300 تمام می شود.

فوآید سورت مغز پسته چیست؟

مغز پسته زمانی که از پوست جدا می شود به رنگ های متفاوتی از جمله سبز پر رنگ، کمرنگ و با رگه های بنفش دیده می شود که برای جداسازی آن نیاز به دید چشمی یک انسان یا دستگاهی که بتواند به صورت کامل سایز و رنگ را تشخیص بدهد نیاز است.

البته رنگ سبز خالص نیز در بین آن ها دیده می شود که بهترین رنگ برای صادرات به کشور های اروپایی شناخته شده است.

متاسفانه یا خوشبختانه پسته ایرانی به صورت فله و درهم بسته بندی می شود و به کشور های مختلفی جهت بسته بندی شکیل صادر می گردد.

این کار از طرفی ارز آوری دارد و از طرف دیگر به دلیل پایین بوده ارزش افزوده آن، با قیمت بسیار نابرابر به کشور های دیگر صادر می گردد که می تواند با کمی فرآوری و سورتینگ، پس از جداسازی قیمت آن را بسیار افزایش داد.

سورت مغز پسته

بهترین دستگاه سورتینگ مغز پسته

دستگاه کالر سورتینگ یا رنگی که توسط دوربین های حداقل 14 مگاپیکسلی تا 24 مگاپیکس، می تواند به صورت دقیق تمامی پسته های درون مخزن خود را که حدودا 7 تن در ساعت می باشد، با سرعت بسیار بالا سایزبندی و جداسازی نماید.

کار با این دستگاه بسیار راحت است و تنها کافی است که شما کار با نرم افزار های اجتماعی را من جمله واتس اپ و تلگرام بدانید.

چرا که با دادن عکس محصول خود به دستگاه، دستگاه به صورت خودکار آن را تشخیص داده و از دیگر مدل های موجود در بار جداسازی می نماید.