فروش انواع دستگاه پرس حرارتی بسته بندی ارزان قیمت | مرغوب

فروش انواع دستگاه پرس حرارتی بسته بندی ارزان قیمت

فروش انواع دستگاه پرس حرارتی بسته بندی ارزان قیمت و مرغوب در مدل های متنوع اندازه های متفاوت با کارآیی بالا جهت بسته بندی و پلمپ محصولات گوناگون توسط مجموعه های تخصصی و معتبر دنبال می شود.

اهمیت کیفیت عملکرد المنت دستگاه پرس حرارتی بسته بندی

انواع دستگاه پرس حرارتی بسته بندی که در بازار موجود می باشند شامل دستگاه های پرس دستی و پدالی می باشند.
کار با این دستگاه ها بسیار ساده می باشد و ظرف مدت چند ثانیه به وسیله آن ها پلمپ بسته بندی صورت می گیرد.
المنت دستگاه دوخت پلاستیک وظیفه تامین حرارت مورد نیاز برای فک دستگاه را دارا می باشد بنابراین بخش اصلی دستگاه محسوب می شود.
اگر المنت به درستی کار نکند گرمایی تولید نشده در نتیجه پرس نیز صورت نمی گیرد.
بنابراین مراقبت از المنت دستگاه ضروری می باشد و باید سعی کرد زیاد به آن فشار وارد نیاید و دستگاه به صورت یکسره به برق وصل نباشد.
المنت دستگاه های دوخت با توجه به نوع دستگاه و اندازه آن متفاوت می باشند اما کیفیت عملکرد آن ها یکی می باشد و با مقاومت بالایی که دارند انرژی الکتریکی را به گرمایی تبدیل می نمایند.
در صورتی خرابی المنت با هزینه اندکی و به سادگی می توان آن را تعویض نمود.

اهمیت کیفیت عملکرد المنت دستگاه پرس حرارتی بسته بندی

 

قیمت دستگاه پرس حرارتی بسته بندی پایی و دستی

دستگاه های دوخت پلاستیک دستی بر حسب طول دوختی که دارند دارای اندازه های متفاوت 20 ، 30 ، 40 ، 50 ،60 ، 80 و 100 سانتیمتری می باشند، که علاوه بر ابعاد از لحاظ جنس بدنه نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.
دستگاه های دوخت پدالی نیز در انواع متفاوت المنتی ساده، برنجی و چدنی می باشند که بر اساس جنس فک و بدنه دستگاه با یکدیگر تفاوت دارند.
دستگاه های پدالی ممکن است دارای پدالی در زیر پا یا پدال دستی برای انجام پرس بسته بندی باشند.
بر اساس نوع، مدل و برند قیمت دستگاه پرس حرارتی بسته بندی متفاوت می باشد و دستگاه های دوخت پدالی چدنی گران ترین دستگاه های پرس پلاستیک این دسته می باشند که بیشتر در کارخانجات از آن ها استفاده می گردد.
برای استعلام قیمت دقیق دستگاه های دوخت پلاستیک و انواع آن ها می توانید به سایت فروش اینترنتی ما سری بزنید و یا با شماره تلفن های شرکت تماس گرفته تا همکاران به طور کامل پاسخگوی نیاز شما باشند.

قیمت دستگاه پرس حرارتی بسته بندی پایی و دستی

 

مصرف برق پرس دستی پلاستیک خانگی و صنعتی

انواع دستگاه های دوخت پلاستیک با برق تک فاز شهری کار می کنند و مصرف برق آن بستگی به نوع و مدل دستگاه دارد.
به طور کلی دستگاه پرس دستی پلاستیک خانگی کم مصرف بوده  و مصرف برق آن در حدود 60 وات می باشد.
اما در دستگاه های پرس پلاستیک بزرگتر و صنعتی این رقم بیشتر می شود.
با در نظر گرفتن کم مصرف بودن این دستگاه ها، دستگاه های پرس پلاستیک خانگی و صنعتی در کل دستگاه هایی کم هزینه بوده و کار با آن ها دارای بازده و سود فراوانی می باشد.
با توجه به نیاز بالای امروزه به صنعت بسته بندی سرمایه گذاری در این امر کاری پر رونق خواهد بود.
از دستگاه های پرس دستی پلاستیک که در منزل برای کارهای کوچک بسته بندی می توان استفاده نمود.
البته برای صرفه جویی بیشتر در هزینه های برق می توان استفاده از آن به ساعت های کم باری برق موکول نمود و از استفاده در زمان اوج مصرف برق خودداری کرد.

مصرف برق پرس دستی پلاستیک خانگی و صنعتی

انواع کاربرد دستگاه پرس پایی بسته بندی

دستگاه پرس پایی بسته بندی یکی از انواع دستگاه های دوخت پلاستیک حرارتی می باشد که بر روی میز کاری تعبیه شده و پدال مربوط به آن در قسمت زیر پای اپراتور قرار گرفته است.
هنگام کار با این دستگاه باید پدال به آرامی توسط پا فشار داده شود تا اهرم و بر روی پلاستیک و فک دستگاه قرار گرفته و دوخت انجام گیرد.
از این دستگاه پرس پایی در جهت بسته بندی انواع خواروبار، آجیل، شکلات، نان، قطعات الکترونیکی، کتاب و مجلات و یا گیاهان دارویی استفاده می شود.
به طور کلی این دستگاه با طرز کار ساده ای که دارد در صنایع مختلف برای بسته بندی استفاده می گردد.
به وسیله این دستگاه می توان انواع سلفون، متالایز، ترسبافون یا فویل آلومینیومی را دوخت زد و با توجه به سرعت عملکرد آن در کارگاه ها و تولیدی های کوچک از آن استفاده نمود.
به دلیل مناسب بودن قیمت این دستگاه نسبت به دستگاه های دوخت اتوماتیک طرفداران بسیاری دارد و بازار خرید و فروش آن پر رونق می باشد.

انواع کاربرد دستگاه پرس پایی بسته بندی

 

فروش دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و پرس ارزان

اگر به دنبال خرید دستگاه دوخت پلاستیک ارزان و در عین حال با کیفیت و پرکاربرد می باشید می توانید به سایت اینترنتی فروش ما مراجعه نمایید.
در سایت فروش انواع دستگاه دوخت نایلون و نایلکس دستی، پدالی و اتوماتیک در اندازه های متفاوت و مدل های مختلف با قیمت بسیار مناسبی صورت می گیرد.
برای آشنایی بیشتر مشتریان در کنار عکس مربوط به دستگاه ها مشخصات اصلی و کامل دستگاه ها بیان شده است.
نحوه کار برخی دستگاه ها به صورت کلیپ های نمایشی داخل سایت آورده شده است.
برای استعلام قیمت به روز دستگاه های دوخت پلاستیک و یا مشاوره در امر خرید و انتخاب دستگاه مناسب می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.
دستگاه های عرضه شده از قطعاتی با بهترین جنس و کیفیت تولید شده اند و همه دارای گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش خوبی می باشند.

فروش دستگاه دوخت نایلون و نایلکس و پرس ارزان