فروش دستگاه دوخت پنوماتیک با ارائه انواع قطعات و لوازم یدکی

دستگاه دوخت پنوماتیک دارای سیستم حرارتی و پنوماتیکی برای دوخت کیسه های ضخیم و سنگین وزن بسیارمناسب بوده و اغلب مراکز فروش این ماشین آلات را در مدل های مختلف به همراه انواع قطعات و لوازم یدکی با کیفیت بالا ارائه می دهند.

کابرد های دستگاه دوخت پنوماتیک کیسه مواد

دستگاه دوخت پنوماتیک یکی از دستگاه های بسته بندی برای بسته های بزرگ می باشد که ارتفاع آن بنابر اندازه بسته تنظیم می گردد.
این دستگاه دارای یک نقاله متحرک می باشد که به خوبی می تواند وزن سنگین کیسه ها را تحمل نماید.
از مزیت های این دستگاه دوخت پنوماتیک کیسه مواد این می باشد که برای دوخت انواع فویل های آلومینیومی و کیسه های پلی اتیلن که ضخیم می باشند نیز می توان آن ها را به کار برد.
عملکرد دستگاه دوخت پنوماتیک بسیار قوی بوده و انواع کیسه های بزرگ در صنایع مختلف شیمیایی، غذایی و دارویی را می توان با این دستگاه دوخت با کیفیت و با سرعت بالایی زد.
برای جابجایی راحت تر این دستگاه را می توان چرخ دار نمود، دستگاه دارای خنک کننده المنت می باشد که عمر دستگاه و کیفیت دوخت را بالاتر می برد.

کابرد های دستگاه دوخت پنوماتیک کیسه مواد

فروش دستگاه دوخت پدالی حرارتی و پنوماتیک

دستگاه دوخت پدالی حرارتی و پنوماتیک از دستگاه های بسیار پرکاربرد در امر پرس پلاستیک می باشند که در ظرف مدت کوتاهی در حد چند یکی دو ثانیه می توان دوخت تمیز و محکمی را به وسیله آن بر روی انواع نایلون حتی نوع ضخیم زد.
فروش دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک در انواع مختلف توسط شرکت ما با قیمت های مناسب و شرایط ویژه ای انجام می گیرد.
در سایت می توانید تصاویر مدل های مختلف دستگاه را مشاهده نمایید، جزئیات فنی دستگاه نیز بیان شده است ، برای آشنایی بیشتر مشتریان فیلم های کوتاه از نحوه کار برخی دستگاه ها نیز موجود است.
چنانچه قصد خرید دستگاه دوخت پدالی یا دیگر انواع دستگاه را دارید می توانید از مشاوره رایگان مسئولین فروش دستگاه ها برخوردار شده و بهترین دستگاه را با توجه به نوع بسته بندی و نیاز کاری خود انتخاب نمایید.
امکان ارسال دستگاه به تمامی نقاط موجود می باشد.

فروش دستگاه دوخت پدالی حرارتی و پنوماتیک

 

لیست و قیمت لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

دستگاه های دوخت پلاستیک یکی از دستگاه های کاربردی می باشند که به دلیل استفاده زیاد از آن ها به مرور زمان نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کنند.
شرکت عرضه کننده انواع دستگاه دوخت در کنار انواع دستگاه لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک در مدل های مختلف را نیز موجود داشته و ارائه می دهد. دارندگان دستگاه های دوخت حرارتی و پنوماتیک در صورت نیاز به لوازم یدکی می توانند با شرکت تماس بگیرند.
لیست و قیمت لوازم یدکی موجود در بخش مربوطه سایز آورده شده است و سفارش آن ها از سراسر کشور به صورت اینترنتی نیز میسر می باشد، فقط کافی است نوع و مدل دستگاه خود را وارد کرده تا لوازم متناسب با آن ارائه گردد.
تعمیر انواع دوخت پلاست نیز در محل توسط تکنیسین های ماهر صورت می گیرد لازم است با توجه به برند محصول با شرکت مربوط تماس گرفته شود تا هماهنگی های لازم در این باره صورت بگیرد.

لیست و قیمت لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

انواع دستگاه پک زن کوچک

دستگاه پک زن در انواع گوناگونی در بازار عرضه می گردند که به شرینگ بسته بندی های مختلف می پردازند.
انواع دستگاه های پک لایه ای سلفون را به صورت حرارتی روی محصولات مختلف قرار می دهند که قالب دستگاه بر اساس محصول و بسته بندی آن متفاوت است.
یکی از دستگاه های پک زن مربوط به لیوان است که خود در انواع مختلف دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک موجود می باشد.
دستگاه های پک زن کوچک قادر می باشند روکش پلاستیک یا سلفون را بر روی انواع جعبه یا ظروف در اندازه کوچک بکشند.
هرچه ابعاد دستگاه بزرگتر باشد جعبه های بزرگتری را می توان پک زد.
اساس عملکردی تمامی دستگاه های پک زن حرارتی می باشد و دستگاه های چسب زن جدای از این دستگاه ها می باشند.
دستگاه های پک زن در انواع کابینی و تونلی می باشند که مناسب بسته بندی بزرگ می باشند و اکثرا پک زن های دستی که دارای قیمت مناسبی می باشند مناسب بسته های های کوچک می باشند.

انواع دستگاه پک زن کوچک

 

تفاوت دستگاه دوخت پرتابل و پنوماتیک

یکی از انواع دستگاه های دوخت حرارتی دستگاه دوخت پرتابل می باشد، این دستگاه در اندازه کوچک و قابل حمل بوده و به صورت سیار از آن استفاده می گردد. دستگاه دوخت پرتابل برای دوخت درب کیسه های سنگین و بزرگ که امکان قرار دادن آن ها بر روی دستگاه دوخت وجود ندارد به کار می رود .
این دستگاه دارای دو فک حرارتی بوده که به وسیله دسته یا اهرم دستگاه از هم باز شده تا لایه های درب کیسه بین آن قرار گرفته و با بستن و فشار حرارتی وارد آمده از دستگاه پرس انجام گیرد.
در دستگاه های دوخت پنوماتیک کیسه ها بر روی نوار نقاله دستگاه قرار گرفته و به سمت قسمت پرس حرکت می کنند.
اما دستگاه ثابت بوده و کیسه ها را باید بلند کرد و در دستگاه قرار داد اما در مورد دستگاه پرتابل نیاز به جابجایی کیسه ها نمی باشد.

تفاوت دستگاه دوخت پرتابل و پنوماتیک