دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

فروش دستگاه سورتینگ انواع بذر گیاهان دارویی که بسیار ریز می باشند و دستگاه بوجاری مناسبی برای شان وجود ندارد که بتواند به راحتی آن ها را سورت نماید، با قیمت بسیار مناسب در ابعاد تک کانال کوچک خانگی، با ارتفاع 1.50 سانتی متر عرضه می گردد.

 

دستگاه کالر سورتینگ بذر

دستگاه کالر سورتینگ به دستگاهی می گویند که توسط چشمی یا لیزر اپتیک کار جدا کردن گیاهان دارویی یا انواع بذر آن ها را انجام می دهد.

خاکشیر یکی از سخت ترین ریز دانه ها برای جداسازی به شمار می آید و اگر می خواهید آن را جداسازی نمایید و علاوه بر آن، انواع بذر های دیگر را نیز به صورت 100% جداسازی کنید، بهترین دستگاه، دستگاه کالر سورتینگ است.

این دستگاه توسط تشخیص رنگ و سایز، محصولات را به راحتی جداسازی و تفکیک می نماید که کار بسیار ساده ای به شمار می آید.

دستگاه کالر سورتینگ بذر

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

برای گیاهان دارویی نیز از همین دستگاه کالر سورتینگ استفاده می شود که به راحتی می تواند دوباره با همان سیستم تشخیص رنگ و سایز، محصولات را از یکدیگر تفکیک نماید.

در واقع دستگاه کالر سورتینگ را می توان یک دستگاه همه کاره سورت نامید که از سایز خاکشیر که بسیار ریز و به اندازه ذرات خاک است تا پسته که بسیار درشت می باشد را به صورت کامل تفکیک و سورت بندی نماید.

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

نحوه فروش دستگاه سورتینگ بذر

فروش دستگاه سورتینگ بذر برای آماده سازی به یک ماه زمان نیاز دارد، البته در صنعت تمامی دستگاه ها تقریبا بین 20 روز الی یک ماه زمان برای ساخت شان وجود دارد که مشتریان در این زمینه تماما توجیه هستند.

ما شرکت سازنده انواع دستگاه سورتینگ هستیم و در این زمینه از بهترین قطعات داخلی و خارجی با اطلاعات کامل بهره می بریم.

قیمت تمام شده دستگاه هر چه قدر باشد، با توجه به سودی که حوزه صنعت دارد، خدمت شما اعلامی می کنیم تا بتوانید به راحتی اقدام به سفارش برای خرید دستگاه سورتینگ نمایید.