خرید دستگاه دوخت پلاستیک کارکرده

 

دستگاه دوخت و برش پلاستیک رکابی در دو مدل تک و دو طبقه برای تولید انواع نایلون های فریزر زباله دسته دار طراحی و به طور همزمان کار دوخت و برش را با سرعت بالا انجام می دهد. این دستگاه ها با بهترین کیفیت در نوع اتومات و نیمه اتومات با عملکرد عالی در داخل تولید و با مناسب ترین قیمت ها در بازار عرضه می شود.

دستگاه دوخت پلاستیک رکابی چگونه دستگاهی ست؟

پلاستیک رکابی همان پلاستیک های دسته دار در اندازه های مختلف می باشد که برای نگهداری و حمل انواع میوه، مواد غذایی یا دیگر وسایل در هنگام خرید استفاده می شود.
این پلاستیک ها به رنگ های سفید، قرمز، آبی و مشکی در کشور تولید می شود.
برای دوخت و برش پلاستیک دسته دار از دستگاه دوخت پلاستیک رکابی استفاده می شود که دستگاهی کاملا اتوماتیک می باشد و با استفاده از مواد پلی اتیلن و در جنس های نایلون و نایلکس تهیه می شود.
سرعت این دستگاه  بسیار زیاد می باشد و در کارخانجات صنعتی بزرگ از آن استفاده می شود و نیاز به فضای کاری بزرگی دارد.
این دستگاه در ابعاد مختلفی موجود می باشد و برخی از انواع دستگاه دو طبقه می باشد و ظرفیت تولیدی آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.
طاقه های نایلون که به وسیله دستگاه دیگری تولید شده اند داخل دستگاه شده و در عرض های مختلف برش خورده و دوخته می شود.

دستگاه دوخت پلاستیک رکابی

عرضه انواع دستگاه دوخت نایلون تولید داخل

تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی ایرانی با استفاده از فن آوری روز دنیا اقدام به تولید دستگاه دوخت نایلون نیز نموده اند تا برای خرید این دستگاه در مدل های خارجی متحمل هزینه های سنگین نشویم.
کیفیت کار این دستگاه های تولید داخل مشابه انواع خارجی می باشد و از لحاظ تجهیزات چیزی از آن ها کم ندارد.
عرضه انواع دستگاه دوخت نایلون تولید داخل با بهترین کیفیت قطعات، سرعت بالا و ظرفیت عملکردی زیاد صورت می گیرد.
انواع متنوع دستگاه های عرضه شده دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر می باشند و خرید آن ها از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.
دستگاه های دوخت نایلون در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می گردند، انواع نیمه اتوماتیک آن نیاز به اپراتور دارند اما کاربری آن ها آسان است و تخصص خاصی را لازم ندارد.
دستگاه دوخت نایلون تولید داخل  از نظر مصرف انرژی برق نیز کم مصرف بوده و هزینه های زیادی برای متصدی خود به بار نمی آورند.

دستگاه دوخت نایلون

قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس رکابی

نایلون و نایلکس به وسیله دستگاه دوخت نایلون و نایلکس رکابی به پلاستیک های دسته داری تبدیل می شود که کاربرد های فراوانی دارند.
دستگاه دوخت پلاستیک رکابی در انواع یک یا دو طبقه و توانایی دوخت نایلون در عرض 80 سانتیمتر و 100 سانتیمتری تولید و عرضه می گردد.
این دستگاه ها با کیفیت بالایی تولید شده اند و با سرعت بسیار بالا نایلون و نایلکس را برش و دوخت زده و پلاستیک رکابی را در رنگ های مختلف آماده می نماید. این دستگاه آلودگی صوتی کمی داشته و دارای صفحه کامپیوتری لمسی برای تنظیم می باشد و تنها یک اپراتور برای نظارت بر کار آن کافی می باشد.
قیمت دستگاه دوخت نایلون و نایلکس رکابی با توجه به ابعاد دستگاه و یک یا دو طبقه بودن آن متفاوت می باشد.
مسلماً دستگاه های دو طبقه که سرعت و ظرفیت تولید بیشتری دارند گران تر می باشند.
قیمت دستگاه دوخت پلاستیک رکابی در انواع مختلف داخل سایت فروش آمده است و با مراجعه به آنجا می توانید سایر مشخصات دستگاه ها را نیز مشاهده بفرمایید.

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس رکابی

مشخصات انواع دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون  در انواع متعددی تولید و عرضه می گردد که هر کدام مشخصات و کاربردی متفاوت دارند.
به طور کلی این دستگاه ها برای پرفراژ و تولید نایلون به کار می روند که این نایلون شامل کیسه فریزر، نایلون زباله ، سفره یک بار مصرف  و نایلون های متری و همچنین کیسه های پلاستیکی می شود.
برای هر کدام از مواردی که در بالا بیان شد نوعی از دستگاه پرفراژ به کار می رود یا ممکن است با تعویض قالب دستگاه بتوان چند نوع نایلون را تولید نمود.
دستگاه های پرفراژ ممکن است یک طبقه یا دو طبقه باشد.
ظرفیت عملکردی و سرعت دستگاه های دوخت دو طبقه بیشتر است چون به صورت همزمان دو رول از نایلون را تولید می نماید.
با توجه به مصرف روز افزون کیسه های نایلونی نیاز به تولید آن ها بیشتر می گردد و دستگاه های تولید شده برای این امر باید دارای ظرفیت و سرعتی بالا باشند تا بتوانند این نیاز را برطرف نمایند.

دستگاه دوخت و پرفراژ نایلون

دستگاه برش و دوخت نایلون در چه مواردی کاربرد دارد؟

انواع کیسه زباله ، پلاستیک فریزر، سفره یک بار مصرف  و پاکت های مختلف خرید به وسیله دستگاه برش و دوخت نایلون تهیه می شوند.
این دستگاه در انواع مختلفی تولید شده که هر کدام  پاکت هایی با عرض یا شکل مختلف تولید می نمایند.
برخی از دستگاه ها نیزچند کاره می باشند و با تعویض قالب آن می توان نوع دیگری از پلاستیک را با آن تولید نمود.
نحوه عملکرد دستگاه برش و دوخت نایلون بدین صورت است که رول بزرگ نایلون در دستگاه قرار گرفته و در دستگاه های دو طبقه دو رول قرار می گیرد و با عبور از قسمت ها مختلف دستگاه هر رول به عرض های تعیین شده برش خورده و به سمت قسمت دوخت و پرفراژ هدایت می گردد.
برای تولید سفره های یکبار مصرف از نایلون هایی با ضخامت مختلف استفاده شده و بر روی آن طرح مورد نظر نیز چاپ می گردد.
برای تولید کیسه زباله هم که از نایلون مشکی استفاده کرده و در عرض های بزرگ برش می خورد.

دستگاه برش و دوخت نایلون

اسامی و لیست قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس چینی

شرکت های عرضه کننده ماشین آلات صنعتی دستگاه تولید نایلون و نایلکس را در انواع چینی و ایرانی عرضه می نمایند.
انواع دستگاه های تولید نایلون ایرانی و چینی از لحاظ عملکرد  و ظرفیت تولید تفاوتی ندارد و نمی توان مزیتی برای انواع خارجی دستگاه برشمرد.
اما برخی از افراد مایل به استفاده از دستگاه های خارجی و چینی می باشند و به دنبال خرید این دستگاه ها هستند.
در سایت فروش اینترنتی انواع دستگاه تولید نایلکس همراه با تصویر و مشخصات و کشور سازنده آورده شده و افراد با مراجعه به آن می توانند دستگاه مورد نظر و مطلوب خود را انتخاب نموده و سفارش دهند.
لیست قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس چینی نیز به طور کامل در سایت درج شده است و از آن جایی که با توجه به اوضاع اقتصادی و تغییر نرخ ارز قیمت دستگاه ها ثابت نمی باشد سایت ها قیمت به روز رسانی شده را در سایت قرار می دهند و برای اطمینان بیشتر می توانید قیمت دستگاه مورد نظر را از طریق تماس تلفنی سوال نمایید.

دستگاه تولید نایلون و نایلکس چینی

کیفیت محصولات تولید کننده داخلی دستگاه دوخت پلاستیک

همانطور که بیان شده شرکت های عرضه ماشین آلات صنعتی انواع دستگاه های تولید داخل و خارجی را برای فروش به عرضه می گذارند و ایران تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک نیز می باشد.
بر خلاف تصور عمومی که اجناس و دستگاه های خارجی را بسیار مرغوب تر از داخلی می دانند، دستگاه های دوخت پلاستیک تولید شده در کشور نسبت به انواع خارجی دارای مزیت های بسیاری می باشند.
اولین و مهم ترین مزیت دستگاه های داخلی ارزان تر بودن آن هاست و قیمت آن ها در مقایسه با انواع خارجی تقریبا نصف می باشد، حال آن که از لحاظ کیفیت همپای دستگاه های خارجی می باشد و سرعت و ظرفیت عملکردی آن ها نیز با هم برابر می باشد.
مزیت دیگر خرید جنس داخلی گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش آن می باشد که به دلیل در دسترس بودن تولیدی و نمایندگی به راحتی می توان از خدمات شرکت تولید کننده استفاده نمود.

دستگاه دوخت پلاستیک

عملکرد دستگاه دوخت اتوماتیک نایلون

دستگاه دوخت اتوماتیک نایلون به نحوی تولید شده است که قادر است از صفر تا صد برش و دوخت نایلون برای تهیه کیسه های فریزر، کیسه زباله، پلاستیک رکابی و سفره یک بار مصرف را به صورت خودکار و بدون نیاز به اپراتور انجام دهد.
صفحه کامپیوتر لمسی می باشد که اپراتور عملیات دوخت و برش دستگاه را توسط آن تنظیم نموده و با روشن شدن دستگاه نوار نایلون به صورت اتوماتیک و با کمک غلتک از قسمت های مختلف دستگاه عبور کرده و در هر مرحله عملیات مورد برش و دوخت روی آن انجام می گیرد و تا قسمت خروجی دستگاه محصول آماده تحویل داده می شود.
کلیه این مراحل با سرعت بالا و کیفیت زیاد توسط دستگاه اتوماتیک انجام می گیرد و اپراتور محصول نهایی را جمع آوری کرده و به قسمت انبار می برد.
برنامه های دستگاه را به صورت اینترنتی می توان تنظیم یا به روز رسانی نمود.

دستگاه دوخت اتوماتیک نایلون

تجهیزات مورد نیاز تولید نایلون دسته دار کرج

خط تولید نایلون دسته دار کرج شامل دستگاه ها و تجهیزات متعددی می باشد که ابتدا نایلون را تولید کرده و سپس به صورت پلاستیک دسته دار دوخت و برش می زند.
این تجهیزات شامل دستگاه تولید گرانول می باشد که در آن پلاستیک های بازیافتی  به دانه های گرانولی که ماده اولیه در تولید نایلون می باشند تبدیل می گردد.
پس از این مرحله دستگاه تولید نایلون و نایلکس قرار دارد که به وسیله آن مواد گرانول به رول های نایلونی تبدیل می گردد.
پس از اینکه نایلون آماده گردید نوبت به دستگاه دوخت نایلون رکابی می رسد که در آن رول های نایلون به سایز های مورد نظر برش و دوخت خورده می شود.
دستگاه پانچ هم که به طور ویژه برای تولید کیسه های رکابی یا دسته دار به کار گرفته می شود.
در جریان تولید نایلون دسته دار کرج هر جا لازم بود که کیسه های طرح دار تولید شود از دستگاه چاپ بر روی پلاستیک نیز استفاده می گردد.

تولید نایلون دسته دار کرج