انواع دستگاه پرس حرارتی پنوماتیک درجه یک + ارزان قیمت

انواع دستگاه پرس حرارتی پنوماتیک درجه یک با طول دوخت بالا مناسب برای انواع نایلون پلاستیک ضخیم و چند لایه با ارزان ترین قیمت ها و داشتن استاندارد های لازم توسط مراکز تخصصی و رسمی ارائه می شود.

تفاوت دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک

دستگاه های دوخت پلاستیک انواع مختلفی دارند که یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین این دستگاه ها دستگاه دوخت پدالی می باشد.
دستگاه دوخت پدالی در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که به وسیله گرمای المنت دستگاه عمل پرس را انجام می دهند، این دستگاه ها شامل انواع مختلف آلومینیومی، برنجی، المنتی ساده و چدنی می باشند.
اما دستگاه دوخت پنوماتیک نیز به وسیله پدال کار می کند اما نیروی فشار لازم برای کار دستگاه توسط جک های بادی و پمپ باد تامین می شود.
قدرت دستگاه های دوخت پنوماتیک زیاد است و اغلب در کارخانجات صنعتی از آن ها استفاده می گردد.
دستگاه دوخت پنوماتیک نسبت به دستگاه دوخت پدالی برای دوخت بسته هایی با طول بیشتر ( بزرگتر از 100 س . م ) و ضخامت بیشتر استفاده می گردد. همچنین این دستگاه نسبت به دستگاه های پدالی ساده دارای سرعت عمل بیشتری است و روزانه ظرفیت تولید بیشتری از آن انتظار می رود.

تفاوت دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک

تمام مدل های دستگاه دوخت پدالی، المنتی ست؟

یکی از انواع دستگاه های پرس پلاستیک و بسته بندی دستگاه دوخت پدالی المنتی می باشد که در این دستگاه با فشردن پدال توسط کابرد ترانس به کار می افتد و ظرف نیم تا ده ثانیه دوخت خورده می شود.
المنت در این دستگاه های پدالی ترانسی به صورت میله های 2 تا 8 میلیمتری و ظریف می باشد.
می توان گفت تمامی مدل های دستگاه دوخت پدالی ، المنتی می باشند اما المنت برخی دستگاه کوره ای بوده به صورتی که دائم گرم می باشند.
کارایی این نوع دستگاه بیشتر است و شامل انواع دستگاه های فک برنج و آلومینیومی می شوند.
با انواع دستگاه های دوخت المنتی می توان بر روی  جنس های مختلف بسته بندی از جنس های سلفون، نایلون، متالایز و فویل آلومینیومی دوخت زد.
از لحاظ قیمت دستگاه های دوخت پدالی کوره ای قیمت پایین تر و استهلاک کمتری دارند.

تمام مدل های دستگاه دوخت پدالی، المنتی ست؟

مصارف صنعتی دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

دستگاه های دوخت پلاستیک پنوماتیک برای دوخت نایلون یا پرس درب انواع بسته بندی به کار می روند.
به دلیل قدرت و فشار بالای این دستگاه معمولا طول دوخت های بالا یک متر ، 150 سانتی ، 200 سانتی یا حتی 300 سانتیمتری را با این دستگاه می توان به راحتی و کیفیت بالا دوخت زد.
نایلون های بسته بندی مورد استفاده با دستگاه دوخت پنوماتیک معمولا چند لایه و ضخیم می باشند و در صنایعی مانند ساخت مشک برای گازوئیل و قیر، ماهیگیری ، یا دوخت کیسه های تشک تخت، صنایع خودرو و تولید سپر ماشین استفاده می شود.
به طور کلی هر گونه دوخت کیسه و بسته بندی بزرگ که دستگاه های دوخت پدالی ساده قادر به دوخت آن نیستند را می توان به وسیله دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک پرس نمود که این کار با سرعت و دقت بالایی انجام می گیرد.

مصارف صنعتی دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

مشخصات فنی دستگاه دوخت پلاستیک پدالی پنوماتیک

برای خرید و سفارش یک  دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی لازم است با مشخصات فنی دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک آشنایی داشته باشید.
دستگاه های دوخت پنوماتیک با برق تک فاز شهری 220 ولت کار می کنند و توان دوخت بالا مثلا در حد 500 وات را دارا می باشند.
این دستگاه بر روی میز هایی به ابعاد مختلف حدود یک در دو متری تعبیه شده است که ارتفاع آن تقریبا یک متر می باشد.
دستگاه ها معمولا در ابعاد مختلف تولید شده که دارای تعداد دو فک می باشند المنت در فک زیرین دستگاه قرار دارد و فک بالایی فشار لازم را وارد می نماید . دستگاه تحمل وزن کیسه های سنگین و بزرگ را دارا می باشد.
شیر برقی تنظیم سرعت بر روی قطعات و جک های دستگاه نصب شده است که به وسیله آن سرعت و فشار دستگاه کنترل می گردد . نیروی فشار باد هر جک بین 100 تا 300 کیلو می باشد که قدرت بالایی را ایجاد می کند.

فروش ویژه اینترنتی دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

انواع دستگاه پرس بسته بندی  پلاستیک

انواع دستگاه بسته بندی پلاستیک که در بازار عرضه می گردند شامل انواع متعددی از قبیل دستگاه های دوخت پدالی، پرتابل، دوخت رومیزی، دوخت مگنتی و پنوماتیک می شوند ، این دستگاه ها کاربرد های مختلف، ابعاد گوناگون و قیمت های مختلفی دارند.
استفاده از انواع دستگاه پرس بسته بندی برای بستن درب بسته بندی های مختلف به منظور بهداشتی تر شدن و ماندگاری بیشتر محصولات اعم از خوراکی و غیر خوراکی صورت می گیرد.
با توجه به جنس بسته بندی که از کدام یک از انواع نایلون، سلفون، ترسبافون و فویل آلومینیومی می باشد از دستگاه خاص بسته بندی استفاده می شود ضمن آنکه اندازه بسته نیز در انتخاب نوع دستگاه دخیل می باشد.
برای خرید دستگاه بسته بندی پلاستیک متناسب با نیاز کاری خود می توانید با کارشناسان فروش دستگاه ها تماس حاصل نموده و در این مورد از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا بتوانید بهترین دستگاه ایده آل را انتخاب نمایید.

انواع دستگاه پرس بسته بندی  پلاستیک