سازنده دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ در کرج

رودیاکو سازنده انواع دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای در شهر کرج با داشتن دفتر برای مشاوره مشتریان، آموزش به آن ها و همچنین کارخانه برای بازدید از آن می باشد.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ

انواع دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

انواع دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای بسته به کاری که شما می خواهید انجام دهید، متفاوت خواهد بود.

در حالت کلی دو مدل بسته بندی چای می تواند در بازار وجود داشته باشد که این دو مدل یکی به صورت کیلویی است و دیگری به صورت تی بگ می باشد.

دستگاه بسته بندی کیلویی به معنی این است که دستگاه بسته بندی توزین دار است و توسط حداقل تک الی 4 توزین وزن محصول را می کشد و می تواند به صورت بسته بندی های مرسوم بازار که 100 گرمی الی 900 گرم هستند، به بازار عرضه شوند.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای

به این دلیل که حجم چای از حبوبات یا خشکبار بالاتر و سبک تر است، در نهایت مقدار کاری که یک دستگاه 4 توزین در 8 ساعت کاری می تواند 2 الی 3 تن بسته بندی نماید.

مدل دیگر دستگاه بسته بندی چای به صورت تی بگ است که به صورت تک نفره تولید می شود و می تواند در مدل های ساده و یا جدید ترین مدل آن که هرمی است به بازار عرضه گردد.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای تی بگ به مدل های مختلفی می تواند تولید شود که نام هر کدام را می آوریم:

  • هرمی
  • خانگی
  • ساده

دستگاه بسته بندی چای هرمی جدید ترین مدل دستگاه بسته بندی تی بگ به شمار می آید و در نهایت می تواند نیاز بسیار زیادی را در بازار مرتفع نماید.

دستگاه بسته بندی چای

دستگاه بسته بندی کرج

شهر کرج مقر ساخت دستگاه های بسته بندی شده است و خوشحالیم که همکاران ما در شهر کرج برای انواع دستگاه بسته بندی فعالیت دارند و کافی است که شما به شهر کرج بیایید و اگر دستگاهی را ما داشته باشیم یا نداشته باشیم، می توانیم شما را به دیگر همکاران مان لینک دهید.