انواع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی در نمایندگی های فروش

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی در مدل های دستی رومیزی پدالی پرتابل با کارآیی راحت داشتن فک های حرارتی تایمر زمان دوخت و قیمت های مناسب و به صرفه توسط نمایندگی های فروش معتبر به خریداران متقاضی عرضه می شود.

نحوه کار با دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی انواع فراوانی دارد که هر کدام در موارد مخصوص استفاده می گردد.
اما به طور کلی همه دستگاه های دوخت پلاستیکی عمل پرس و پلمپ درب بسته بندی را انجام می دهند و کار با آن ها بسیار آسان می باشد.
انواع دستگاه های دوخت پلاستیک حرارتی بوده و به وسیله گرم شدن فک های حرارتی دستگاه و با فشار آوردن بر روی درب بسته ها  دو لبه بسته بندی به یکدیگر می چسبد.
کار با دستگاه دوخت به مدل آن بستگی دارد، اما با به برق گذاشتن دستگاه گرم می شود و تایمر زمان دوخت را هم با توجه به نوع جنس پاکت تنظیم نموده، پاکت را در روی دستگاه قرار داده و دو لبه آن را تنظیم می نماییم.
در دستگاه های دستی، پرتابل و پدالی با فشار دادن قسمت مربوطه دستگاه برروی پاکت عمل دوخت انجام می گیرد.

نحوه کار با دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

مدل های دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

دستگاه های دوخت پلاستیک انواع متعددی دارد که از آن ها می توان در کارخانجات صنعتی، منازل و کارگاه های بسته بندی استفاده نمود.
انواع این دستگاه ها می توان به دستگاه های دوخت رومیزی، آلومینیومی، ریلی، پدالی و پرتابل اشاره نمود.
دستگاه های دوخت ساده و دستی اغلب رومیزی بوده و ابعاد کوچکی داشته اما کارایی بسیاری دارند و به وسیله آن ها می توان درب انواع پاکت را به سادگی پرس نمود.
دستگاه های دوخت پدالی که خود دارای میز کار می باشد را می توان در کارگاه ها و کارخانجات به کار برد و با فشار دادن پدال دستگاه عمل دوخت انجام می گیرد.
دستگاه های دوخت ریلی نیز دارای دو مدل افقی و عمودی می باشد که مدل عمودی برای کیسه هایی است که حتما باید به صورت عمودی در دستگاه قرار بگیرند تا مواد آن ها بیرون ریخته نشود.
این دستگاه ها بسیار پیشرفته بوده و با سرعت عمل می نمایند و کافی است بسته بندی ها را پشت سر هم بر روی دستگاه ها تنظیم نمود.

مدل های دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

 

عمر دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی رومیزی

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی رومیزی در ابعاد مختلفی تولید می شود که هر کدام با توجه به ابعاد قادر به دوخت اندازه های 20، 30، 40، 50، 60 یا 100 سانتیمتری می باشند.
اساس کار این دستگاه های دوخت حرارتی می باشد و این حرارت در دستگاه های رومیزی به وسیله المنت تولید و به فک دستگاه انتقال می یابد.
در هنگام کار با این دستگاه ها باید دقت نمود فشار زیادی با آن وارد نکرد، چرا که احتمال خرابی یا سوختن المنت دستگاه وجود دارد و در مواقعی که با دستگاه کار ندارید آن را از برق بکشید.
به طور کلی اگر در نحوه کار با دستگاه های رومیزی دقت شود، این دستگاه ها عمر بالایی داشته و با توجه به ارزان بودن و کارایی بالایی که دارند خرید آن ها بسیار به صرفه و دارای توجیه اقتصادی می باشد.
در صورت خرابی امکان تعویض و تعمیر قطعات آن با هزینه کم نیز وجود دارد.

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی رومیزی

افزایش سرعت بسته بندی با دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی یکی از کاراترین و پر فروش ترین دستگاه های بسته بندی می باشند که با تولید و ورود آن ها به عرصه بسته بندی، بسته بندی رونق فراوانی گرفته و باعث افزایش سرعت بسته بندی شده است.
این دستگاه ها در هرساعت می توانند بسته بندی انبوهی انجام داده و در جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی کمک بسیاری می نمایند.
در گذشته عطاری ها برای فروش وعرضه محصولات خود از پاکت های آماده استفاده می نمودند و درب آن را نیز منگنه یا چسب می زدند که زمان زیادی می برد و به طور کامل نیز پلمپ نمی شد.
اما امروزه با وجود دستگاه های دوخت رومیزی این مشکل بر طرف شده و به راحتی و با سرعت زیادی بسته بندی صورت می گیرد.
دستگاه های دوخت کاتر دار نیاز به پاکت های آماده را نیز برطرف نموده و با استفاده از رول های نایلونی بسته بندی های تمیز و شکیل ارائه می گردد و با سرعت از رول نایلون جدا می گردد.

دستگاه دوخت پاکت پلاستیکی

کاربردهای دستگاه دوخت حرارتی پاکت پلاستیکی

دستگاه دوخت حرارتی پلاستیکی قادر می باشد انواع پلاستیک از جنس سلفون، متالایز، فویل آلومینیومی و نایلون را پرس و دوخت بزند.
این دستگاه ها کاربرد فراوانی داشته و برای بسته بندی انواع مواد غذایی مثل نان، حبوبات، آجیل، شکلات و اسباب بازی، ظروف یک بار مصرف و مجلات استفاده می گردند.
دستگاه های دوخت حرارتی پاکت پلاستیکی با آسان تر نمودن کار بسته بندی باعث شده اند انواع محصولات در بسته بندی ارائه شود که سبب می شود ماندگاری بیشتری داشته و از گرد و خاک نیز در امان بمانند.
به طور کلی بسته بندی باعث افزایش بهداشت در سطح جامعه می گردد و امروزه افراد بیشتر مایل به خرید اجناس بسته بندی نسبت به فله می باشند.
انواع دستگاه دوخت پلاستیک با توجه به نوع و مدل کاربردی خاص در بخش صنعتی یا خانگی دارا می باشد و بسته بندی هایی در اندازه و عرض های مختلف انجام می دهند.

دستگاه دوخت حرارتی پاکت پلاستیکی

فروش دستگاه دوخت پاکت و نایلون پلاستیکی

فروش دستگاه دوخت پاکت و نایلون پلاستیکی از طریق نمایندگی های عرضه این دستگاه ها صورت می گیرد و دستگاه های عرضه شده در انواع مدل های مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشند.
همچنین فروش غیر حضوری دستگاه های دوخت پلاستیک در سایت فروش به طور مستقیم از شرکت های تولیدی صورت می گیرد که باعث می شود قیمت دستگاه های عرضه شده زیر قیمت بازار باشد.
درفروشگاه آنلاین اینترنتی تصویرانواع دستگاه ها همراه با جزئیات فنی و نوع عملکرد آن ها درج شده است که اطلاعات خوبی را در اختیار مشتری قرار داده و به انتخاب مناسب و خرید کمک شایانی می نماید.
قیمت انواع دستگاه ها درسایت آورده شده است اما با توجه به اوضاع اقتصادی و تورم لحظه ای امکان تغییر قیمت ها وجود دارد، برای استعلام قیمت دقیق و نحوه خرید دستگاه ها می توانید با تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

دستگاه دوخت پاکت و نایلون پلاستیکی