سورت سیب زمینی دستگاه

اگر به دنبال سازنده دستگاه های مربوط به سورتینگ سیب زمینی هستید، نام تک تک آن ها را در این مقاله برای تان با قیمت روز می آوریم، که بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به سرمایه در دسترس خود داشته باشید.

 دستگاه سورتینگ سیب زمینی

سوالات رایج در مورد دستگاه سورتینگ سیب زمینی

هر روزه چندین مشتری با ما در رابطه با خط سورت سیب زمینی تماس می گیرند و در نظر دارند که بدانند که یک خط کامل سورتینگ سیب زمینی پیاز با چه قیمتی تمام می شود؟ چه دستگاه هایی نیاز دارد؟ کیفیت کار دستگاه ها چگونه است؟ آیا درصد خطا می توان دارا می باشند؟

سورت و بسته بندی سیب زمینی

طرز کار دستگاه سورتینگ سیب زمینی

این خط به صورت کلی شامل دستگاه های زیر می باشد:

  • دستگاه سورتر
  • توزین
  • بسته بندی

بسته بندی گونی سیب زمینی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی چیست؟

این دستگاه توسط میله های جابجا شونده خود می تواند به راحتی از سایز 2 سانتی متر تا 17 سانتی متر که اصولا تمام سایز های سیب زمینی موجود در هر بازار را شامل می شود، به صورت کامل تفکیک نماید.

در واقع کار این دستگاه تفکیک به صورت کاملا الکترونیکی و مکانیکی است که باعث می شود دستگاه توسط سنسور های خود به راحتی و دقیق تمامی سایز بندی های لازم را انجام دهد.

سورتینگ سیب زمینی

دستگاه توزین برای وزن کردن بعد از سورت بندی سیب زمینی است که در خط به کار می رود.

اکثریت مشتریان دراین زمینه می خواهند بعد از سورت بندی محصولات شان، آن ها را به صورت گونی یا مدل های جدید بسته بندی نظیر توری، به صورت نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک توسط دستگاه این کار را انجام دهند.

برای بخش توزین می توان از یک دستگاه پرکن گونی که در نهایت به صورت اتوماتیک دوخت گونی را نیز بزند به کار رود که براحتی با حداکثر سرعت نزدیک به 2 تن در ساعت که نیاز اکثریت بزرگان حوزه فروش سیب زمینی به صورت عمده را در بازار رفع خواهد کرد، تامین خواهد نمود.

فیلم دستگاه سورتینگ سیب زمینی

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع خط سورتینگ سیب زمینی که توسط شرکت رودیاکو به عنوان سازنده انواع دستگاه های سورتینگ و بسته بندی در زمینه های مختلف فعالیت دارد، نگاهی بیاندازید تا با نحوه کار دستگاه با کیفیت بسیار خود آشنا شوید.