دستگاه بوجاری کلزا

جهت استعلام قیمت دستگاه بوجاری کلزا از شرکت های سازنده می توان از سیستم های آنلاین که در راستایی حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان تداعی شده همکاری گرفت. این دستگاه در ابعاد بزرگ و کوچک مناسب برای کارنجات و کارگاه های کوچک با دقت بالا و سرعت بسیار طراحی و قادر است روزانه چند تن محصول را پاکسازی نمایید.

خرید دستگاه بوجاری بزرگ با دقت عالی

جداسازی و حذف کردن ناخالصی ها و خار و خاشاک از میان حبوبات و غلات بوجاری نامیده می شود.
بوجاری کردن به صورت دستی و سنتی بسیار وقت گیر می باشد و از دقت کافی نیز برخوردار نیست.
امروزه دستگاه های بوجاری این کار را بسیار آسان نموده اند و بدون زحمت و صرف وقت مقدار زیادی از محصولات بوجاری می گردند.
تمام کارخانجات صنایع غذایی و بسته بندی آن ها نیازمند دستگاه بوجاری بزرگ می باشند که بتواند با دقت عالی و سرعت فراوان روزانه چندین تن از محصولات را پاکسازی نماید.
درصد خطای بوجاری به وسیله دستگاه بسیار کم و ناچیز می باشد.
برای خرید و سفارش دستگاه بوجاری در ظرفیت های مختلف می توان با شرکت تولید کننده و فروش دستگاه های بوجاری تماس گرفت و دستگاه بوجاری متناسب با نوع محصول خود خریداری نمود.
دستگاه بوجاری عرضه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه بوجاری بزرگ

ویژگی های دستگاه بوجاری کوچک کلزا خانگی

یکی از دستگاه هایی که از آن برای مشاغل خانگی یا در کارگاه های کوچک استفاده می شود، دستگاه بوجاری کوچک کلزا می باشد.
این دستگاه همان طور که مشخص است در ابعاد کوچک تولید شده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند و به راحتی نیز می توان آن را جابجا نمود.
از دستگاه بوجاری کوچک کلزا می توان در بوجاری کردن دانه های دیگر مانند شبدر، یونجه و کنجد نیز استفاده نمود.
دستگاه بوجاری کوچک کلزا با برق تک فاز کار می کند و کاربری آن نیز بسیار آسان است و نیاز به تخصص ندارد.
دستگاه بوجاری مقدمه ای برای دستگاه بسته بندی محسوب می شود.
و کسانی که در منزل کار بسته بندی را انجام می دهند می توانند برای کامل کردن خط تولید خود و کسب درآمد بیشتر دستگاه بوجاری کوچکی تهیه نموده و انواع محصولات را پاک نکرده و با قیمت ارزان تر تهیه کرده و عمل بوجاری را روی آن انجام دهند.

دستگاه بوجاری کوچک کلزا

انواع دستگاه بوجاری ذرت

در فرآیند دانه کردن ذرت ممکن است مقدار زیادی پوسته و خاشاک گیاه، همچنین ذرت های فاسد و خراب وارد محصول جمع آوری شده گردد.
برای آنکه ذرت آماده بسته بندی و عرضه در بازار قرار گیرد باید مرغوب و بدون ضایعات باشد و این کار به وسیله دستگاه بوجاری ممکن است.
انواع دستگاه بوجاری ذرت مانند دیگر دستگاه های بوجاری در دو نوع خانگی و صنعتی می باشد که نحوه کار آن و کیفیت بوجاری با یکدیگر تفاوت ندارد و تنها از لحاظ سرعت و ظرفیت عملکرد مختلف می باشند.
ظرفیت دستگاه های بوجاری ذرت صنعتی در انواع مختلف نیز با یکدیگر متفاوت است.
و انواع غول پیکر آن توانایی بوجاری 20 تن ذرت در ساعت را دارا هستند که از این دستگاه فقط در سوله های بزرگ می توان استفاده نمود.
دستگاه های بوجاری صنعتی کاملا اتوماتیک بوده و ابتدا به وسیله فشار باد دستگاه خار و خاشاک و پوسته های گیاه جدا شده و در مراحل بعدی به وسیله الک کردن دیگر ضایعات از بین ذرت مرغوب خارج می شود.

دستگاه بوجاری ذرت

مشخصات و قیمت دستگاه بوجاری تخمه

تخمه یکی از تنقلات خوشمزه می باشد که استفاده از آن در دورهمی ها و میهمانی ها بسیار رواج دارد.
تخمه های عرضه شده در بازار چه به صورت بسته بندی باشند و چه به صورت فله بر روی آن ها عمل بوجاری انجام شده و بدون ضایعات و ناخالصی آماده مصرف می باشند.
دستگاه بوجاری تخمه دارای سرند هایی در ابعاد مختلف است که تخمه در چندین مرحله داخل آن قرار گرفته و ضایعات آن جدا می گردد.
فن هایی هم در دستگاه تعبیه شده است که با تولید باد و فشار هوای زیاد خار و خاشاک و برگ های خشک شده را از بین تخمه خارج می سازد.
قیمت دستگاه بوجاری تخمه و انواع آن داخل سایت فروش اینترنتی درج شده است.
و با مراجعه به سایت فروش می توان نوع دستگاه بوجاری مورد نظر را انتخاب کرد و با پرداخت وجه به صورت آنلاین یا کارت به کارت دستگاه مورد نظر در حداقل زمان ممکن در محل تحویل گرفت.

دستگاه بوجاری تخمه

دقت دستگاه بوجاری کینوا چقدر باید باشد؟

کینوا یکی از دانه های خوراکی است که برخی از افراد از آن به عنوان جایگزین گندم یا برنج استفاده می نمایند و در تولید بیسکویت، پاستا و … نیز از آرد آن استفاده می گردد.
تمامی دانه های خوراکی قبل از آن که در بازار عرضه شوند نیازمند پاکسازی از سنگریزه و ناخالصی ها می باشند و این کار در کارخانجات به وسیله دستگاه بوجاری انجام می شود.
از آن جا که برداشت دانه های کینوا به وسیله کمباین صورت می گیرد خار و خاشاک بسیاری در حین برداشت با آن مخلوط می شود.
دانه های کینوا نیز بسیار ریز و سبک می باشند، بنابراین لازم است دقت دستگاه بوجاری کینوا از دیگر دستگاه های بوجاری موجود خیلی بیشتر باشد.
این نکته دردستگاه های بوجاری تولید شده توسط شرکت سازنده ماشین آلات صنعتی رعایت شده است و دستگاهی که به منظور بوجاری کینوا به بازار عرضه شده است از با کیفیت ترین دستگاه ها می باشد که با در صد خطای بسیار کم قادر است مقدار زیادی کینوا را روزانه بوجاری و بررسی نماید.

دستگاه بوجاری کینوا

قیمت دستگاه بوجاری عدس و کشمش

عدس یکی از حبوبات پر مصرف می باشد و پاک کردن آن نسبت به حبوبات دیگر به خاطر اندازه کوچک آن مشکل تر می باشد.
دستگاه بوجاری عدس توانایی پاک کردن و جداسازی ناخالصی انواع حبوبات و کشمش را نیز دارا می باشد.
دستگاه بوجاری عدس صنعتی با داشتن سرعت بالای عملکرد ظرفیت زیادی از عدس را روزانه می تواند بوجاری نماید و سود آوری مطلوبی دارد.
سرعت بالای این دستگاه از کیفیت بوجاری نمی کاهد و عمل بوجاری به وسیله دستگاه در نهایت دقت انجام شده و میزان خطا در آن بسیار کم می باشد.
قیمت دستگاه بوجاری عدس بر اساس اندازه دستگاه و هزینه تولید آن تعیین می شود.
اگر قصد خرید دستگاه بوجاری عدس را دارید می توانید به سایت فروش اینترنتی مراجعه کرده و در آنجا اطلاعات کاملی را که از انواع دستگاه های بوجاری وجود دارد مطالعه کرده و انتخابی آگاهانه و درست انجام دهید.

دستگاه بوجاری عدس و کشمش

قیمت دستگاه بوجاری لیزری دانه های کلزا

کلزا یکی از دانه های روغنی پر مصرف در ایران می باشد که از آن برای تهیه روغن مصرفی خانوار استفاده می شود.
قبل از مرحله تصفیه و روغن گیری کلزا باید آن را از خار و خاشاک و ناخالصی ها پاک کرد که این کار به وسیله دستگاه بوجاری انجام می گیرد.
دستگاه بوجاری لیزری از کیفیت عملکرد بالایی برخوردار است.
و قادر است انواع دانه های اضافی و نامرغوب و ناخالصی ها را با دقت بسیار و در کمترین زمان ممکن تشخیص داده و جداسازی نماید.
این دستگاه به سبب عملکرد لیزری هیچ گونه خطایی در تفکیک ضایعات ندارد.
قیمت دستگاه بوجاری لیزری از دیگر دستگاه ها بیشتر است و جهت اطلاع از قیمت دقیق آن می توانید به سایت فروش دستگاه های بوجاری و سورتینگ مراجعه نمایید.
در سایت نحوه کار انواع دستگاه ها و ابعاد و جزئیات فنی آن به طور کامل توضیح داده شده است و مشتریان را در انتخاب دقیق و مناسب یاری می کند.

دستگاه بوجاری لیزری دانه های کلزا