قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک دستی + اتوماتیک

قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک

قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک دستی اتوماتیک بسته به کیفیت برند مدل متفاوت بوده و هر یک از این دستگاه ها با کارآیی و قدرتی خاصی بسته به مکان های گوناگون در ابعاد بزرگ و کوچک به بازار ارائه شده است.

مشخصات مدل دستگاه پرس پلاستیک ضایعات

دستگاه پرس پلاستیک ضایعات دستگاهی می باشد که زباله ها و ضایعاتی که از جنس پلاستیک می باشند را فشرده می کنند تا بتوان آن ها را دوباره بازیافت کرد و بتوان از پلاستیک های پرس شده بار دیگر محصولات پلاستیکی دیگری ساخت.
این دستگاه دارای یک وزنه یا صفحه ای سنگین و بزرگ می باشد که با فشار قوی که به ضایعات وارد می کند شروع به پرس کردن می نماید.
این دستگاه های پرس پلاستیک در مدل و اندازه های مختلفی می باشند که بر اساس میزان پرس پلاستیکی که می خواهند انجام دهند انتخاب می شوند. دستگاه های پرس پلاستیک دارای قدرت بسیار بالایی برای این کار می باشند و وزن بسیار سنگینی دارند.
برای دیدن طرز کار این دستگاه های پرس ضایعات و آشنایی بیشتر با این دستگاه ها می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و با مشخصات بیشتر این دستگاه ها آشنا شوید.
حتی می توانید برای دریافت بیشتر اطلاعات راجع به دستگاه های پرس با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

مشخصات مدل دستگاه پرس پلاستیک ضایعات

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک ریلی برای مشاغل خانگی

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی دارای کاربرد های مانند پلمپ کردن درب بسته بندی هایی که از پاکت های پلاستیکی استفاده می کنند و یا دوخت پلاستیک استفاده می شوند.
این دستگاه های ریلی بر اساس میزان کاری که قرار است انجام دهند دارای مدل های مختلفی می باشند.
به عنوان مثال برای مشاغل خانگی از نمونه های کوچک و خانگی دستگاه های ریلی استفاده می کنند.
دستگاه های ریلی دوخت پلاستیک  که در مشاغل خانگی از آن ها استفاده می کنند.
به دلیل اندازه کوچکی که دارند برای استفاده در فروشگاه ها و یا تولیدی های کوچک بسیار مناسب می باشند که این دستگاه ها برای بسته بندی و پلمپ درب بسته بندی ها بسیار مناسب می باشند.
برای دیدن انواع این دستگاه های ریلی که مناسب مشاغل خانگی باشد می توانید از سایت ما دیدن نمایید و برای خرید بهتر با کارشناسان سایت مشورت نمایید.

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک ریلی برای مشاغل خانگی

انواع المنت دستگاه دوخت پلاستیک

المنت دستگاه دوخت پلاستیک بر اساس نوع و قدرت دستگاه دوخت متفاوت می باشد این المنت ها وظیفه گرم کردن را با استفاده از قطع و وصل کردن جریان برق دارند.
المنت های دستگاه دوخت در مدل های المنت های فشنگی، المنت های میله ای که می توانند از نظر قطر و طول دارای اندازه های مختلفی باشند و المنت های سرامیکی و میکایی می باشند.
المنت ها در دستگاه های دوخت بسیار مهم می باشند و در بعضی مواقع به دلایل مختلف مانند داغ شدن دستگاه و فشار زیادی که به دستگاه وارد می شود.
امکان دارد المنت دچار سوختگی شود و این اتفاق جای نگرانی ندارد و شما می توانید المنت را شناسایی کرده و یا در نظر گرفتن نوع المنت دستگاه خود همانند آن را خریداری کرده و بر روی دستگاه نصبب نمایید.
برای دیدن انواع المنت ها و یا خرید المنت های دستگاه های دوخت در مدل های مختلف به سایت ما مرا جعه کنید.

انواع المنت دستگاه دوخت پلاستیک

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک داخلی

دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک دارای قابلیت عالی و سریع برای دوخت انواع پلاستیک ها و بسته های پلاستیکی می باشد.
این دستگاه به دلیل اتوماتیک بودن عملکرد خود این توانایی را دارد که به تنهایی بتواند به دوخت بسته بندی های پلاستیکی بپردازد و بر اساس مدل های مختلف و ابعاد های متفاوتی که دارد دارای قیمت های مختلفی می باشد.
دستگاه های ایرانی که جزء تولیدات ایران می باشد معمولا دارای قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های خارجی با قیمت های گزاف هستند.
زیرا این دستگاه ها بدون واسطه و هزینه های اضافه به دست مشتریان رسیده و می توانند قیمت کمتری نسبت به دستگاه های خارجی داشته باشند.
و البته دارای کیفیتی همانند کیفیت دستگاه های خارجی می باشند.
برای خرید دستگاه دوخت پلاستیک در همه مدل و دستگاه های اتوماتیک که تولیدات داخل می باشد می توانید با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک اتوماتیک داخلی

مصرف برق دستگاه پرس دستی

میزان مصرف برق دستگاه پرس دستی به قدرت و ابعاد این دستگاه بر می گردد.
اگر این دستگاه دارای قدرت و ابعاد بزرگتری باشد برق بیشتری را برای دوخت مصرف خواهد کرد.
اما این دستگاه ها نسبت به دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل های دیگر مصرف برق بسیار کمتری دارند و نیاز به برق با ولتاژ بسیار بالا نمی باشند.
این دستگاه ها می توانند با برق ورودی شهری که 220 ولت می باشد کار کنند.
البته این دستگاه های دوخت پرس دستی توانایی این را دارند که با 110 ولت به کار بیفتند.
دستگاه های دوخت پرس دستی در اندازه و ابعاد کوچک دارای 600 وات می باشد و این دستگاه ها دارای اندازه ای تا حدود 40 سانتی متر دارند.
برای دیدن مدل های دیگر این دستگاه های دوخت دستی می توانید به سایت ما بروید و هر کدام از دستگاه ها را با توجه به مدل و ابعادی که دارند میزان برق مصرفی آن ها را ببینید.

فروش و ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون و فروش این دستگاه ها در ایران و کشورهای دیگری انجام می شود.
این دستگاه ها برای تولید نایلون های بسته بندی تولید می شوند تا بتوانند کار صنایع بسته بندی و یا کارخانه های تولید نایلون را آسان تر کنند.
دستگاه های پرس حرارتی نایلون دارای مدل های مختلفی بوده که از آن ها در کارخانه ها و یا حتی مشاغل های خانگی و تولیدی ها استفاده می شود.
این دستگاه ها با مدل های متفاوتی به تولید می رسند و بعد از تولید آن ها را در بازار و یا در سایت های اینترنتی به فروش می رسند.
نمایندگی هایی سراسر کشور به فروش این دستگاه ها می پردازند.
شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره فروش و ساخت این دستگاه های دوخت و پرس نایلون به سایت ما سری بزنید و یا حتی با شماره گیری شماره های ما که در سایت درج شده اند کارشناسان ما شما را برای خرید و یا اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه ها ی دوخت کمک خواهند کرد.

فروش و ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون