فروش انواع دستگاه پرس پایی جهت بسته بندی با سلفون

فروش دستگاه پرس پایی جهت بسته بندی با سلفون در  انواع چدنی ساده برنجی ظرفیت تولید بالا ابعاد مختلف برق مصرفی کم کیفیت عالی با قیمت های بسیار مناسب و به صرفه به صورت حضوری و غیر حضوری از سوی مجموعه های متعدد فراهم می باشد.

مشخصات دستگاه پرس پایی بسته بندی پلاستیک و سلفون

دستگاه های پرس پایی بسته بندی یکی از دستگاه هایی است که برای دوخت انواع سلفون و پلاستیک به کار می رود و دارای سیستم حرارتی می باشد.
این دستگاه بر روی میز کار مخصوص تعبیه شده است و در ابعاد متفاوتی از30 ، 40 سانتیمتری تا یک متری می باشد.
کار با این دستگاه بسیار ساده می باشد بعد از روشن کردن دستگاه و تنظیم حرارت و زمان آن به وسیله تایمر دستگاه با توجه به ضخامت پلاستیک، لبه های بسته بندی را بر روی دستگاه تنظیم نموده و با فشردن پدال پایی دستگاه بسته بندی بین دو فک فشرده می شود.
سرعت کار دستگاه دستگاه پدالی بالا می باشد و در حدود 2 ثانیه طول می کشد تا هر بسته پرس گردد.
بنابراین با توجه به قیمت مناسب این دستگاه برای کار در تولیدی ها بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد.
دستگاه پرس پایی بسته بندی در انواع مختلف المنتی ساده، چدنی و برنجی می باشد که عملکرد همه یکی اما از لحاظ جنس و کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند.

مشخصات دستگاه پرس پایی بسته بندی پلاستیک و سلفون

دستگاه بسته بندی دستی مناسب چه نوع بسته بندی است؟

یکی از دستگاه پرس پلاستیک که تقریبا همه با آن آشنایی داشته و نمونه هایی از آن را دیده اند دستگاه دسته بندی دستی می باشد.
این دستگاه کوچکترین و ساده ترین دستگاه بسته بندی می باشد که قیمت آن نیز نسبت به دیگر دستگاه های پرس کمتر است .
دستگاه بسته بندی دستی کارایی های فراوانی دارد و انواع بسته های پلاستیکی نایلون و سلفون را با آن می توان به خوبی دوخت زد.
دوخت این دستگاه به صورت تک ردیفه و ساده می باشد اما دارای کیفیت بالایی می باشد و اگر با دقت انجام شود دوختی تمیز و بدون ایراد از خود برجای می گذارد.
دستگاه بسته بندی دستی در اندازه های متفاوتی از 15 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر می باشد که طول و عرض دوخت در آن ها متفاوت می باشد.
دستگاه ها در مدل ها و برند های مختلف دارای جنس بدنه های پلاستیکی یا فلزی می باشند.

دستگاه بسته بندی دستی مناسب چه نوع بسته بندی است؟

مصرف برق دستگاه پرس پلاستیک خانگی و صنعتی

انواع دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی که امروزه تولید و برای فروش وارد بازار می شوند کم مصرف از لحاظ صرف انرژی برق می باشند.
خرید آن ها مقرون به صرفه می باشد و هزینه های جانبی زیادی از این لحاظ متحمل نمی شوند.
مصرف برق دستگاه پرس پلاستیک دستی و خانگی بسیار ناچیز می باشد و با توجه به مدل دستگاه متغیر و در حدود 300 وات می باشد.
دستگاه های پرس پلاستیک صنعتی نیز تک فاز بوده  و نسبت به ظرفیت تولید بالایی که دارند مصرف برق آن ها کم می باشد و یکی از دستگاه های مقرون به صرفه برای راه اندازی یک شغل جدید می باشند.
به طور کلی برای کار بسته بندی با دستگاه های دوخت پلاستیک نیاز به سرمایه گذاری کمی می باشد و هزینه های جانبی آن نیز زیاد نمی باشد.
در دستگاه های دوخت پدالی و صنعتی مصرف برق گاهی تا 1000 وات یا بیشتر از آن می رسد که با توجه به مدل و نوع دستگاه  متفاوت می باشد.

تفاوت دستگاه پلمپ کیسه و دوخت زن

دستگاه پلمپ کیسه یکی از دستگاه های بسیار کوچک برای بسته بندی می باشد که غالبا برای دوخت کیسه فریزر به کار می رود.
این یک دستگاه خانگی می باشد که معمولا به وسیله باتری کار می کند.
دستگاه پلمپ کیسه مانند دستگاه دوخت زن برای پرس درب بسته بندی به کار می رود و هر دو با گرم کردن پلاستیک به پرس و پلمپ آن می پردازند.
اما تفاوت هایی این دو دستگاه با یکدیگر دارند.
دستگاه دوخت پلاستیک دارای قدرت و توان بیشتری می باشد و قادر است انواع جنس نایلون و پلاستیک را پرس نماید.
اما دستگاه پلمپ کیسه برای کیسه های نازک مانند کیسه فریزر به کار می رود.
برای کار با دستگاه دوخت زن کل لبه بسته بندی در زیر فک دستگاه قرار داده می شود و ظرف مدت چند ثانیه عمل دوخت انجام می گیرد.
اما فک دستگاه پلمپ کیسه بسیار کوچک می باشد و باید دستگاه بر روی کیسه کشیده شود.
تفاوت دیگر این دو دستگاه منبع تغذیه آن می باشد که دستگاه دوخت زن با سیم به برق شهری متصل می شود اما دستگاه پلمپ کیسه باتری خور است.

تفاوت دستگاه پلمپ کیسه و دوخت زن

دستگاه پرس مواد غذایی چگونه باید باشد؟

مواد غذایی مختلف برای آن که ماندگاری بیشتری داشته باشند.
همچنین هنگام عرضه دور از آلودگی بوده و بهداشت آن ها حفظ شود باید داخل بسته بندی هایی باشند که از ورود هوا و آلودگی های محیطی به داخل آن جلوگیری شده و رشد باکتری و میکروب داخل بسته متوقف شود.
برخی از مواد خوراکی نیز باید دور از نور نگهداری شوند که برای بسته بندی این مواد از پلاستیک های مخصوص مانند متالایز استفاده می شود که نور از آن ها نمی تواند عبور نماید.
دستگاه پرس مواد غذایی باید دوخت باکیفیتی را بر روی بسته ها اعمال نماید و بدون هیچ خلل باشد تا زمینه فساد مواد غذایی پیش نیاید.
این دستگاه ها به صورت دستی خانگی نیز می باشند و به سادگی برای فریز کردن مواد مختلف می توان در عرض چند ثانیه آن ها را بسته بندی نمود.
بسته بندی مواد غذایی سبب نظم دادن به چیدمان آن ها در فریزر یا کابینت نیز می شود.

انواع دستگاه های بسته بندی پلاستیک

دستگاه های بسته بندی پلاستیک شامل دو نوع کلی خانگی و صنعتی می باشند که در مدل های دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می گردند.
دستگاه های بسته بندی پلاستیک همه دارای عملکردی یکسان می باشد و به وسیله حرارت سبب به هم چسبیدن دو لایه از پلاستیک به یکدیگر می شوند.
اما نوع دوخت در دستگاه های مختلف یکی نمی باشد دستگاه های دارای عرض دوخت های متفاوت و با مدل های دوخت ت ردیفه، چند ردیفه و یا ضربدری می باشند.
جنس پلاستیک و نایلونی هم که دستگاه های بسته بندی پلاستیک در مدل های مختلف قادر به دوخت آن می باشد متفاوت است.
و برخی دستگاه های توانایی پرس تمامی انواع نایلون، سلفون و فویل آلومینیومی را دارا می باشند.
دستگاه های دوخت بسته بندی خانگی و صنعتی شامل دستگاه های رومیزی، دستی، پدالی، ریلی افقی و عمودی و پرتابل می شوند که در برند ها و مدل متعددی در بازار فروش دستگاه ها عرضه می گردند.

انواع دستگاه های بسته بندی پلاستیک

فروش انواع دستگاه پرس بسته بندی خانگی پدالی و دستی

شرکت ما مفتخر است که انواع دستگاه پرس بسته بندی خانگی و صنعتی را در برند هایی معتبر و با کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.
فروش انواع دستگاه ها به صورت اینترنتی می باشد و با مراجعه به سایت فروش می توانید اطلاعات کاملی درباره انواع دستگاه های بسته بندی کسب نمایید.
با مشاهده تصاویر و جزئیات فنی دستگاه ها با توجه به نیاز کاری خود بهترین دستگاه را انتخاب نمایید.
همکاران ما در بخش فروش آماده پاسخگوئی به تمامی سوالات و دادن مشاوره در امر خرید انواع دستگاه های دوخت پدالی و دستی می باشند.
با کمک مشاوران می توانید با توجه به بودجه و میزان ظرفیت موردانتظار تولید خود بهترین و مناسب ترین دستگاه را با قیمتی زیر بازار تهیه نمایید.
تمامی دستگاه های عرضه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.
دستگاه های صنعتی نیز به صورت رایگان نصب و آموزش های ابتدایی کار با دستگاه ها داده می شود.

فروش انواع دستگاه پرس بسته بندی خانگی پدالی و دستی