صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی / فروش دستگاه دوخت بسته بندی چهار طرف پلاستیک

فروش دستگاه دوخت بسته بندی چهار طرف پلاستیک

دستگاه دوخت بسته بندی چهار طرف نایلون پلاستیک برای مصارف خانگی با قیمت ارزان متاسفانه نمی تواند ساخته شود، برای همین نیاز است که از مدل رومیزی، ریلی، پدالی یا مگنتی برای این کار استفاده نمایید.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک

انواع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه هایی که در ابعاد و سایز کوچک باشند، درکنار آن بتوان به راحتی نایلون پلاستیک را دوخت زد، دستگاه های بسته بندی رومیزی هستند.

که برای این کار نیاز است شما اول سه طرف نایلون پلاستیک را کاملا دوخت بزنید و سپس اقدام به پر کردن محصول در آن و درنهایت درب آن را دوخت بزنید که 4 طرف آن به صورت کامل و شکیل دوخت بخورد.

دستگاه دوخت نایلون پلاستیک

بسته بندی های شکیل با دستگاه دوخت ریلی حرارتی

اگر می خواهید دستگاه به صورت دقیق نایلون پلاستیک شما را دوخت بزند و با زیباترین ظاهر ممکن دوخت حرارتی بر لبه پاکت شما قرار گیرد، کافی است که از دستگاه دوخت ریلی افقی یا عمودی برای این کار بهره بگیرید.

دستگاه دوخت ریلی

فیلم نمونه دوخت فویل توسط دستگاه ریلی عمودی

در این فیلم نشان داده ایم که نتیجه استفاده از دستگاه دوخت ریلی عمودی چیست و چگونه به راحتی می توانید برای این کار، انواع مایعات و جامدات را توسط دستگاه دوخت ریلی عمودی، به راحتی دوخت بزنید.

اما دستگاه دوخت بسته بندی چهار طرف پلاستیک

در واقع این دستگاه ها، همان دستگاه بسته بندی توزین دار یا حجمی هستند که خودشان محصول را وزن کشی، پر و سپس نایلون پلاستیک را به صورت چهار طرف کامل دوخت حرارتی می نمایند، در نهایت بسته را برش داده و از محصول جدا می کنند.

دستگاه دوخت چهار طرف

این دستگاه ها از کوچکترین سایز شان یعنی دستگاه حجمی خانگی با ابعاد کوچک شروع می شوند و بعد از آن، دستگاه تک توزین خانگی می تواند ارائه شود که اختلاف قیمت کمی با حجمی دارد و در مقابل به توزین دقیق دستگاه می پردازد.

می توانید برای استعلام قیمت این دستگاه ها با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه دوخت ریلی پلاستیک

خرید دستگاه دوخت پلاستیک خانگی ریلی رومیزی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک برای کارایی انواع محصولات خانگی با تکنولوژی ریلی که به راحتی …