دستگاه دوخت پلاستیک کوچک با بهترین کاربرد

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

 

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک با بهترین نوع آهن ترانس سیم مسی برق تک فاز برای انواع مشاغل همچون عطاری های بسته بندی های خانگی و صنعتی فروشگاه ها کاربرد داشته و کیفیت قابل توجه کارآیی بالای آن نسبت به قیمت مناسب تقاضا از سوی خریداران را به طور چشمگیری افزایش داده است.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کوچک به منظور پرس کردن و چسباندن دو لبه بسته بندی های پلاستیکی به کار می روند.
این دستگاه ها بع علت داشتن ابعاد کوچک و قابل جابجایی و حمل راحت موارد استفاده فراوانی دارند.
این دستگاه های کوچک به وسیله فشاری که با دست بر قسمت بالایی دستگاه وارد می شود و حرارت فک ها عمل دوخت را انجام می دهند.
انواع مختلف این دستگاه از لحاظ ابعاد دوخت با یکدیگر متفاوت می باشند و شامل 20، 30، 40، 50 و 100 سانتیمتری می باشند.
این دستگاه های کوچک در دو نوع کاتر دار و بدون کاتر تولید می شود که نوع کاتر دار به منظور بریدن نایلون اضافی بعد از دوخت و جدا کردن آن از رول به کار می رود.
این دستگاه به صورت دستی و رومیزی استفاده شده و دارای تایمر برای تنظیم زمان دوخت نیزمی باشند.

انواع دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک خانگی مناسب چه نایلونی ست؟

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک خانگی با اینکه از اتمام انواع دستگاه های دوخت ارزان تر، ساده تر و کوچکتر می باشد کارایی فوق العاده ای دارد و قادر است برای پرس انواع پلاستیک، نایلون، سلفون و فیلم های آلومینیومی به کار رود.
بنابراین از این دستگاه پرکاربرد می توان در تمامی عطاری ها، رستوران ها‌، فروشگاه ها و همچنین در مصارف خانگی استفاده نمود.
برخی از دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی مناسب دوخت های عریض 80 تا 100 سانتیمتری می باشند و به راحتی می توانند کار دستگاه های پدالی بزرگ را انجام دهند، جنس این دستگاه دوخت عریض معمولا آلومینیومی می باشد.
انواع دستگاه های دوخت پلاستیک با توجه به اندازه نایلون مورد نظر برای بسته بندی تهیه می شوند علاوه بر اندازه دوخت عرض دوخت آن ها هم با یکدیگر متفاوت و از 2 تا 8 میلیمیتر متغیر می باشد.

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک خانگی مناسب چه نایلونی ست؟

دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک کوچک چقدر است؟

دستگاه های دوخت پلاستیک دستی از سایز های کوچک تا بزرگ تولید شده و هر کدام متناسب با اندازه دوخت مورد نظر تهیه و خریداری می شوند.
کوچکترین دستگاه دوخت پلاستیک مربوط به اندازه دوخت 15 تا 20 سانتیمتر می باشد و با این دستگاه می توان بسته بندی های خیلی کوچک را پرس و دوخت زد.
کار با این دستگاه هم مثل دیگر دستگاه های دوخت ساده می باشد که پس ازبه برق زدن فک های حرارتی دستگاه کم کم گرم شده و با قرار دادن پلاستیک  بر روی دستگاه و فشار دادن اهرم آن عمل دوخت انجام می گیرد.
این دستگاه کوچک نیز مجهز به تایمر می باشد.
قیمت دستگاه دوخت پلاستیک کوچک با توجه به برند، ابعاد و جنس بدنه متفاوت می باشد و حدود قیمت آن از 200 هزار تومان به بالا می باشد.
برای اطلاع از قیمت دقیق دستگاه مورد نظر می توانید از طریق تلفنی و با دادن مشخصات  کامل دستگاه قیمت آن را استعلام نمایید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک کوچک چقدر است؟

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک کوچک

مصرف برق دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک

دستگاه دوخت پلاستیکی دستی کوچک یکی از به صرفه ترین دستگاه ها از لحاظ اقتصادی می باشد.
چرا که قیمت آن از تمامی دستگاه های دوخت کمتر می باشد، مصرف برق آن نیز بسیار کم است و با سرعت می توان تعداد زیادی بسته بندی پلاستیکی را به وسیله آن با کیفیت بالا دوخت زد.
این دستگاه با برق تک فاز خانگی و 220 ولت کار می کنند.
دارای گارانتی معتبر می باشند و همراه با آن ها یک المنت یدکی اضافه نیز تحویل داده می شود تا در صورت خراب شدن المنت دستگاه از آن استفاده گردد.
جنس بدنه این دستگاه های کوچک فلزی یا آلومینیومی می باشد و از دوام و استحکام خوبی برخوردار هستند.
این دستگاه ها دارای تایمر برای تنظیم کار دستگاه نیز می باشند و اساس کار همه آن ها استفاده از سیستم حرارتی و داغ شدن المنت می باشد.

مصرف برق دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک

دستگاه دوخت پلاستیک دستی کوچک

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک دستی

دستگاه دوخت پلاستیک دستی همانطور که گفته شد ساده ترین و پرکاربرد ترین دستگاه دوخت می باشد، چرا که به علت کوچک بودن به راحتی می توان آن را به همه مکان ها حمل کرد و از آن درهر جایی استفاده نمود.
این دستگاه دوخت کوچک برای پرس درب بسته بندی انواع آجیل، خشکبار، شکلات، نان، ظروف یکبار مصرف، اسباب بازی و غیره که از جنس پلاستیک های نایلونی، سلفون و فویل آلومینیوم می باشند به کار می رود.
انواع کاتر دار دستگاه دوخت دستی قادر می باشد بسته بندی را از رول پلاستیک برش زده و جدا نماید.
این دستگاه دوخت دستی در تمامی فروشگاه ها، قنادی ها و کارگاه های کوچک و در منزل استفاده می گردد و در مدت زمان کوتاهی به وسیله آن می توان درب بسته بندی ها را به راحتی پرس نمود.

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک دستی

 

کاربردهای دستگاه دوخت پلاستیک دستی