دستگاه پرتابل دوخت

قیمت دستگاه دوخت حرارتی پرتابل برای انواع پلاستیک، گونی و فویل که به راحتی جابجا می شود و در ابعاد با دهنه 20، 30 و 40 سانتی متری قابل خرید می باشد، چند است؟ هر چه بزرگتر باشد، قطعا نرخ فروش آن افزایش خواهد یافت.

  قیمت دستگاه دوخت پرتابل

دستگاه دوخت حرارتی چیست؟

به دستگاهی که توسط المنت های خود کار می کند و می تواند در کمتر از 5 دقیقه کاملا گرم شود و تا دمای 400 درجه برسد که بتواند فویل و انواع پلاستیک را کاملا به یکدیگر دوخت دهد.

معمولا دوخت پرتابل برای محصولاتی که بسیار دهنه بزرگی دارند و امکان آن نیست که بتوان از دوخت ریلی استفاده کرد، بهترین روش از استفاده از دوخت پرتابل است.

دستگاه دوخت پرتابل

تفاوت قیمت دستگاه دوخت ریلی با پرتابل

تقریبا تفاوت قیمت زیادی بین دستگاه با دوخت ریلی و پرتابل نیست و به همین جهت باید بدانید که دقیقا چه محصولی را می خواهید دوخت بزنید که این دستگاه را خریداری کنید.

درجه حرارت دوخت پرتابل

فیلم دستگاه دوخت پرتابل

یک نمونه فیلم که یکی از مشتریان مان در این زمینه برای مان ارسال کرده بود و نمونه این دستگاه را می خواست، در سایت قرار دادیم و دقیقا عین دستگاه دوخت پرتابل را برایش ارسال نمودیم.

دستگاه دوخت پرتابل خوبی اش این است که براحتی می توان با هزینه کمتر انواع کیسه را با آن دوخت زد.

دستگاه دوخت گونی که توسط نخ این کار را انجام می دهد، توانایی دوخت فویل را و پلاستیک را ندارد و باعث پاره شدن و یا خوب دوخت نخوردن شان خواهد شد.

دستگاه پرتابل بهترین جایگزین دستگاه دوخت ریلی بزرگ

توسط دستگاه دوخت ریلی بزرگ می توانیم گونی و محصولات با وزن بالا را در کاملا دوخت نماییم، اما هزینه خرید دستگاه دوخت ریلی بزرگ تقریبا 5 برابر یک دستگاه دوخت پرتابل است که به همین دلیل نمی صرفد بخواهیم آن را خریداری نماییم.