فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم با قیمت مناسب

فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم در مدل های متعدد پدالی پنوماتیک دستی با کاربرد و کارآیی بالا قیمت مناسب و به صرفه توسط مجموعه های تخصصی به صورت حضوری  و غیر حضوری در حال انجام می باشد.

نحوه بسته بندی با دستگاه پرس دوخت پنوماتیک

دستگاه پرس دوخت پنوماتیک یکی از دستگاه پرس بسته بندی می باشد که توسط پمپ باد کار می کند و نیروی لازم برای فشار بر روی فک ها توسط جک های بادی تولید می شود.
میزان فشار و سرعت عمل جک ها را می توان به وسیله شیر آن تنظیم کرد.
دستگاه  دوخت پنوماتیک که برای دوخت بسته های بزرگ می گردد دارای دو فک پوشیده شده از پارچه نسوز می باشد المنت در قسمت فک پایینی قرار داد و عمل پرس را با حرارت ایجاد شده و فشار حاصل از جک های بادی انجام می دهد.
نوع دوخت بستگی به مدل دستگاه دارد و انواع دوخت های تک ردیف یا چند ردیفه را می توان بر روی بسته بندی ها اعمال نمود.
برای پرس بسته بندی فقط کافی است کاربرد دکمه یا پدال دستگاه را فشار داده تا جک ها فشار لازم را بر فک بالایی وارد نموده و عملیات پرس انجام می گیرد.

نحوه بسته بندی با دستگاه پرس دوخت پنوماتیک

تفاوت قیمت دستگاه پرس پدالی از پارسال

دستگاه های دوخت پدالی یکی از انواع پرکاربرد دستگاه دوخت پلاستیک حرارتی می باشند که دارای پایه یا میز کار می باشد.
پدال دستگاه در قسمت پایین و زیر دستگاه قرار گرفته طوری که کاربر به راحتی می تواند با پا بر روی آن فشار وارد کند.
نوعی از دستگاه نیز دارای پدال دستی می باشد.
قیمت دستگاه دوخت پدالی بر حسب این که از کدام نوع دستگاه های المنتی ساده، چدنی، برنجی، تک فک، یا دو فک باشند متغیر است.
با توجه به تورم و بالا رفتن تمامی قیمت ها در سال جدید دستگاه های دوخت پدالی نیز نسبت افزایش قیمت داشته اند اما با این وجود هنوز قیمت فروش این دستگاه ها با توجه به کیفیت و کاربردی که دارند بسیار مناسب است.
برای اطلاع از قیمت به روز دستگاه های دوخت پدالی در ابعاد و مدل های مختلف می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم برای دستگاه ها را دریافت نمایید.

تفاوت قیمت دستگاه پرس پدالی از پارسال

تمایز و تفاوتهای دستگاه دوخت پدالی پنوماتیک بادی

دستگاه های دوخت پدالی با دستگاه دوخت پنوماتیک از لحاظ داشتن پدال و عملکرد حرارتی مشابه می باشند اما این دو نوع دستگاه تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند.
دستگاه دوخت پنوماتیک مشخصه ای که دارد این است که به وسیله پمپ باد و جک های بادی عمل می نماید.
دوخت کیسه های بزرگ  150 ، 200 سانتیمتری یا حتی بزرگتر و چند لایه به وسیله دستگاه دوخت پنوماتیک انجام می گیرد که این عمل نیاز به قدرت و فشار بیشتری دارد.
اما دستگاه های دوخت پدالی معمولا برای بسته بندی های کوچکتر از 100 سانتیمتر و با ضخامت کمتر استفاده می شوند.
سرعت عمل دستگاه های دوخت پنوماتیک نیز بیشتر است از این رو ظرفیت دوخت بالاتری دارند و مناسب برای کار در کارخانجات بزرگ صنعتی می باشند.
از لحاظ قیمت نیز دستگاه های دوخت پنوماتیک گران تر بوده چرا که هزینه تولید بالاتری دارند.

تمایز و تفاوتهای دستگاه دوخت پدالی پنوماتیک بادی

امکان وکیوم با دستگاه پرس حرارتی پلاستیک

دستگاه پرس حرارتی پلاستیک در انواع مختلفی تولید و راهی بازار فروش می شوند که برای دوخت درب بسته بندی های پلاستیکی استفاده می شود.
این دستگاه ها در انواع مختلف دستگاه دوخت ساده، ریلی و پدالی می باشند که هر کدام کارایی خاص خود ر دارند .
برای بسته بندی برخی کالا ها از جمله مواد غذایی لازم است هوای داخل بسته ها به طور کامل خارج شوند، چرا که این مواد غذایی در مجاورت هوا با رشد باکتری و قارچ ها امکان خراب و فاسد شده سریع آن ها وجود دارد.
برای وکیوم بسته بندی دستگاه های پرس پلاستیک  مجهز به قسمت مکنده وجود دارد که این عمل را به خوبی انجام می دهد حتی برخی دستگاه ها قسمت تزریق گاز ازت برای ماندگاری بالاتر محصولات نیز دارند.
برای خرید دستگاه های وکیوم و تزریق گاز ازت می توانید هنگام خرید با فروشنده مشورت نمایید تا دستگاه هایی که این قابلیت را دارند خریداری نمایید که البته قیمت آن ها کمی بالاتر می باشد.

امکان وکیوم با دستگاه پرس حرارتی پلاستیک