تولید انواع دستگاه بوجاری سویا + دانه های روغنی

تولید انواع دستگاه بوجاری سویا

 

تولید انواع دستگاه بوجاری سویا و دانه های روغنی از مرغوبترین قطعات و بهترین کیفیت با بهره گیری از دانش فنی و تکنولوژی جهان همراه بوده و با عملکرد بالایی تمامی دانه های سویا را قبل از بسته بندی پاک و براساس اندازه و کیفیت درجه بندی می نمایند.

معرفی دستگاه بوجاری سویا

سویا یکی از دانه های روغنی می باشد که روغن گرفته شده از آن در ساخت روغن خوراکی و سرخ کردنی کاربرد دارد و تفاله آن نیز به سبب پروتئین فراوانی که دارد در طبخ بسیاری از غذا ها جایگزین گوشت می گردد.
دانه های سویا مانند تمامی حبوبات و غلات قبل از اینکه مورد بسته بندی و فروش قرار بگیرد باید از ناخالصی ها پاک گردد و از اندازه و کیفیت نیز درجه بندی گردد که این کار را دستگاه بوجاری سویا انجام می دهد.
دستگاه بوجاری سویا با دقت کافی به تفکیک و جداسازی دانه های سویا پرداخته و میزان خطای آن بسیار کم می باشد.
کاربری دستگاه بوجاری سویا بسیار آسان می باشد و به آموزش و تخصص خاصی ندارد.
سرعت عملکرد دستگاه بوجاری سویا بالا می باشد و می تواند به راحتی مقدار زیادی از سویا را در بازه زمانی کوتاه بوجاری و پاک سازی نماید.

دستگاه بوجاری سویا

دستگاه بوجاری سویا در چه ظرفیت هایی موجود است؟

دستگاه بوجاری سویا از جمله دستگاه های بوجاری پرکاربرد و مفید می باشد که کمک زیادی به بشر درصرفه جویی در وقت و نیروی انسانی نموده و با سرعت بالایی به کار بوجاری پرداخته و ظرفیت بالایی در این امر را  دارا می باشد.
دستگاه های بوجاری سویا نیز مانند دیگر دستگاه ها در ابعاد و ظرفیت های گوناگون تولید می شود و خرید آن ها بستگی به کاربرد و شرایط مشتری و مصرف کننده دارد.
برای خرید دستگاه بوجاری اصل و با کیفیت به مراکز فروش معتبر این دستگاه مراجعه کرده و انواع دستگاه مرغوب و با سرعت عملکرد خوب را با قیمتی به روز و مناسب تهیه نمایید.
امکان خرید اینترنتی دستگاه بوجاری سویا برای مشتریانی که دغدغه کمبود وقت و محدودیت برای مراجعه حضوری دارند فراهم آمده است.
از طریق سایت اینترنتی می توانید با مشخصات فنی و کلیه جزئیات دستگاه آشنایی پیدا کنید و در صورت رضایت اقدام به ثبت سفارش آنلاین نمایید.

ظرفیت دستگاه بوجاری سویا

به جز دستگاه بوجاری چه تجهیزاتی برای سویا موجود است؟

همان طور که گفته شد سویا یکی از دانه های خوراکی است که دارای پروتئین فراوانی است تا جایی که می تواند جایگزین گوشت و دیگر پروتیئن های حیوانی گردد.
اما دانه سویا پس از برداشت تا زمانی که به دست مشتری برای مصرف برسد مراحل بسیاری را طی کرده و دستگاه های زیادی بر روی آن کار می کنند.
دانه های سویا به جز دستگاه بوجاری برای آماده شدن و تولید پروتئین گیاهی سویا نیاز به تجهیزاتی از قبیل  کانوایر ورودی، سیستم آسیاب، کانوایر تغذیه، اکسترودر یا دیگ پخت، نوار نقاله ارتباطی، خشک کن، دستگاه کیسه پر کن و دستگاه بسته بندی دارد.
تمامی این دستگاه های خط تولید سویا توسط شرکت ساخت ماشین آلات صنعتی تولید شده و با کیفیتی مطلوب در اختیار کارخانجات صنعتی قرار می گیرد. دستگاه های تولید شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و به بهترین قیمت عرضه می گردند.

دستگاه بوجاری سویا در داخل نیز تولید میشود؟

در گذشته انواع دستگاه های سورتینگ و بوجاری از خارج از کشور وارد می شد، اما در سال های اخیر به همت تولید کنندگان گرامی و شرکت های ساخت ماشین آلات صنعتی در ایران در زمینه تولید انواع دستگاه ها به خود کفایی رسیده ایم.
دستگاه بوجاری سویا نیز یکی از دستگاه های تولید داخلی می باشد که با بهترین کیفیت قطعات و بالاترین تجهیزات به وسیله دستان توانمند تولیدکنندگان ایرانی ساخته شده و با قیمتی بسیار مناسب و تقریبا نصف انواع خارجی دستگاه در اختیار مصرف کنندگان و کارخانجات صنعتی قرار می گیرد.
اساس کار دستگاه بوجاری سویا مقیاس وزنی می باشد و دانه ها و انواع ناخالصی ها بر حسب مقدار اختلاف وزنی که با یکدیگر دارند توسط دستگاه از یکدیگر جدا می گردند.
در اولین مرحله دستگاه بوجاری سویا به علت وجود فن هایی که هوا را با فشار به سمت دانه ها می رانند، اجسام خارجی سبک مانند پوست و ساقه های گیاهی و دانه های پوک از بین دانه ها خارج می گردند.

تولید دستگاه بوجاری سویا

فروش انواع دستگاه بوجاری سویا و دانه های روغنی

جریان فرایند برداشت و جمع آوری سویا و دانه های روغنی مقداری ناخالصی ها و قسمت دیگر گیاهی با دانه ها همراه می گردند که قبل از مرحله بسته بندی یا مصرف آن باید تمامی ناخالصی ها و ضایعات از دانه های اصلی جدا گردند.
این کار به وسیله دستگاه بوجاری سویا انجام می گردد.
دستگاه بوجاری سویا کار درجه بندی دانه ها و جداسازی ضایعات را بر حسب معیار وزن انجام می دهد و با تشخیص سبک یا سنگین بودن محصول به کار بوجاری می پردازد.
فروش انواع دستگاه بوجاری سویا و دیگر دانه های روغنی توسط شرکت عرضه ماشین آلات صنعتی صورت می گیرد که به منظور رضایت مشتریان برای خرید آن تسهیلاتی نیز در نظر گرفته شده است.
فروش اینترنتی دستگاه بوجاری سویا از طریق سایت فروش معتبر ما میسر است و با مراجعه به آن می توانید از قیمت و جزئیات و تمامی شرایط خرید مطلع گردید.

فروش دستگاه بوجاری سویا