دستگاه سورتینگ رنگی برنج

یکی از دستگاه های لازم و اساسی در کسب و کار تولید و فروش برنج، دستگاه سورتینگ رنگی برنج است که به منظور جداسازی و طبقه بندی برنج مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه توسط مهندسان ما در تهران ساخته می شود.

دستگاه سورتینگ برنج در تهران

به تازگی در یک شرکت بوجاری برنج، یک دستگاه بسته بندی به همراه سورتینگ نصب کرده ایم که تک کانال بوده و می توانید برای بازدید با هماهنگی قبلی با صاحب کارخانه، اقدام به بازدید دستگاه بنمایید.

برنج از ابتدا تا سورت

در شالیزار ها پس از برداشت محصول برنج، مواد دیگری هم علاوه بر برنج وجود دارد، همچنین برنج نیم دانه، لاشه و برنج کامل درهم مخلوط است.

به دلیل برداشت حجم انبوهی از برنج و وقت گیر بودن استفاده از نیروی انسانی لازم است جداسازی و تفکیک برنج از مواد غیر ان و طبقه بندی برنج نیم دانه و دانه کامل با استفاده از دستگاه سورتینگ انجام شود.

دستگاه سورتینگ کالر با لیزر اپتیک کار میکند و قابلیت این را دارد که تن برنج در ساعت را سورتینگ کند.

سایز دستگاه ساخته شده توسط مهندسان ما در تهران و ارتفاع میباشد

انواع مدل های دستگاه کالر سورتینگ برنج

۱. دستگاه سورتینگ رنگی یک کاناله

۲.دستگاه سورتینگ کالر دو کاناله

دستگاه سورتینگ رنگی دانه های برنج را بر اساس رنگ، اندازه، ساختار و شکل جداسازی می کند و کار یک دست سازی برنج جهت آماده کردن محصول برای بسته بندی را انجام می دهد.

چرا دستگاه سورتینگ رنگی برنج در تهران با قیمت بالاتری به فروش میرسد؟

قطب تولید برنج در شمال کشور است و این کسب و کار بیشتر در استان های گیلان و شهر های مازندران و فریدونکنار و گاها استان های جنوبی مثل خوزستان انجام میشود ، اما درتهران به دلیل اینکه منطقه ای مناسب شالی کاری وجود ندارد ممکن است فروشندگان دستگاه های صنعتی ، دستگاه ها را با قیمت متفاوت تری به فروش برسانند

مهندسان ما در گروه صنعتی رودیا کو در مدت تا دستگاه را اماده تحویل به شما میکنند.

برای خرید این دستگاه میتوانید به نمایندگی شرکت ما در تهران مراجعه کنید و یا باشماره ی تماس بگیرید و پس از واریز وجه به شماره حساب دستگاه برای شما پست خواهد شد.