فروش دستگاه بسته بندی چای پاکتی دو توزین خانگی

فروش دستگاه بسته بندی چای پاکتی دو توزین

فروش دستگاه بسته بندی چای پاکتی توزین دار به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک قابلیت ساخت دارد. ارزان ترین مدل آن تک توزین خانگی و بهترین طرح ساخته شده اجرایی در شرکت های مختلف، چهار توزین می باشد.

تفاوت دستگاه بسته بندی چای پاکتی با نپتون

دستگاه بسته بندی چای پاکتی با نپتون در مدل بسته بندی است.

نپتون یک دستگاه کاملا متفاوت از دستگاه بسته بندی چای پاکتی می خواهد. عمدتا چای های پاکتی موجود در بازار نیم کیلویی می باشند، در حالی که چای نپتون برای یک فرد مناسب است و معمولا به صورت تک نفره مصرف می شود.

در واقع چای کیلویی قیمت ارزان تری دارد، اما در مقابل زحمت دم کشیدن را نیز دارا می باشد، در حالی که با فرآوری که روی چای نپتون انجام شده، باعث می شود که خود محصول با قیمت بالاتری به فروش برسد.

دستگاه بسته بندی چای دو توزین

خوشبختانه به دلیل اینکه تنها در زمینه چای نپتون، فقط نیست که بخواهید نپتون استفاده شود بلکه امروزه برای انواع دمنوش ها نیز انواع نپتون ها به دو صورت کاغذی و هرمی زده شده است.

اما در چای پاکتی، مصرف کننده ها عمدتا خانوادگی و با سیستم قوری و کتری می باشند که خود جایگاه بسیار ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارا می باشد.

دستگاه بسته بندی چای پاکتی با توجه به اینکه شما بخواهید کار بسته بندی را به بهترین صورت انجام دهید.

معمولا جنس پاکت چای از فویل آلومینیوم است که از نظر بهداشتی مشکلی نداشته باشد و دستگاه باید بتواند این کار را به راحتی انجام دهد.

دستگاه چای بسته بندی دو توزین