سازنده دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ کرج

دستگاه بسته بندی چای تی بگ یا کیسه ای برای محصولات بسیاری نیز می تواند به کار رود که از جمله انواع دمنوش هاست. البته برای چای می توان به صورت نیم کیلویی، پاکتی و هرمی نیز کار بسته بندی را انجام داد که به سلیقه کارخانه تولید چایی بستگی دارد.

دستگاه بسته بندی چای چیست؟

به دستگاهی که با کمی تفاوت به صورت ماردون ساخته می شود تا بتواند به راحتی چای ها را از خود عبور دهد و درون کیسه بسته بندی قرار دهد.

این دستگاه را به دو صورت می توان ساخت:

  • دستگاه بسته بندی حجمی
  • دستگاه بسته بندی توزین دار
  • دستگاه بسته بندی تی بگ

دستگاه بسته بندی حجمی به صورت حجمی کار می کند و برای محصول چای نیم کیلویی بسیار مناسب است.

اما دستگاه بسته بندی چای توزین دار برای انواع و اقسام چای کاربرد دارد و می توان با آن هر مدل چایی را که مدل نظر است، تولید نمود.

در مورد دستگاه بسته بندی تی بگ می توان انواع مختلفی را نام برد که کاربرد های بسیار زیادی دارند.

سازنده دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ کرج

تفاوت دستگاه بسته بندی چای با حبوبات

به دلیل اینکه چای بسیار سبک است و عبورش از دستگاه کمی با مشکل احتمال دارد که مواجه شود، باید از دستگاه ماردون در دستگاه بهره برد.

در حالی که در دستگاه بسته بندی حبوبات نیازی به این کار نیست و جاذبه زمین به راحتی محصول را به درون خود می کشد.

صنعت بسته بندی چای در ایران

در کشور ما ایران چای پیشنینه 200 ساله دارد و از قدیم الایام قهوه وجود داشته است، اما چای با داشتن رنگ و طعم بهتر و خوشگوارایی بالاتر بسیار بهتر عمل کرده است و کاربرد بسیار بالاتری خواهد داشت.

اکثریت چای هایی که به کشور ما وارد می شوند، به صورت فله و از کشور هند است.

چای ایرانی از چای هندی بسیار بهتر است، اما به دلیل اینکه نیاز به نیم ساعت زمان برای دم کشیدن دارند، اکثریت مردم راغب به خرید چای هندی که عمدتا از رنگ در درون آن استفاده می شود، شده اند.

صنعت بسته بندی چای

دستگاه بسته بندی چای فله

بسته بندی چای فله با کیسه ای کاملا متفاوت است چرا که چای کیسه ای به صورت نیم کیلویی عمدتا بسته بندی می شود، اما در مورد چای فله، در کیسه خیاری این کار صورت می گیرد که برای صادرات به کشور های مختلف من جمله اروپا، چای ایرانی را بسیار می پسندند.

چایی که در کشور ما مورد طبع و مذاق مردم مان است، چای هندی می باشد و متاسفانه چای ایرانی از کیفیت درجه یکی در این زمینه برخوردار نیست.

بنابراین چای به صورت عمده و فله از کشور هند بارگیری می شود و درون کشور ما به مقدار بسیار کثیری، کار بسته بندی یا تی بگ آن صورت می گیرد.

چای بسته بندی فله

انواع دستگاه تولید چای کیسه ای

در این لیست می خواهیم کاتالوگ مربوط به انواع چای کیسه ای را برای تان قرار دهیم تا از این طریق بتوانید انواع چای کیسه را که با دستگاه های مختلف تولید می شوند را ببینید:

  • کاغذی
  • خورجینی
  • هرمی

عمدتا دستگاه هایی که در بازار موجود است می تواند این سه مدل چای را تولید و بازار عرضه نماید.

چای کیسه ای

دستگاه بسته بندی چای پاکت زن یا هرمی

چای پاکت زن منظور همان تی بگ است که توسط دستگاه بسته بندی چای به راحتی این کار انجام می شود.

اگر می خواهید در زمینه انواع دمنوش و چای فعالیت داشته باشید، توصیه می کنیم از دستگاه بسته بندی تی بگ هرمی که هم حجم بزرگ تری دارد و هم کیفیت بسیار بالاتری برای طبخ و آماده شدن دارد استفاده نمایید.

شاید قیمت بسته بندی هرمی بالاتر باشد، اما کیفیت واقعا چیزی است که تولید کننده های کشور مان باید خود را توسط آن برند نمایند.

دستگاه بسته بندی تی بگ هرمی

خرید کاغذ تی بگ از کارخانه

خرید کاغذ تی بگ از کارخانه به صورت عمده را می توانید از سایت ترلو تهیه کنید که به صورت خارجی و با ارز داخی نیز قابل خرید است.

امروزه کاغذ های تی بگ و جنس شان باید طوری باشد که در آب حل نشوند و یا در طعم چای تاثیری نداشته باشند.

برخی شرکت ها از کاغذ تی بگ ضعیف در کارشان و محصول شان استفاده می کنند که در این زمینه قطعا جواب نخواهند گرفت و مشتری دائمی برای خود پیدا نخواهند کرد.

کاغذ تی بگ

فروش جعبه تی بگ ایرانی و خارجی

جعبه های تی بگ ایرانی و خارجی در کشور ما بسیار مختلف هستند و انواع متفاوتی برای شان وجود دارد.

جعبه تی بگ ایرانی از قیمت بسیار بهتری برخوردار است ولی در عوض کیفیت جعبه تی بگ خارجی بسیار بهتر و با کلاس تر می باشد.

خرید جنس خارجی با توجه به این افزایش قیمت دلار، بسیار می تواند روی افزایش قیمت تمام شده محصول نهایی تاثیر بسزایی داشته باشد.

توصیه می کنیم در بین چندین مدل محصولی که دارا هستید، یک یا چند مدل آن را از تی بگ خارجی استفاده نمایید و مابقی را از جعبه تی بگ ایرانی با قیمت پایین تر و به صرفه تر به بازار مصرف روانه نمایید.

جعبه تی بگ

لیست مشاغل خانگی در ایران

لیست مشاغل خانگی در ایران بسیار زیاد است و می توان به بیش از 800 نوع شغل خانگی در این زمینه اشاره داشت.

امروزه مشاغل خانگی که عمدتا وجود دارد و برای مردم جا افتاده است، استفاده از دست و مونتاژ کردن و یا استفاده از ماشین آلات بسته بندی است.

خرید ماشین آلات بسته بندی و یا بسته بندی به صورت دستی، مانند بسته بندی جوراب در منزل بسیار بهتر از هر کار مونتاز دیگری می باشد.

لیست مشاغل خانگی

کار بسته بندی حبوبات با استفاده از ماشین آلات وابسته

یکی دیگر از کار هایی که امروزه اکثریت افراد به سراغش می روند، کار بسته بندی حبوبات است که توصیه می کنیم دیگر به این کار وارد نشوید، چرا که تقریبا در هر استان شرکت های مختلفی برای تولید حبوبات بسته بندی وجود دارد.

به جای این کار، اگر دارای حداقل سرمایه یکصد میلیون تومانی هستید، با خرید دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات، اقدام به کار سورت رنگی انواع حبوبات بنمایید و به این طریق می توانید به بهترین صورت سود بسیار بالایی را از این کار ببرید.

دستگاه بسته بندی حبوبات 4 توزین

راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون

اگر می خواهید یک کسب و کار با 20 میلیون تومان و یا بیشتر راه بیاندازید، بدانید که کمترین مقایسه آن امروزه می شود با اسنپ یا درخواست خودرو های آنلاین نمود.

درخواست خودرو های آنلاین را اگر امروز مشاهده بفرمایید، می بینید که حداقل سرمایه مورد نیاز برای این کار یک ماشین 30 الی 50 میلیون تومانی است.

پس راه اندازی یک کسب و کار حرفه ای با 20 میلیون تومان صورت پذیر نیست، بلکه با این مبلغ می توانید به یک کسب و کار در سطح ابتدایی دست پیدا کنید و با مطالعه گذشته شرکت های بزرگ مانند شرکت بهروز، مهرام و سایر شرکت هایی که در خانه، کسب و کار اولیه خود را شروع کرده اند، امید داشته باشید که شما هم می توانید.

با 20 میلیون تومان می توانید دو دستگاه زیر را که کار جامعی برای تان انجام می دهند را تهیه نمایید و به کسب و کار دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی در خانه بپردازید:

  • دستگاه بسته بندی تک توزین
  • دستگاه دوخت ریلی

راه اندازی کسب و کار با 20 میلیون

بسته بندی آجیل و خشکبار در خانه

بسته بندی آجیل و خشکبار در خانه نیز می تواند بسیار به صرفه باشد و اگر می خواهید به این کار دست بزنید، از بهترین مدل های بسته بندی استفاده نمایید، به صورتی که خریداران با دیدن تفاوت در بسته بندی های شما، احساس رغبت بسیار بالایی در این کار نمایند.

امروزه دستگاه های کوچک برای بسته بندی خانگی نیز ساخته شده است که می توان به دستگاه بسته بندی تک توزین رومیزی اشاره داشت.

توسط دستگاه تک توزین رومیزی به راحتی می توانید محصول را وزن و در کیسه نایلون پلاستیک پر نمایید.

خرید نایلون های زیپ کیپ بسیار بهتر است و از این طریق می توانید به راحتی کسب سود بسیار بیشتر نمایید.

بسته بندی آجیل

انواع دستگاه های تولیدی کوچک

خیلی ها هستند که امروزه به دنبال دستگاه های کوچک برای کسب و کار های خود می گردند، باید بدانید که دستگاه های کوچک بازدهی کمتری هم دارند صرفا خوب نیستند.

ترجیحا سعی نمایید از ماشین آلاتی که حداقل 200 کیلوگرم ظرفیت روزانه دارند استفاده کنید، چرا که کمتر از این سطح اگر بخواهید کار کنید، به صورت دستی هم معمولا می شود این کار را انجام داد.

دستگاه بسته بندی صنعتی کوچک

بسته بندی حبوبات در منزل تبریز

شهر تبریز مهد تمدن است و اکثریت تبریزی ها می خواهند که در این زمینه یعنی بسته بندی حبوبات فعالیت جدی ای داشته باشند.

توصیه می کنیم قبل از شروع به کار بسته بندی حبوبات، به بسته بندی انواع چای در منزل یا انواع دمنوش نیز فکر کنید.

امروزه به دلیل اینکه چای برای بعضی از افراد منع شده است، توصیه می شود که از انواع دمنوش ها مانند دمنوش به که رنگش بعد از دم کردن کاملا شبیه چای می شود، استفاده گردد.

بسته بندی تبریز

قیمت دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت خانگی

دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت در کنار یک کارخانه چای می ارزد که ساخته شود و در کنار بزرگترین ارائه کننده ها، این محصول به بازار انتقال داده شود.

دستگاه های جوجه کشی عمدتا برای کسانی مناسب است که می خواهند کسب و کار خود را در زمینه طیور گسترش دهند و برای این کار نیاز به دستگاهی برای تبدیل تخم پرندگان مختلف به جوجه است.

عمدتا اکثریت پرندگان به جز این دو پرنده، جوجه های شان خودشان می توانند رشد و نمو پیدا کنند و با یک کنترل جدی از سوی پرورش دهنده، به راحتی این امر صورت می پذیرد.

این دو پرنده ای که خود جفت بالغ باید از جوجه ها نگهداری کنند به صورت زیر است:

  • کبوتر
  • گنجشک