دستگاه پاک کنی حبوبات

قیمت دستگاه حبوبات پاک کنی یا همان کار بوجاری کاه قدیم توسط الک انجام می شد و امروزه ماشین آلات توسط باد و ویبره در ساده ترین حالت این کار را انجام می دهند، چنده یا فروش آن با چه نرخی صورت می گیرد؟

 

دستگاه پاک کن حبوبات چیست؟

همانطور که می دانید امروزه حجم تولید حبوبات و خشکبار بسیار بالاتر از گذشته است و اگر یک کارخانه بسته بندی و یا حتی یک کشاورز بخواهد به صورت بذری، بار خود را آماده نماید، نیاز دارد که از ماشین آلات برای راحتی کار و همچنین افزایش کیفیت آن بهره ببرد.

بنابراین این که نیاز به یک سیستم قوی برای کار پاک کنی در همه جای کشور من جمله استان هایی که تولیدات بسیار زیادی برای کار خود دارند و ضعف ماشین آلات در آن ها بسیار احساس می شود، کاملا مشاهده می گردد.

پیشرفته ترین دستگاه پاک کن حبوبات، دستگاه کالر سورتینگ است که می تواند توسط تشخیص رنگ، بسیار راحت کار پاک کنی را انجام دهد.

دستگاه بوجاری گندم خانگی

دستگاه سورتینگ حبوبات چیست؟

دستگاه کالر سورتینگ حبوبات توسط دوربین های بسیار قوی کار سورت یا سایز بندی و همچنین بوجاری را انجام می دهد.

بسیار راحت می توانید یک کارخانه بسیار قوی در زمینه سایز بندی و همچنین بوجاری داشته باشید. یکی از این دستگاه ها می تواند به شما در سرعت و دقت کار بسیار قوی عمل نماید.

دستگاه نخود بوجاری

تفاوت دستگاه سورتینگ با بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات که در بازار خرید و فروش می شود و همچنین می توان از آن بهره های فراوانی در جهت پاک کنی برد و عمدتا به صورت 100% این کار را نخواهد کرد، کاملا به صورت مکانیکی کار می کند.

اما دستگاه سورتینگ کارش مخلوطی از الکترونیکی و مکانیکی است که دستگاه دستورات لازم را برای جداسازی محصول به اجکتور می دهد که به راحتی از این طریق بتواند نیاز این کار را مرتفع نماید.

دستگاه بوجار نخود