دستگاه دوخت کیسه پلاستیک

قیمت دستگاه دوخت کیسه پلاستیک

دستگاه دوخت کیسه پلاستیک خانگی و دست دوم در ابعاد و سایز کوچک با کاربرد و کارآیی بسیار قیمت های ارزان تامین کننده نیاز اغلب کارگاه ها و مشاغل خانگی بوده و در بسته بندی و عرضه مواد مختلف از دستگاه های ضروری و پر اهمیت محسوب می شود.

کاربرد دستگاه دوخت کیسه پلاستیک در اشتغال خانگی

دستگاه دوخت کیسه  پلاستیک یکی از انواع دستگاه های پرکاربرد می باشد که در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می گردد.
از این دستگاه برای بسته بندی مواد مختلف مانند نان، حبوبات، آجیل، مجله و ظروف یک بار مصرف در پوشش های نایلونی، سلفون، متالایز و فویل آلومینیوم استفاده می گردد.
این دستگاه دوخت پلاستیک ساده در عین ارزان بوده بسیار کارا می باشد و کار کردن با آن آسان بوده و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد.
بنابراین گزینه مناسبی برای اشتغال خانگی می باشد و به دلیل فضای کمی که اشغال می نماید از آن می توان در اتاق یا زیرزمین خانه استفاده کرد.
به طور کلی بسته بندی کار پرسود و بازدهی می باشد و به وسیله این دستگاه های دوخت به راحتی انجام می گیرد.
نوع دستگاه بر اساس محصول مورد بسته بندی و حجم بسته تعیین می شود و در منزل یا کارگاه های کوچک می توان از دستگاه دوخت پلاستیک دستی یا پدالی استفاده نمود.

دستگاه دوخت کیسه پلاستیک

تفاوت دستگاه دوخت کیسه پلاستیکی و پارچه ای

در دوخت کیسه های پارچه ای از دستگاه های دوخت آلتراسونیک استفاده می نماید.
این دستگاه همزمان کار برش و دوخت پارچه و تبدیل آن به کیسه را انجام می دهد.
تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه فراصوت می باشد.
برای دوخت درب کیسه های پارچه ای نیز از چرخ خیاطی های مخصوص سر کیسه دوز استفاده می کنند که عملیات دوخت کیسه را به وسیله نخ و سوزن انجام می دهد.
اما در دوخت کیسه های پلاستیکی از دستگاه های دوخت نایلون یا پرفراژ استفاده می گردد، که در آن طاقه های نایلون در دستگاه های یک یا دو طبقه برش خورده و به کیسه های زباله، فریزر یا دسته دار تبدیل می گردد.
برای دوخت درب کیسه ها و پاکت های بسته بندی و پرس آن ها نیز از انواع مختلف دستگاه های دوخت کیسه پلاستیکی استفاده می شود که دارای سیستم حرارتی می باشند و با گرم کردن دو لبه کیسه را در یکدیگر حل کرده و پلمپ می نمایند.

دستگاه دوخت کیسه پلاستیکی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک کارکرده

یکی از راه های تهیه دستگاه های ارزان قیمت خرید دستگاه دست دوم می باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک کارکرده نیز در بازار موجود می باشد که با قیمتی بسیار کمتر از دستگاه های نو و در حد نصف قیمت آن به فروش می رسد.
برای خرید دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم بسیار باید نمود چرا دستگاه هایی برقی می باشند و ریسک سالم بودن آن ها زیاد می باشد.
برای خرید دستگاه های دوخت پلاستیک دستی که ارزان می باشند بهتر است نو و آک آن ها تهیه شود.
برای خرید دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی و یا پدالی کارکرده باید با نحوه کار این دستگاه ها کامل آشنا بود و قبل از خرید حتما تست شود.
در صورت نداشتن اطلاعات کافی درباره دستگاه می توان از کمک افراد خبره استفاده نمود.
فروش دستگاه دوخت پلاستیک کارکرده در سایت اینترنتی نیز انجام می گیرد که از مراکز معتبر فروش می باشند و کارشناسان فروش دستگاه ها نیز آماده پاسخگویی به سؤالات و راهنمایی مشتریان گرامی می باشند.

خرید دستگاه دوخت پلاستیک کارکرده

چه لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک در بازار موجود است؟

دستگاه های دوخت پلاستیک در انواع مختلفی تولید شده و در بازار موجود می باشد که در صنایع بسته بندی گوناگون از آن ها استفاده می گردد.
این دستگاه ها در صورتی که بر اثر عوامل مختلفی خراب شوند نیاز به لوازم یدکی آن می باشد.
لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک که در بازار به صورت جداگانه عرضه و به فروش می رسد با توجه به نوع دستگاه ها مختلف می باشد.
به طور کلی کلیه قطعاتی از دستگاه که قابل تعویض می باشند در بازار یدکی آن ها وجود دارد مثلا المنت، ترانس، پیچ تایمر و پدال در دستگاه های پدالی از لوازم های موجود در بازار می باشند.
برخی از لوازم یدکی دستگاه های دوخت قیمت پایینی داشته و تعویض آن ها نسبت به هزینه تعمیر آن ها به صرفه تر می باشد.
لوازم یدکی های دستگاه دوخت پلاستیک در فروشگاه اینترنتی ما به راحتی یافت می شود.

لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک

لیست قیمت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

دستگاه های دوخت پلاستیک در انواع مختلف دستی، رومیزی، پدالی و ریلی در بازار موجود می باشند، که دستگاه  های دوخت پلاستیک دستی ساده مورد مناسبی برای اشتغال خانگی می باشند.
این دستگاه های دوخت دستی خود در مدل های متفاوتی تولید و عرضه می گردند که اندازه دوخت آن ها بسته به نوع دستگاه 15، 20 ،30،40 ،50 ،60 ،80 و یا 100 سانتیمتری می باشند.
دستگاه های دوخت دستی آلومینیومی در اندازه دوخت های بالاتر از 80 سانتیمتر به کار می روند.
قیمت این دستگاه های دوخت خانگی با توجه مدل و برند دستگاه متفاوت می باشد.
برای مشاهده لیست قیمت دستگاه دوخت پلاستیک می توانید به سایت اینترنتی مراجعه نموده و تصویر انواع دستگاه های موجود را با قیمت آن مشاهده نمایید.
در زیر تصاویر مربوطه مشخصات دستگاه و توضیح مختصری از نحوه عملکرد و کابرد دستگاه ها برای آشنایی بیشتر مشتریان آورده شده است.
پس از انتخاب دستگاه می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نموده و با ارسال پستی دستگاه را در محل تحویل بگیرید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی