دستگاه دسته دوم بسته بندی حبوبات 2 توزین

تولید کننده انواع دستگاه سورتینگ میوه سیب زمینی و درختی، کیوی، پرتقال، نارنجی، خیار، گوجه یا سایر محصولات کشاورزی می داند که برای کار سورت و سایز بندی، باید ماشین آلات متفاوتی را با توجه به نیاز خریدار پیشنهاد و یا ساخت.

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی

خط کامل شستشو، خشک کن و سورتینگ سیب زمینی

سیب زمینی را قبل از اینکه آماده برای بسته بندی نماییم، امروزه به دو صورت ماشین آلات مربوطه اش که نیاز مشتریان و تولید کننده گان عمده در کشور به شمار می آید را در بر خواهد گرفت.

اولین قدم در زمینه سیب زمینی کار خاک گیری است که اگر بخواهیم این خاک گیری به صورت بسیار عالی باشد، باید از خط شستشو تونلی به دو صورت بخاری یا حوضچه کوچک استفاده شود.

اگر از خط شستشو در دستگاه سورتینگ سیب زمینی استفاده شود، قطعا باید از خط خشک کن نیز برای خشک کردن آن قبل از سورت و بسته بندی استفاده گردد که هزینه ساخت آن بیشتر خواهد شد، در عوض کیفیت کار بسیار بالاتر خواهد رفت.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی قیمت

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی

برای سورتینگ سیب زمینی می توان به دو صورت در کشور مان با توجه به توان علمی سازندگان عمل نمود:

  • سورتینگ وزنی
  • سورتینگ حجمی

سورتینگ وزنی هزینه ساخت بسیار بالایی دارد، در مقابل سورتینگ حجمی هزینه ساخت پایین تری دارد و قابل قبول تر از نظر تولید کنندگان است.

سورتینگ وزنی برای محصلاتی مناسب است که بخواهند به صورت 10 گرمی سایزبندی شوند که این در زمینه کیوی بسیار نیازش احساس خواهد شد، در حالی که برای سیب زمینی نیاز به چنین دستگاهی نخواهد بود.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی