فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم با قیمت مناسب

فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم

فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم در مدل های متعدد که قابلیت چاپ طرح بر روی تمامی اجسام را داراست با کاربرد و کارآیی بالا قیمت مناسب و به صرفه توسط مجموعه های تخصصی به صورت حضوری  و غیر حضوری در حال انجام می باشد.

قیمت فروش دستگاه پرس دست دوم چگونه تعیین میشود؟

دستگاه های پرس حرارتی که برای انتقال تصاویر و لوگو بر روی اجسام مختلف به کار می روند دارای انواع مختلفی می باشند که ممکن است دستی یا پنوماتیک می باشند.
با توجه به گسترش امور تبلیغاتی و چاپ بر روی اشیا کار با دستگاه های پرس حرارتی بازار کار خوبی داشته و افراد بسیاری به دنبال تهیه این دستگاه های چاپ و راه اندازی شغل با آن می باشند.
اما دستگاه های پرس حرارتی گران بوده و افرادی که بودجه مالی کافی ندارند به دنبال خرید دستگاه های پرس حرارتی  دست دوم می باشند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند.
قیمت دستگاه پرس دست دوم توسط کارشناسان بر اساس مقدار کارکردی که داشته و میزان فرسودگی و سلامت دستگاه تعیین می گردد.
فروش دستگاه پرس حرارتی دست دوم توسط صاحبان مشاغل که قصد تعویض دستگاه دارند انجام می شود.
این دستگاه های دست دوم در سایت اینترنتی نیز به عرضه گذاشته می شوند.

قیمت فروش دستگاه پرس دست دوم چگونه تعیین میشود؟

بازار فروش دستگاه چاپ پارچه دست دوم

دستگاه های چاپ پارچه یکی از دستگاه های بزرگ و صنعتی می باشند که دارای غلتک های حرارتی بوده و طرح های مختلف و زیبا را بر روی پارچه انتقال می دهند.
این چاپ های انجام شده در اثر شستشو از بین نرفته و ثابت می باشند.
بازار خرید و فروش دستگاه چاپ پارچه در کشور ما پر رونق می باشد، حتی فروش دستگاه چاپ پارچه دست دوم نیز با استقبال فراوانی مواجه است و دستگاه های سالم کارکرده با قیمت مناسبی به فروش می رسند.
دستگاه های چاپ پارچه دستگاه های پیشرفته و مجهزی می باشند که ساعت های طولانی می توان با آن ها کار کرد.
این دستگاه ها در مدل های پیشرفته دارای سیستم مکش برای تمیز کردن هد دستگاه می باشند.
سرعت چاپ در این دستگاه بسیار بالا بوده، مثلا در برخی از مدل ها 360 متر مربع در ساعات می باشد که همراه با دقت فراوانی نیز می باشد.

بازار فروش دستگاه چاپ پارچه دست دوم

مشخصات و قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن دست دوم

دستگاه های چاپ سابلیمیشن که از نوع پرس حرارتی می باشند در مدل های مختلفی موجود می باشند که شامل دستگاه های صفحه تخت و سه بعدی می باشند که تک کاره یا چندکاره هستند.
دستگاه های چاپ سابلیمیشن یکی از روش های جدید کسب درآمد هستند که برای چاپ بر روی پارچه و لباس به کار می روند، در این دستگاه از جوهر های مخصوص و چسب حرارتی استفاده می شود و در قالب های مختلفی چاپ صورت می گیرد.
دستگاه های پرس حرارتی سابلیمیشن در انواع مختلف نو و دست دوم عرضه می شوند.
قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن دست دوم بسیار کمتر از قیمت دستگاه های نو و در حد نصف قیمت آن می باشد.
فروشگاه آنلاین ما علاوه بر عرضه دستگاه های نو دستگاه کار کرده پرس حرارتی کارکرده تمیز را با ضمانت سالم بودن عرضه می دارد که برای خرید آن ها می توانید با شماره تلفن های درج شده در زیر تصاویر دستگاه تماس حاصل نمایید.

مشخصات و قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن دست دوم

قیمت پرس هیدرولیک کوچک و نحوه کار با آن

دستگاه های پرس هیدرولیک یکی از انواع دستگاه پرس حرارتی چاپ می باشند که در سایز های کوچک متوسط و بزرگ در بازار موجود می باشند.
دستگاه پرس هیدرولیک کوچک که دارای صفحه کوچکی است و متریال های کوچکی را با آن می توان چاپ زد دارای کاربری ساده می باشند.
دستگاه دارای صفحه دیجیتالی برای تنظیم میزان دمای دستگاه و مدت زمان عمل چاپ می باشد.
این دستگاه با تولید حرارت انتقال طرح به تیشرت، قاب موبایل یا دیگر وسایل را انجام می دهد نیرویی که برای انجام کار چاپ در دستگاه لازم است توسط جک هیدرولیک و کمپرسور روغنی تولید می شود.
برای اطلاع از قیمت پرس هیدرولیک کوچک و دیگر انواع مدل های پرس حرارتی می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نموده و مدل های مختلف دستگاه همراه با جزئیات آن را مشاهده نمایید.

قیمت پرس هیدرولیک کوچک و نحوه کار با آن

کاربرد ها و میزان قیمت دستگاه پرس هیدرولیک دستی

همان طور که می دانید یکی از انواع دستگاه های سابلیمیشن مدل هیدرولیک دستگاه می باشد که در ابعاد مختلف به صورت تک کاره یا چند کاره تولید و عرضه می گردد.
دستگاه های پرس هیدرولیک دستی یکی از انواع دستگاه های ساده می باشند که برخی از مراحل کار چاپ مانند باز و بسته کردن دستگاه در ابتدا و پایان کار به وسیله دست انجام می شود و اپراتور باید مدت زمان لازم برای چاپ را در نظر بگیرد.
برای خرید ارزان قیمت دستگاه پرس هیدرولیک دستی بهتر است آن را از مراکز اصلی و نمایندگی های عرضه دستگاه ها خریداری نمایید تا متحمل هزینه های واسطه گری در این میان نشوید و قیمت واقعی دستگاه ها را پرداخت نمایید.
خرید از طریق سایت های اینترنتی نیز به صرفه می باشد چرا که این سایت ها محصولات و دستگاه های مورد عرضه خود را به طور مستقیم از تولیدی وارد می نمایند و با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند.