قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک دستی + اتوماتیک

قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک دستی

قیمت فروش انواع دستگاه پرس کن پلاستیک دستی اتوماتیک بسته به کیفیت برند مدل متفاوت بوده و هر یک از این دستگاه ها با کارآیی و قدرتی خاصی بسته به مکان های گوناگون در ابعاد بزرگ و کوچک به بازار ارائه شده است.

آشنایی با کارایی انواع دستگاه پرس دستی پلاستیک

دستگاه های پرس دستی پلاستیک نوعی از دستگاه های دوخت حرارتی می باشند که در اندازه های کوچک و رومیزی تولید می شوند و به منظور پرس بسته بندی های پلاستیکی به کار می روند.
انواع دستگاه پرس دستی پلاستیک از لحاظ ابعاد با هم متفاوت می باشند، جنس بدنه آن ها نیز از فلزهای مختلف یا پلاستیکی است که بر حسب مدل و برند متغیر می باشد .
تمامی انواع دستگاه های دوخت دستی را می توان در منازل، مشاغل خانگی ، فروشگاه ها، هتل و رستوران و قنادی ها برای بسته بندی انواع مختلف مواد غذایی؛ ظروف یکبار مصرف، آجیل، حبوبات، نان، شکلات، زعفران و غیره استفاده نمود.
کار کردن با دستگاه های پرس دستی بسیار ساده می باشد و درجه حرارتی که این دستگاه تولید می نماید مناسب برای دوخت انواع سلفون و نایلون می باشد ، بر حسب ضخامت پلاستیک می توان زمان و حرارت دستگاه را تنظیم نمود.

آشنایی با کارایی انواع دستگاه پرس دستی پلاستیک

طول دوخت دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک

دستگاه های دوخت پلاستیک دستی به صورت منگنه ای بزرگ می باشد، از آن جایی که فشار لازم برای دوخت با دست تامین می شود با نام دستی شناخته می شود.
طول دوخت دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک در ابعاد ذیل می باشد:

  • دستگاه دوخت پلاستیک 15 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 25 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 30 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 40 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 50 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 60 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 70 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 80 سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 90سانت دستی
  • دستگاه دوخت پلاستیک 100سانت دستی

هر کدام از این انواع دستگاه با ابعاد مختلف برای پرس بسته بندی در اندازه های خاص به کار می روند و با دستگاه های بزرگ تر می توان بسته های کوچکتر را نیز دوخت زد.
در هنگام خرید دستگاه دوخت رومیزی پلاستیک باید به اندازه بسته هایی که قرار است دوخت بخورد توجه شود تا ابعاد مناسب دستگاه انتخاب گردد.
این دستگاه های دوخت کوچک دستی بسیار کوچک هستند و به راحتی می توان آن ها را جابجا نموده و در هر مکانی مورد استفاده قرار داد.
انرژی لازم برای دستگاه دوخت حرارتی از طریق برق تامین شده و با سیم به پریز برق متصل می گردد.

طول دوخت دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک

قیمت دستگاه پرس کن دستی مواد غذایی

دستگاه پرس مواد غذایی که در منزل یا فروشگاه استفاده می گردد همان دستگاه دوخت حرارتی دستی می باشد که به وسیله آن می توان هر نوع ماده خوراکی یا غیر خوراکی را در کیسه های پلاستیکی پرس نمود.
خانم های خانه دار می توانند سبزیجات سرخ شده، خرد شده، گوشت، مرغ، ماهی یا هر نوع ماده دیگر غذایی را در کیسه های پلاستیکی ریخته و با این دستگاه های پرس دستی پلمپ نمایند و بدین وسیله نظم زیبایی به چیدمان مواد در فریزر خود دهند.
قیمت دستگاه پرس کن مواد غذایی بستگی به ابعاد دستگاه، جنس قطعات به کار رفته و به طور کلی هزینه تولید آن دارد، دستگاه های پرس با طول دوخت بیشتر با قیمت بالاتری ارائه می گردند.
برای دیدن قیمت به روز دقیق انواع دستگاه پرس دستی نایلون می توانید به قسمت فروش محصولات سایت ما مراجعه نموده و تمامی جزئیات آن را نیز مورد بررسی قرار دهید.

قیمت دستگاه پرس کن دستی مواد غذایی

تفاوت قیمت دستگاه دوخت سیلر دستی و پدالی نایلون

دستگاه های دوخت سیلر دستی دستگاه هایی با کاربری ساده می باشند که قابلیت دوخت بر روی انواع فیلم ها را دارا می باشند، این دستگاه ها دارای ابعادی کوچک بوده و به صورت رومیزی نیز استفاده می گردند.
دستگاه های دوخت سیلر دارای دکمه تنظیم دما می باشند و بر اساس نوع فیلم مورد استفاده می توان آن را تنظیم نمود.
از دستگاه های سیلر برای دوخت و بسته بندی ملزومات پزشکی و آزمایشگاهی نیز استفاده می شود.
دستگاه های دوخت سیلر دستی و پدالی با هم اختلاف قیمت زیادی دارند که این اختلاف قیمت به سبب هزینه های تولید بیشتر می باشد.
دستگاه های دوخت پدالی از لحاظ ابعاد بسیار بزرگتر از دستگاه های سیلر دستی می باشند از این رو مقدار مواد و فلز های به کار رفته در آن ها بیشتر می باشد که خود دلیل اختلاف قیمت این دو نوع دستگاه می باشد.
لیست قیمت انوع دستگاه های دوخت و سیلر دستی و پدالی را می توانید در فروشگاه آنلاین ما ببینید.

تفاوت قیمت دستگاه دوخت سیلر دستی و پدالی

سرعت عملکرد دستگاه پرس پلاستیک پنوماتیک

دستگاه های پرس پلاستیک پنوماتیک یکی از انواع دستگاه های دوخت و بسته بندی صنعتی می باشند که دارای قدرت دوخت بالایی می باشند از این رو تمامی نایلون های چند لایه ، ضخیم و دارای طول زیاد به وسیله این دستگاه پرس می گردند.
دستگاه های دوخت پنوماتیک دارای پمپ باد و جک های بادی می باشند که علاوه بر توان دوخت بالا دارای سرعت عملکرد بالایی می باشند و ظرفیت تولید روزانه آن ها زیاد است، از این رو این دستگاه های پرس پنوماتیک در کارخانجات صنعتی که تیراژ بالایی در تولید دارند کاربرد دارد.
دستگاه های دوخت پنوماتیک دارای طول دوخت بالای 100 سانتی متر می باشند که بسته های بزرگتر از یک متر به راحتی و در ظرف چند ثانیه با این دستگاه دوخت می خورند، دوخت هایی که بر روی نایلون با این دستگاه انجام می شود بسیار محکم، دقیق و تمیز می باشد.

سرعت عملکرد دستگاه پرس پلاستیک پنوماتیک

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک ریلی برای مشاغل خانگی

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی دارای کاربرد های مانند پلمپ کردن درب بسته بندی هایی که از پاکت های پلاستیکی استفاده می کنند و یا دوخت پلاستیک استفاده می شوند.
این دستگاه های ریلی بر اساس میزان کاری که قرار است انجام دهند دارای مدل های مختلفی می باشند.
به عنوان مثال برای مشاغل خانگی از نمونه های کوچک و خانگی دستگاه های ریلی استفاده می کنند.
دستگاه های ریلی دوخت پلاستیک  که در مشاغل خانگی از آن ها استفاده می کنند.
به دلیل اندازه کوچکی که دارند برای استفاده در فروشگاه ها و یا تولیدی های کوچک بسیار مناسب می باشند که این دستگاه ها برای بسته بندی و پلمپ درب بسته بندی ها بسیار مناسب می باشند.
برای دیدن انواع این دستگاه های ریلی که مناسب مشاغل خانگی باشد می توانید از سایت ما دیدن نمایید و برای خرید بهتر با کارشناسان سایت مشورت نمایید.

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک ریلی برای مشاغل خانگی

انواع المنت دستگاه دوخت پلاستیک

المنت دستگاه دوخت پلاستیک بر اساس نوع و قدرت دستگاه دوخت متفاوت می باشد این المنت ها وظیفه گرم کردن را با استفاده از قطع و وصل کردن جریان برق دارند.
المنت های دستگاه دوخت در مدل های المنت های فشنگی، المنت های میله ای که می توانند از نظر قطر و طول دارای اندازه های مختلفی باشند و المنت های سرامیکی و میکایی می باشند.
المنت ها در دستگاه های دوخت بسیار مهم می باشند و در بعضی مواقع به دلایل مختلف مانند داغ شدن دستگاه و فشار زیادی که به دستگاه وارد می شود.
امکان دارد المنت دچار سوختگی شود و این اتفاق جای نگرانی ندارد و شما می توانید المنت را شناسایی کرده و یا در نظر گرفتن نوع المنت دستگاه خود همانند آن را خریداری کرده و بر روی دستگاه نصبب نمایید.
برای دیدن انواع المنت ها و یا خرید المنت های دستگاه های دوخت در مدل های مختلف به سایت ما مرا جعه کنید.

لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک چیست؟

مصرف برق دستگاه پرس دستی

میزان مصرف برق دستگاه پرس دستی به قدرت و ابعاد این دستگاه بر می گردد.
اگر این دستگاه دارای قدرت و ابعاد بزرگتری باشد برق بیشتری را برای دوخت مصرف خواهد کرد.
اما این دستگاه ها نسبت به دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل های دیگر مصرف برق بسیار کمتری دارند و نیاز به برق با ولتاژ بسیار بالا نمی باشند.
این دستگاه ها می توانند با برق ورودی شهری که 220 ولت می باشد کار کنند.
البته این دستگاه های دوخت پرس دستی توانایی این را دارند که با 110 ولت به کار بیفتند.
دستگاه های دوخت پرس دستی در اندازه و ابعاد کوچک دارای 600 وات می باشد و این دستگاه ها دارای اندازه ای تا حدود 40 سانتی متر دارند.
برای دیدن مدل های دیگر این دستگاه های دوخت دستی می توانید به سایت ما بروید و هر کدام از دستگاه ها را با توجه به مدل و ابعادی که دارند میزان برق مصرفی آن ها را ببینید.

مصرف برق دستگاه پرس دستی

فروش و ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون

ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون و فروش این دستگاه ها در ایران و کشورهای دیگری انجام می شود.
این دستگاه ها برای تولید نایلون های بسته بندی تولید می شوند تا بتوانند کار صنایع بسته بندی و یا کارخانه های تولید نایلون را آسان تر کنند.
دستگاه های پرس حرارتی نایلون دارای مدل های مختلفی بوده که از آن ها در کارخانه ها و یا حتی مشاغل های خانگی و تولیدی ها استفاده می شود.
این دستگاه ها با مدل های متفاوتی به تولید می رسند و بعد از تولید آن ها را در بازار و یا در سایت های اینترنتی به فروش می رسند.
نمایندگی هایی سراسر کشور به فروش این دستگاه ها می پردازند.
شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره فروش و ساخت این دستگاه های دوخت و پرس نایلون به سایت ما سری بزنید و یا حتی با شماره گیری شماره های ما که در سایت درج شده اند کارشناسان ما شما را برای خرید و یا اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه ها ی دوخت کمک خواهند کرد.

فروش و ساخت دستگاه پرس حرارتی نایلون