قیمت خرید دستگاه دوخت و پرس حرارتی نایلون 30 سانتی با لوازم یدکی

قیمت خرید دستگاه دوخت و پرس حرارتی نایلون 30 سانتی همراه با لوازم یدکی را می توان از فروشگاه اینترنتی ما جویا شده و این دستگاه دارای تایمر خودکار با طول دوخت 30 سانتیمتر از ابزار بسیار کاربردی جهت دوخت و پرس بسته بندی های کوچک می باشد.

خرید دستگاه دوخت و پرس حرارتی نایلون 30 سانتی پدالی

دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی یکی از پرکاربردترین دستگاه های دوخت می باشد که به نسب سرعت عملکرد بالایی که دارند قیمت مناسبی داشته و از آن می توان برای بسته بندی مواد مختلف در تولیدی ها و کارگاه ها استفاده نمود.
دستگاه دوخت و پرس حرارتی نایلون 30 سانتی متری یکی از اندازه های استاندارد و خوب این دستگاه می باشد که بسته بندی های کوچک از جنس های مختلف سلفون، نایلون و نایلکس را می توان به آسانی با آن دوخت زد.
در این دستگاه حتی می توان هم زمان دو بسته کوچک مانند بسته های زعفران را قرار داده و پرس نمود.
کار با دستگاه دوخت پدالی بسیار آسان بوده و با فشردن پدال پایی یا دستی بر حسب مدل دستگاه اهرم دستگاه بر روی بسته بندی فرود آمده و با وارد آوردن کمی فشار در اثر حرارت فک دستگاه دو لبه پلاستیک ذوب و در هم آمیخته شده و به خوبی به یکدیگر پرس می شوند.

خرید دستگاه دوخت و پرس حرارتی نایلون 30 سانتی پدالی

 

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی برقی برای بسته بندی مایعات

تمامی دستگاه های دوخت پلاستیک حرارتی انرژی الکتریکی را تبدیل به گرمایی نموده و از آن در پرس بسته بندی استفاده می نمایند که در نتیجه همه این دستگاه ها برای عملکرد خود باید متصل به نیروی برق بوده و با برق شهری کار می کنند.
یکی از انواع دستگاه دوخت پلاستیک خانگی برقی که از آن برای بسته بندی مایعات می توان استفاده کرد دستگاه دوخت ریلی دستی عمودی می باشد.
این دستگاه سرعت خوبی در بسته بندی داشته و به علت قرار گرفتن بسته بندی ها به صورت ایستاده در آن مورد مناسبی برای بسته بندی مایعات می باشند و از بیرون ریختن آن  در حین بسته بندی جلوگیری می شود.
اما دیگر دستگاه های بسته بندی دوخت دستی خانگی را نمی توان برای بسته بندی مایعات استفاده نمود چرا که در ‌آن ها بسته ها به صورت افقی و خوابیده باید در زیر دستگاه قرار بگیرند.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی برقی برای بسته بندی مایعات

معرفی مشخصات دستگاه دوخت متالایز و پرتابل

دستگاه های دوخت پلاستیک انواع مختلفی دارند که تمامی آن ها به پرس حرارتی بسته بندی می پردازند.
اما در مدل ها و انواع دستگاه ها با یکدیگر تفاوت هایی دیده می شود و قابلیت های آن ها یکسان نمی باشد.
مثلا دستگاه دوخت پرتابل یکی از دستگاه های دوخت می باشد که سبک و قابل حمل بوده و از این دستگاه برای پرس درب بسته بندی های بسیار بزرگ و سنگین که این امکان وجود ندارد که آن ها را روی دستگاه قرار دهیم به کار می رود.
دستگاه دوخت پرتابل سیار بوده و با فشردن دسته های دستگاه فک های دستگاه از همدیگر باز شده و لبه کیسه ها بین آن قرار گرفته و با کمی فشار دست عمل پلمپ بسته به سرعت صورت می گیرد.
دستگاه دوخت متالایز نیز شامل انواع دستگاه های دوخت دستی یا اتوماتیک می باشند که قابلیت دوخت سلفون مخصوص متالایز که دارای لایه نازک آلومینیومی می باشد را دارا می باشند.

معرفی مشخصات دستگاه دوخت متالایز و پرتابل

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی و پدالی ایرانی

دستگاه دوخت رومیزی به دستگاه های کوچک پرس پلاستیک گفته می شود که با ابعاد کوچکی که دارند به راحتی می توان آن ها را جابجا نموده و در روی میز کار از آن ها استفاده نمود.
دستگاه دوخت رومیزی شامل دستگاه های ساده دوخت دستی و ریلی دستی می شوند که سرعت عملکرد و ظرفیت تولید آن ها با هم متفاوت می باشد.
شرکت ما تولیدکننده دستگاه دوخت پلاستیک در انواع مختلف رومیزی و پدالی می باشد و دستگاه هایی را از جنس قطعات با کیفیت تولید می نمایند.
تنوع مدل های دستگاه های پرس حرارتی تولید شده زیاد می باشد و بر اساس نیاز کاری خریداران از بین آن ها می توان انتخاب نمود.
هر کدام از دستگاه های تولید و عرضه شده دارای مشخصات و کارایی های خاص می باشند که برای آشنایی با آن ها می توانید به سایت فروش اینترنتی ما مراجعه نموده و با مطالعه کامل دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی و پدالی ایرانی

قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک و انواع آن

دستگاه های دوخت پلاستیک دارای مدل های متنوعی می باشند اما عملکرد آن ها حرارتی می باشد و با گرم نمودن پلاستیک یا فویل آلومینیومی آن را پرس می نمایند.
تبدیل انرژی الکتریکی به گرمایی در دستگاه های دوخت به وسیله المنت انجام می شود، بنابراین المنت بخش اصلی و مهم این دستگاه ها محسوب  می شوند.
قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک بستگی به نوع المنت به کار رفته در دستگاه و اندازه آن ها دارد.
از آن جایی دستگاه های دوخت پلاستیک در انواع متفاوت صنعتی و خانگی و در مدل و ابعاد متنوعی می باشند، المنت های آن ها نیز با هم فرق دارد.
در برخی دستگاه های دوخت پلاستیک از المنت های ساده میله ای و در برخی از المنت های کوره ای استفاده می شود.
برای تعویض و تهیه المنت یدکی دستگاه ها می توانید به شرکت های تولید و عرضه کننده آن مراجعه نموده و بر حسب نوع دستگاه المنت مخصوص را با قیمت مناسب تهیه کنید.

قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک و انواع آن

فروش لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک و نایلون

دستگاه های دوخت پلاستیک نیز مانند تمامی ماشین آلات استهلاک داشته و پس از مدتی استفاده فرسوده شده و یا نیاز به تعمیر پیدا می کنند.
برای تعمیر و تعویض قطعات نیاز به لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک می باشد.
شرکت هایی که به فروش دستگاه دوخت در مدل های مختلف می پردازند انواع لوازم جانبی و متعلقات دستگاه ها را نیز به صورت جداگانه عرضه می نمایند.
برای سفارش و خرید المنت و دیگر لوازم یدکی دستگاه های دوخت پلاست می توانید با شماره تلفن های شرکت ما که در سایت درج شده است تماس حاصل نمایید تا همکاران ما، شما را در امر خرید یاری نمایند.
کلیه لوازم و قطعات دستگاه ها برای فروش موجود می باشد و با توجه به مدل دستگاه ها با قیمت بسیار مناسب در اختیارمشتریان گرامی قرار می گیرد.
برای خرید لوازم یدکی انواع دستگاه های دوخت خارجی نیز می توان با نمایندگی های عرضه آن ها تماس گرفت.

فروش لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک و نایلون