ارائه انواع دستگاه پوست کن گردو دست دوم و نو با کمترین قیمت بازار

انواع دستگاه پوست کن گردو دست دوم و نو با کمترین قیمت بازار

انواع دستگاه پوست کن گردو دست دوم و نو با کمترین قیمت بازار در مدل های مختلف با حجم و سرعت متفاوت کیفیت و استاندارد های لازم توسط مجموعه های تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می شود.

لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن دست دوم و نو

دستگاه های گردو پوست کن یکی از دستگاه های جدید می باشند که در راستای سهولت کندن پوست های سبز گردو بدون دخالت دست تولید و به بازار عرضه شده اند.
دستگاه های گردو پوست کن با حجم های متفاوتی تولید می شوند، مدل های عرضه شده دستگاه گردو پوست کن شامل مدل های ایرانی و خارجی می باشند. لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن در انواع مختلف با اندازه های گوناگون در سایت فروش اینترنتی آورده شده است.
البته با توجه به نوسانات اقتصادی بازار قیمت دستگاه ها نیز روز به روز تغییر می یابند و برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق آن ها می توان با شرکت سازنده تماس گرفت.
دستگاه های گردو پوست کن دست دوم نیز در سایت عرضه می شود که همگی تمیز و سالم بوده و می توانید با خرید هزینه کمتر خریدی مطمئن داشته باشید.

لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن دست دوم و نو

تفاوتهای دستگاه پوست کن گردو و بادام

دستگاه پوست کن بادام نیز برای جدا کردن پوسته سبز بادام درختی از آن به کار می رود.
پوست سبز بادام درختی نازک تر بوده و راحت تر کنده می شود از این رو برای جدا کردن از دستگاه های مخصوص استفاده می گردد.
دستگاه پوست کن گردو دارای مخزن ورودی می باشد که بادام را در فواصل زمانی منظم داخل آن می ریزند.
بادام های وارد شده با سرعت بسیار حول محور استوانه ای می چرخند و با ضربه های که به دیواره ها می خورند از شکسته و از بادام جدا می شوند.
پوسته های جدا شده از شبکه های توری اطراف استوانه گردان به بیرون می ریزند در انتها بادام های بدون پوست باقی مانده از کانال خروجی دستگاه به بیرون هدایت می شوند.
دستگاه پوست کن گردو و بادام تقریبا شبیه هم می باشند اما سرعت عمل دستگاه های پوست کن بادام بیشتر بوده و برای جدا کردن پوست آن به تیغه های محکم فولادی نیازی نیست.

تفاوتهای دستگاه پوست کن گردو و بادام

آشنایی با دستگاه خشک کن گردو

گردو های تازه پس از جمع آوری و پوست گیری شدن لازم است رطوبت آن ها گرفته شود تا ماندگاری آن ها بیشتر شده و زمینه برای رشد قارچ و کپک در آن ها وجود نداشته باشد ، بدین منظور گردو ها باید خشک شوند.
خشک کردن گردو ها با پهن کردن در آفتاب هم کاری زمان بر بوده و هم نیاز به فضای مسطح زیادی دارد، استفاده از دستگاه خشک کن گردو این کار را برای باغداران و تولید کنندگان محصول آسان نموده است.
دستگاه خشک کن گردو در انواع دیزلی و برقی در بازار موجود می باشد.
این دستگاه شامل مخزن بزرگ می باشد گردو در آن مرتبا زیر رو میشود، بخش دمنده دستگاه نیز با دمیدن هوای گرم گردو ها را به داخل کانال هدایت می نماید .
دستگاه های خشک کن نیز ر ابعاد مختلفی تولید و عرضه می شوند که ظرفیت های تولید آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
دستگاه های ارائه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

آشنایی با دستگاه خشک کن گردو

طول عمر دستگاه پوست کن گردو سبز صنعتی

دستگاه های پوست کن گردو سبز صنعتی از جنس بدنه های ضد زنگ و استیل مقاوم ساخته شده اند.
همچنین تیغه های فولادی محکمی دارند ، از این رو طول عمر دستگاه ها بسیار بالا می باشد.
دستگاه پوست کن گردو با داشتن ظرفیت بالای پوست گیری گردو و سرعت بسیاری که در این امر دارد نقش به سزایی در کاهش هزینه داشته و یکی از دستگاه های مفید و پربازده در امر تولید و فراوری گردو می باشد.
دستگاه های پوست کن گردو با توجه به برند و شرکت و کشور سازنده کیفیت های متفاوتی دارند مثلا دستگاه های پوست کن گردو ترکیه ای یکی از بهترین انواع دستگاه های گردو پوست کن می باشند.
در بین انواع داخلی دستگاه های پوست کن گردو دستگاه های پوست کن تویسرکان از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند و در ظرفیت های مختلفی تولید می شوند که استفاده های صنعتی و نیمه صنعتی دارند.

طول عمر دستگاه پوست کن گردو سبز صنعتی

عملکرد دستگاه مغز کن گردو چگونه است؟

یکی از دستگاه های مهم و اصلی در خط تولید گردو دستگاه مغز کن گردو می باشد.
انواع گردو را می توان به وسیله این دستگاه ها مغز کرد و مغز ها اغلب به طور کامل یا دو پر تحویل داده می شوند بدون آن که خرد شوند.
دستگاه مغز کن گردو در دو نوع برقی و دستی موجود می باشد که با یسیتم عملکرد چرخشی یا فنری اقدام به شکستن گردو می کنند.
دستگاه های گردو شکن با وارد کردن ضرباتی با قدرت کافی باعث شکاف برداشتن و خرد شدن پوسته های سخت گردو می شوند.
تمامی گردو های شکسته شده همراه با پوسته ها از خروجی دستگاه بیرون می آیند و لازم است پوسته ها و مغز ها از یکدیگر تفکیک شوند.
عمل مغز کردن گردو با دستگاه با سرعت و کیفیت بالایی انجام می گیرد و روزانه ظرفیت بالایی از گردو ها را می توان به وسیله دستگاه مغز کرد.