دستگاه برش گونی پلاستیکی با مدل های متنوع کارآیی بالا پا به عرصه صنعت بسته بندی محصولات مختلف نهاده و بسیاری از مراکز تخصصی با تداعی سایت های اینترنتی به صورت غیر حضوری امکان خرید را برای متقاضیان فراهم نموده اند.

اجزا و قطعات دستگاه برش گونی پلاستیکی دستی

دستگاه برش گونی دستی به صورت دستی کار می کند یعنی برای هدایت این دستگاه به یک اپراتور نیاز داریم.
که گونی ها را به زیر دستگاه هدایت کرده و اهرم دستگاه را با دست فشار دهد تا عمل برش و یا دوخت توسط دستگاه انجام شود و این دستگاه نمی تواند خود به تنهایی کارش را انجام دهد.
این دستگاه همانند دیگر دستگاه های صنعتی و دستی که در بازار موجود می باشد.
دارای قطعات و اجزایی می باشد که در صورت خراب شدن و یا فرسوده شدن نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه می باشد می توان این قطعات را خریداری کرد و دوباره بر روی دستگاه دوخت گونی نصب نبود و با قطعه فرسوده قبلی تعویض کرد.
خرید این اجزاء و قطعات کار سختی نبوده و می توانید این قطعات را از همان فروشگاهی که دستگاه خود را خریداری کرده این دریافت کنید و یا با مراجعه به سایت ما می توانید با مشاوره با کارشناسان مجربمان نوع قطعه را شناسایی کرده و آن را سفارش دهید.

کاربردهای دستگاه دوخت حرارتی پاکت پلاستیکی

خرید دستگاه برش و دوخت گونی برای بسته بندی برنج

خرید دستگاه و برش گونی برای بسته بندی برنج از طریق کارخانه و فروشگاه های فروش دستگاه های دوخت صنعتی و غیر صنعتی امکان پذیر می باشد.
در فروشگاه ما شما می توانید هر مدل از دستگاه برش و دوخت گونی که در مدل های دستی، پدالی، اتوماتیک، ریلی می باشند را از طریق سایت نمونه آن ها را ببینید و هر کدام را که می خواهید خریداری کنید.
از این دستگاه های برش و دوخت گونی برای تولید گونی های بسته بندی برنج، آرد، گندم و غیره استفاده می کنند که می توانند در مدت زمان کمی تعداد زیادی از این بسته بندی های گونی شکل را برای مصرف تولید کنند.
این دستگاه ها بسیار مورد مصرف کارخانه های تولید محصولات کشاورزی می باشد که بتوانند بسته بندی های خود را در کارخانه خود تولید کنند.
بسته بندی های گونی شکل را برای مصرف تولید کنند.
این دستگاه ها بسیار مورد مصرف کارخانه های تولید محصولات کشاورزی می باشد که بتوانند بسته بندی های خود را راهنمایی کنند.

 

کیفیت دستگاه برش و دوخت گونی دست دوم برای مصرف بالا

دستگاه برش و دوخت گونی دست دوم در بازار برای خرید موجود می باشد.
این دستگاه ها به علت این که در گذشته توسط افراد دیگری مورد استفاده قرار گرفته بودند و الان در حال فروش می باشند برای مصرف مجدد دارای قیمت پایین تری می باشند.
اما کیفیت دستگاه های دست دوم دوخت گونی بستگی به میزان کارایی که در قبل داشته اند بر می گردد.
دستگاه های برش و دوخت گونی دست دوم می توانند دارای کیفیت بالایی باشند و یا شما می توانید دستگاه های فرسوده تر و یا مشکل دار را خریداری کرده که با این کار هزینه کمتری را خواهید پرداخت.
بعد از خرید دستگاه برای راه اندازی مجدد این دستگاه می توانید آن را تعمیر کرده و قطعات فرسوده ی آن را با قطعات نو تعویض کنید.
برای خرید دستگاه دست دوم با کیفیت و سالم می توانید به فروشگاه ما مراجعه نمایید ما به شما برای انتخابی درست تر کمک خواهیم کرد.

 

تفاوت دستگاه گونی بافی خانگی با دوخت گونی

دستگاه های دوخت گونی انواع مختلفی دارند اما یک دستگاه که به تولید گونی می پردازد موجود می باشد که تفاوتی با دستگاه دوخت گونی دارد.
دستگاه دوخت گونی به دوختن و سرهم کردن ورقه های تکه ای گونی به یک دیگر می پردازد.
اما دستگاه گونی بافی می تواند گونی را با در هم تنیدن تار های آن تولید کند که باز دستگاه گونی بافی دارای مدل های متفاوتی است.
دستگاه گونی بافی خانگی دستگاه نسبتا کوچکی بوده که می توان از این دستگاه در دوختن و بافتن گونی ها در خانه استفاده کرد.
این دستگاه های گونی بافی مناسب برای تولید گونی برای مشاغل خانگی مناسب می باشد به همین دلیل آن ها را در سایز های کوچک تولید می کنند تا بتوان از این دستگاه به راحتی در محیط های کوچک منازل استفاده کرد.
برای خرید دستگاه دوخت گونی و دیدن نمونه دستگاه های گونی بافی به سایت ما مراجعه نمایید.

 

کار با دستگاه برش گونی اتوماتیک چگونه است؟

دستگاه برش گونی اتوماتیک از نمونه بهترین دستگاه های برش و دوخت گونی می باشد که در کارخانه ها برای تولیدات بالا از آن ها استفاده می کنند.
این دستگاه ها ظرفیت بالایی برای دوختن انواع گونی ها داشته و سرعت کار آن ها بسیار خوب می باشد.
دستگاه های برش گونی اتوماتیک کار خود را به صورت تمام اتوماتیک انجام می دهند و دیگر نیاز به شخص اپراتوری که صورت تمام وقت این دستگاه را هدایت و یا کنترل کند ندارد و این عامل باعث بالا تر رفتن سرعت تولید و همچنین حذف یک نیروی کاری می شود.
با تنظیم دستگاه و دادن مشخصات دوخت به این دستگاه می توانید دستگاه را به حال خود رها نموده تا کار خود را به خوبی و با دقت انجام دهد کیفیت دوخت این دستگاه ها بسیار بالا بوده و ورقه های گونی را به خوبی می تواند برش بزند.
برای دریافت اطلاعات بیشتری راجع به این دستگاه ها کافیست با ما تماس بگیرید و حتی می توانید از سایت ما خرید کنید.