دستگاه بسته مواد غذایی دست دوم

 

خرید دستگاه بسته بندی مواد غذایی پودری دست دوم برای یک عطاری مناسب نیست، ولی اگر می خواهید تولید انبوه داشته باشید و پس از آن به بازار مصرف عرضه کنید، از دو مدل قوطی پرکن یا دوخت نایلون پلاستیک می توانید استفاده نمایید.

انواع دستگاه برای بسته بندی مواد غذایی

این که تصور کنید با یک دستگاه می توان انواع محصولات مواد غذایی مشابه و نزدیک به یکدیگر را بسته بندی نمود، این کاملا تصور اشتباهی است.

چرا که شاید در یک خط، بعضی دستگاه ها مشابه یکدیگر باشند، اما باز هم مسئله اصلی تخصصی بودن دستگاه و همچنین نیاز مشتری است که به همان قدری باشد که بتواند کار را مرتفع نماید.

برای هر محصولی که در نظر بگیرید، ما یک دستگاه بسته بندی می توانیم بسازیم، ولی در حالت کلی اگر مایعات را کلا جدا نماییم، برای مواد جامد، می توان به دو مدل تقسیم بندی نمود:

  • دستگاه بسته بندی گرانول
  • دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی گرانول برای مواد گرانولی می باشد در حالیکه دستگاه بسته بندی پودری.

فروش دستگاه بسته بندی مواد غذایی

تفاوت دستگاه بسته بندی مواد پودری با گرانولی را در صنعت غذایی می خواهید بدانید، بسیار ساده است، هر محصولی که مانند آرد، با کوچکترین باد کل فضا را بگیرد، پودری می گویند.

در حالی که مواد غذایی دیگر به راحتی با باد پخش نمی شوند که به آن ها گرانولی گویند مانند حبوبات و خشکبار.

طرز کار دستگاه بسته بندی پودری

طرز کار دستگاه بسته بندی پودری در مرحله اول بالابر آن است که توسط یک ماردون، انتقال مواد به مخزن دستگاه صورت می گیرد.

این مواد به دلیل اینکه در مخزن لوله گیر می کنند، هم باید دستگاه متفاوتی از گرانولی ها برای شان ساخته شود و هم دارای بالابر خاصی هستند.

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

شرکت های بسیاری هستند که از این دستگاه ها که ارتفاع حداکثر 270 سانتی متری را دارا می باشند، به عنوان قوطی پرکن در بسته بندی ادویه یا محصولات دیگر استفاده می نمایند.