صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه پرکن / سازنده دستگاه کیسه پرکن برنج کرج کمالشهر

سازنده دستگاه کیسه پرکن برنج کرج کمالشهر

سازنده دستگاه کیسه پرکن برای محصول برنج در شهر کرج، بخش کمالشهر به آدرس انتهای خیابان شهید بهشتی، نرسید به پلیس راه خیابان عطا هستیم. البته محصولات برای محصولات بسیار زیادی من جمله، حبوبات، خشکبار، گندم، غلات، گچ، سیمان و نمک می توان از این ماشین آلات استفاده کرد.

دستگاه مخصوص کیسه پرکن برنج توزین دار

به دلیل اینکه برنج محصول به نسبت با ارزشی در بازار کشور ما به حساب می آید و شاید بتوان آن را از نظر قیمتی و کیفیتی، با محصولات خاصی و در درجه بندی خاصی قرار داد، باید حتما از دستگاه توزین دار، حالا یک الی 4 توزین برای آن استفاده نمود.

تفاوت دستگاه کیسه پرکن حجمی با توزین دار

دستگاه های حجمی دارای پیمانه های قابل تغییری هستند که یک سازنده با توجه به اینکه قرار است دستگاه در یک ساعت بالای 50 عدد کیسه را پرکن کند، پیمانه ها را از حجم های یک کیلویی حداقل الی 5 کیلویی می سازند که سرعت دستگاه بسیار بالا باشد.

کار با دستگاه حجمی بسیار راحت است، چون بسیار سیستم نزدیک به مکانیکی و اندکی الکترونیکی دارد که باعث شده، کار با دستگاه بسیار راحت و همچنین عمر دستگاه بسیار زیاد و استهلاک آن کم باشد.

کیسه پرکن برنج شمال

اما معایب آن احتمال خطا 5% در وزن کشی است که به نوبه خود می تواند یک فروشنده را متضرر نماید.

اما دستگاه توزین دار، به دلیل اینکه لودسل دارد و کارش کشیدن دقیق وزن کشی است، بسیار بهتر است چرا که می توان توسط این دستگاه به راحتی کار توزین و پرکن را انجام داد.

دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

کیسه برنج پرکن

دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تفاوتش در با تمام اتوماتیک در وجود اپراتوری است که باید کیسه را نگهدارد تا پر شود و در روی نوار نقاله برای دوخت قرار دهد تا کار دوخت کیسه نیز پایان پذیرد.

در حالی که در مدل تمام اتوماتیک خود دستگاه کیسه را گرفته، دهنه اش را باز کرده و در نهایت کار پرکن و دوخت توسط خود دستگاه صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه برنج سورتینگ

قیمت دستگاه های خط سورتینگ پرکن برنج

خط سورتینگ و پرکن برنج شامل دستگاه های بوجاری در ابتدا، بالابر Z، دستگاه سورت، …