دستگاه دوخت پلاستیک عمودی با مدل و قیمت های متنوع

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی در مدل ها و ابعاد مختلف با کیفیت و سرعت بالا برای دوخت و پرس محصولات پودری آبکی به صورت ایستاده کاربرد داشته و با قیمت های متنوع در برند های گوناگون با تکنولوژی جدید به بازار عرضه شده است.

تفاوت کاربرد دستگاه دوخت پلاستیک افقی و عمودی

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی که به طور اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک کار پرس بسته بندی هایی از جنس های مختلف سلفون، ترسبافون، متالایز را انجام می دهد. خود دارای دو مدل کلی دستگاه دوخت پلاستیک افقی و دستگاه دوخت پلاستیک عمودی می باشد.
دستگاه دوخت پلاستیک افقی را برای دوخت با کیفیت و با سرعت بالای تمامی بسته ها می توان به کار برد.
به جز در مواردی که محتویات بسته بندی به صورت پودری یا مایعات باشد و در حین پرس امکان بیرون ریختن آن وجود داشته باشد دستگاه دوخت پلاستیک عمودی به کار می آید.
در دستگاه دوخت عمودی بسته ها به صورت ایستاده قرار می گیرند و از بالا دوخت می خورند.
این دستگاه مجهز به کیت تنظیم ارتفاع برای قرار دادن بسته می باشد.
هر دو دستگاه دوخت افقی و عمودی قابلیت تجهیز به تاریخ زن را دارا می باشند.
تفاوت کاربرد این دو دستگاه تنها در همین محتویات بسته بندی می باشد و از تمامی جهات دارای قابلیت های مشترک می باشند.

 

تفاوت کاربرد دستگاه دوخت پلاستیک افقی و عمودی

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی در چند مدل عرضه میشود؟

دستگاه دوخت پلاستیک عمودی که برای بسته بندی انواع آرد، زیتون، خیار شور، شکر و غیره به کار می رود.
در بازار ماشین آلات در مدل های مختلفی عرضه می گردد که از لحاظ جنس بدنه، ابعاد و تجهیزات با یکدیگر متفاوت می باشند.
از مدل های دستگاه دوخت عمودی می توان به دستگاه دوخت استیل، دستگاه دوخت رنگی، تک حالته، دو حالته ( هم بسته بندی افقی و هم بسته بندی عمودی) و دارای تاریخ زن یا بدون تاریخ زن، پایه دار و یا رو میزی اشاره نمود.
هر یک از انواع دستگاه های ذکر شده بر اساس هزینه تولید دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشند.
اگر قصد انتخاب و خریداری دستگاه دوخت پلاستیک را دارید با توجه به نوع بسته بندی، ظرفیت تولید، فضای کاری و میزان بودجه خود دستگاه مورد نظر را تهیه نمایید ، در صورت لزوم می توانید از نظر کارشناسان فروش نیز بهره بگیرید.

ساخت دستگاه دوخت پلاستیک عمودی در چند مدل عرضه میشود؟پرس حرارتی نایلون در چه ابعادی صورت میگیرد؟

مدل عملکرد دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن

کیسه های پلی اتیلن یکی ازانواع کیسه های ضخیم می باشند که ضد آب بوده و با سطح صافی که دارند چاپ بر روی آن ها با کیفیت خوبی انجام می گیرد.
کیسه های پلی اتیلن نیز پس از پر شدن با دستگاه های پرکن یا دستی نیاز است درب آن ها دوخت بخورد.
این کار را می توان دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن انجام داد.
این دستگاه قادر است لایه های ضخیم را دوخت بزند و طول و عرض دوخت بالایی دارد.
همچنین مزیت دیگر این دستگاه این می باشد قادربه حمل کیسه های سنگین نیز بر روی خود می باشد.
عملکرد دستگاه بدین صورت می باشد که کیسه به صورت ایستاده بر روی ریل دستگاه قرار گرفته و از بالا درب دستگاه با کیفیت و سرعت بالایی دوخت می خورد. دستگاه های مجهز به تاریخ زن هم زمان تاریخ و دیگر مشخصات را بر روی کیسه درج می نمایند.

مدل عملکرد دستگاه دوخت ریلی عمودی کیسه پلی اتیلن

قطعات و لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک دستی

شرکت های تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک قطعات و لوازم یدکی آن را به صورت جداگانه نیز در اختیار مشتریان قرار می دهند که در صورت خراب شدن دستگاه مشتریان می توانند نیاز خود را به وسیله شرکت تولیدی بر طرف نمایند.
نمایندگی های مجاز تعمیرات دستگاه دوخت پلاست نیز در سراسر کشور انواع لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک را موجود دارند و به راحتی اجزای آن را تعویض می نمایند.
از لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک دستی می توان به المنت،  سیم دستگاه، تایمر تنظیم زمان و حرارت، فک تفلون اشاره نمود که انواع مختلف آن با توجه به مدل دستگاه و ابعاد آن در بازار موجود می باشند و برای تهیه آن ها هزینه زیادی نباید پرداخت کرد.
قطعات دستگاه های دوخت پلاست خارجی نیز در نمایندگی های آن ها در سراسر کشور وجود دارند.
در صورت نیاز می توان با توجه به نوع دستگاه ها از آن ها درخواست نمود و اگر مهلت گارانتی تمام نشده باشد هزینه تعویض برخی قطعات به صورت رایگان محاسبه می گردد.

قطعات و لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک دستی

مدل پرطرفدار دستگاه ریلی برای کاربرد صنعتی کدام است؟

به طور کلی دستگاه های دوخت ریلی در انواع عمودی و افقی به دلیل سرعت بالای عملکرد و ظرفیت زیادی که در تولید دارند در کارخانجات و صنایع مختلف برای بسته بندی استفاده می گردند.
اما برخی از مدل های دستگاه ریلی بنابر مزیت هایی که دارند طرفداران بیشتری داشته و به خرید و استفاده از آن ها بیشتر روی آورده شده است.
دستگاه های دوخت دوحالته افقی و عمودی یکی از دستگاه های جامعی می باشند که به دلیل کاربرد بیشتر طرفداران بیشتری را به خود جلب نموده است. همچنین دستگاه هایی که مجهز به تاریخ زن و یا تزریق گاز می باشند از جمله دستگاه های پرکاربرد در امر بسته بندی می باشند.
مدل هایی از دستگاه ریلی که در عین مجهز و پیشرفته بودن قیمت مناسبی نیز دارند توجه بیشتری را سمت خود جذب نموده و صاحبان مشاغل برای خرید با هزینه کمتر به آن روی می آوردند.

مدل پرطرفدار دستگاه ریلی برای کاربرد صنعتی کدام است؟

مشخصات و قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی خانگی

برای بسته بندی حبوبات در بسته های مختلف نایلون و پلاستیک می توان از دستگاه های دوخت ریلی استفاده نمود.
این دستگاه بسته بندی تحمل وزن بسته هایی در اندازه های یک کیلویی را دارا می باشند و می توان آن ها را بر روی ریل خود حرکت دهند.
دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی در دو نوع دستی و صنعتی تولید و عرضه می گردد، که دستگاه های خانگی در اندازه های کوچکتر و بدون پایه می باشد.
این دستگاه ها به صورت نیمه اتوماتیک عمل نموده و بسته ها توسط اپراتور بر روی دستگاه قرار می گیرند.
قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی خانگی به دلیل ساده و کوچکتر بودن ارزان تر از انواع اتوماتیک و صنعتی آن می باشد.
انواع دستگاه های دوخت ریلی و مشخصات آن ها را می توانید در سایت فروش ماشین آلات ما ببینید و قیمت این دستگاه ها نیز در کنار تصاویر آن درج شده است.

مشخصات و قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی خانگی

شرح مدار دستگاه دوخت پلاستیک پدالی

مدار دستگاه دوخت پلاستیک مداری ساده می باشد که جریان برق در آن به وسیله سیم به المنت گرمایی دستگاه هدایت می گردد.
این مدار در انواع دستگاه های دوخت پلاستیک از جمله دستی و پدالی یکسان می باشد، تفاوت آن ها در اندازه و نوع المنت به کار رفته می باشد.
در دستگاه دوخت پلاستیک پدالی، پدال دستگاه به منزله کلید دستگاه می باشد که فشار دادن بر روی آن اتصال به منبع تغذیه صورت می گیرد و با برداشتن پا از روی پدال اتصال قطع می گردد.
به وسیله تایمری که بر سر راه مقدار قرار گرفته می توان حرارت و زمان کار دستگاه را تنظیم نمود که این کار به وسیله میزان جریان الکتریسیته و قطع و وصل شدن آن انجام می گیرد.
به دلیل پیچیده نبودن مدار الکتریکی این دستگاه را می توان به صورت خانگی نیز تولید نمود و برای این کار ویدئو های آموزشی کاملی در سایت ها وجود دارد.

شرح مدار دستگاه دوخت پلاستیک پدالی

 

دستگاه پلاستیک زن چیست؟

دستگاه پلاستیک زن همان دستگاه تزریق پلاستیک می باشد که برای ساخت اشیا و ظروف پلاستیکی از مواد اولیه مذاب پلاستیکی به کار می رود.
نحوه کار دستگاه پلاستیک زن بدین صورت  است که گرانول پلی اتیلن از مخزن بالای دستگاه وارد قسمت سیلندر که گرم کن دستگاه می باشد می شود.
مواد ذوب شده از سمت دیگر سیلندر خارج شده و به سمت قالب مورد نظر هدایت می گردد.
توسط سرمای بخش مخصوص دستگاه مواد داخل قالب سرد شده و قالب می گیرد.
سپس قالب باز شده و محصول تولید شده از خارج می گردد.
سرعت کار دستگاه های تزریق پلاستیک با یکدیگر متفاوت بوده و بستگی به قدرت خنک کنندگی دستگاه دارد.
قالب های دستگاه را بر حسب طرح و محصول مورد نظر می توانید تغییر دهید و برای سفارش قالب دلخواه می توانید آن را به شرکت های طراح سفارش دهید.
برای راه اندازی کار با دستگاه پلاستیک زن به دستگاه ، قالب و مواد اولیه نیاز می باشد که از آن می توان در ساختمان و فضای کاری مناسب استفاده کرد.

دستگاه پلاستیک زن چیست؟