خرید دستگاه دوخت پدالی پلاستیک با گارانتی سالیانه

دستگاه دوخت پدالی پلاستیک که توسط مجموعه های تخصصی با گارانتی سالیانه کیفیت عالی و مناسب ترین قیمت ها توجه بسیاری از مشتریان صنعت بسته بندی را جهت خرید این دستگاه ها به خود جلب نموده و با سود دهی خوبی همراه می باشد.

قیمت خرید دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی

دستگاه های برش و دوخت پلاستیک به منظور پرس و بسته بندی درب بسته هایی از جنس نایلون، سلفون و یا فویل آلومینیومی به کار می روند.
این دستگاه های دوخت در انواع مختلفی می باشند که هر کدام کارایی خاص و ابعاد ویژه ای دارند.
دستگاه دوخت پلاستیک پدالی یکی از انواع رایج دستگاه های دوخت می باشد که همان طور که از نامش مشخص است نیروی لازم برای کار دستگاه به وسیله پدال زیر پای کاربر و فشردن آن تامین می گردد.
خرید دستگاه دوخت پلاستیکی پدالی باید با توجه به اندازه فضای کاری و نوع نیاز و ظرفیت تولید صورت گیرد.
همچنین در انتخاب قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی نیز مهم می باشد و باید بر اساس بودجه ای که برای خرید دستگاه دارید مناسب ترین نوع آن را تهیه و خریداری نمایید.
معمولا دستگاه دوخت پلاستیک پدالی قیمت چندانی ندارد و با اندکی سرمایه می توان آن را خریداری کرد و شغل پربازدهی راه اندازی نمود.

 

قیمت خرید دستگاه دوخت و برش پلاستیک پدالی

سرعت انجام بسته بندی با دستگاه دوخت پدالی پلاستیک

دستگاه دوخت پدالی دارای میز کاری می باشد که اپراتور در پشت آن قرار گرفته با توجه به نوع پدال دستی یا پایی عمل دوخت انجام می گیرد و با فشار بر روی آن اهرم دستگاه روی بسته بندی قرار می گیرد.
عمل پرس دستگاه دوخت پدالی پلاستیک از نوع حرارتی می باشد.
سرعت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی نسبت به انواع دستگاه دوخت ساده و رومیزی بیشتر می باشد و ظرفیت تولید این دستگاه مناسب کار تولیدی ها و کارگاه های کوچک می باشد.
اما سرعت کار این دستگاه پدالی از سرعت انجام بسته بندی دستگاه دوخت اتوماتیک ریلی کمتر می باشد.
در کارخانجات بزرگ صنعتی از دستگاه های دوخت اتوماتیک استفاده می گردد.
دستگاه های دوخت پدالی دارای عرض دوخت معینی می باشند و این مقدار تقریبا سه میلیمتر می باشد.
سرعت انجام هر  پرس در دستگاه دوخت پدالی تقریبا بین نیم تا دو ثانیه می باشد که با توجه به ضخامت پلاستیک متغیر است.

سرعت انجام بسته بندی با دستگاه دوخت پدالی پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی چه میزان مصرف برق داراست؟

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی یکی از انواع دستگاه های اتوماتیک می باشد که عمل پرس بسته بندی ها را با سرعت بالا و با کیفیت انجام می دهد.
این دستگاه در دو نوع افقی و عمودی موجود است.
انواع پیشرفته دستگاه مجهز به تاریخ زن نیز می باشد.
برق مورد نیاز برای کار دستگاه دوخت پلاستیک ریلی تک فاز با ولتاژ 220 می باشد.
این دستگاه جزء دستگاه های کم مصرف نبوده اما میزان انرژی برق زیادی نیز مصرف نمی کند و با کار با آن متحمل هزینه های سنگین برق  نخواهید شد.
این دستگاه به دلیل سرعت بالایی که دارد مقرون به صرفه ترین دستگاه دوخت پلاستیک محسوب می شود و سرمایه ای که برای خرید آن صرف می شود، ظرف مدت کوتاهی بازمی گردد.
درجه حرارت و سرعت دستگاه را می توان با توجه به نوع پلاستیک و میزان انتظار تعداد  بسته بندی در این دستگاه تنظیم نمود، در نتیجه میزان مصرف انرژی دستگاه نیز قابل تنظیم می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی چه میزان مصرف برق داراست؟

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک چگونه دوخت میزند؟

انواع دستگاه هایی که برای پرس بسته بندی های پلاستیکی به کار می روند دارای سیستم حرارتی می باشد.
دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک دارای فک های حرارتی می باشد که معمولا از جنس تفلون است.
فک های دستگاه گرما را از المنت گرفته و داغ می شوند، به وسیله داغ شدن لبه های پلاستیکی بسته بندی را ذوب کرده و در هم می آمیزند، بدین صورت پرس یا پلمپ بسته بندی صورت می گیرد.
المنت دستگاه نیز از با استفاده از انرژی برق و نیروی الکتریکی گرم می شود.
بر حسب ضخامت نایلون بسته بندی زمانی که برای پرس صرف می شود متفاوت است همچنین تایمر دستگاه برای انواع ضخیم پلاستیک در درجه بالاتری قرار گیرد.
عرض دوخت و نوع دوخت در دستگاه های مختلف متفاوت می باشد، برخی از دستگاه ها دوخت ساده و یک ردیفه انجام می دهند و برخی تا پنج ردیف دوخت یا دوخت های ضربدری می زنند.

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک چگونه دوخت میزند؟

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی

شرکت های سازنده دستگاه های دوخت قادر می باشند ساخت دستگاه دوخت پلاستیک خانگی را طبق سفارش شما انجام دهد و دستگاه مورد نیاز خود را به کارخانه سفارش دهید تا آن مدل را تولید و در اختیار شما قرار دهد .
در ایران تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک متعدد می باشد و انواع دستگاه های دوخت پلاستیک را با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه می نمایند.
قیمت دستگاه های داخلی بسیار مناسب می باشد و خرید آن  به صرفه می باشد.
دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی بسیار پرکاربرد می باشند و از آن ها در منزل، رستوران، قنادی و فروشگاه های کوچک برای بسته بندی انواع مواد مختلف استفاده می گردد.
برای خرید و سفارش انواع دستگاه های دوخت پلاستیک و ارتباط با مراکز تولید و عرضه کننده می توانید به سایت فروش اینترنتی ما مراجعه نموده و اطلاعات کاملی نیز درباره انواع دستگاه ها کسب نمایید.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی