پرفروش ترین دستگاه بسته بندی چای موجود در ایران

چای کیسه ای هرمی امروزه بسیار در دید مشتریان شکیل به نظر می آید و از این جهت شرکت های فعال در زمینه دمنوش و تی بگ، به دنبال این مدل دستگاه برای بسته بندی آن به صورت تمام اتوماتیک می باشند. خرید آن به دو صورت یا توسط شرکت سازنده یا واردات ارائه می گردد.

بسته بندی دمنوش هرمی

انواع دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

تمامی دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای دارای یک مخزن 4 کیلویی برای چای هستند که می تواند طی 12 ساعت یا کمتر، کل مخزن را تبدیل به بسته بندی های 2 الی 6 گرمی نماید.

البته در مورد هرمی به دلیل اینکه ظرفیت بزرگتری دارد، می تواند بسته بندی های سنگین تری تا 12 گرم را نیز پشتیبانی نماید.

فروش دستگاه بسته بندی چای

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی چای هرمی

  • سیستم: اتوماتیک
  • ولتاژ: 220/380
  • طول:132، عرض:107، ارتفاع:202
  • سرعت بسته بندی: 15 الی 100 تی بگ در هر دقیقه
  • وزن دستگاه: 600 کیلوگرم

دستگاه بسته بندی چای تی بگ

همانطور که مشاهده می کنید می توان به صورت توزین دار نیز دستگاه بسته بندی چای را نیز تولید نمود، اما مسئله اصلی بر روی کیفیت کار دستگاه است که باید بتواند به راحتی کار بسته بندی را انجام دهد و این کار با دستگاه توزین دار راحت تر می باشد.

در مقابل دستگاه توزین دار برعکس دستگاه مخصوص بسته بندی چای گران تر است و در صنعت بسته بندی چای از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

به همین دلیل اکثریت تولید کنندگان زمانی که می بینند می توانند دستگاهی با قیمت ارزان تر تهیه کنند که نیاز شان را مرتفع نمایند، روی به دستگاه بسته بندی توزین دار نمی آورند.

 قیمت دستگاه بسته بندی چای

تفاوت دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی با تی بگ

دستگاه بسته بندی چای نیم کیلویی برای بسته بندی فله ای مناسب است، در حالی که دستگاه بسته بندی تی بگ به عنوان چای تک نفره به حساب می آید و کاربرد دارد.