دستگاه بسته بندی عمودی دو توزین خانگی

فروش دستگاه بسته بندی عمودی دو توزین خانگی ارزان که حداکثر می تواند با ارتفاع 2 متر ساخته شود و برای قرار دادن در حیاط منازل یا کارگاه های کوچک و مغازه های دارای حداقل 2.5 متر سقف بسیار مناسب می باشند. سرعت دستگاه بین 15 الی 25 بسته در دقیقه است.

دستگاه بسته بندی دو توزین دست دوم

دستگاه پرکن خانگی دو توزین ارزان

دستگاه دو توزین خانگی برای اینکه قیمت تمام شده اش ارزان تمام شود، باید بخش بسته بندی آن را حذف نمود تا اکثریت افراد بتوانند آن را تهیه و خرید نمایند.

برای خرید دستگاه بسته بندی خانگی باید بگوییم که اگر بخش بسته بندی تمام اتوماتیک بخواهند، باید هزینه بالاتری پرداخت کنند که به جهت کاهش هزینه ها، ما توصیه می کنیم از دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک برای این موضوع استفاده نمایید.

دستگاه بسته بندی دو توزین حبوبات

دستگاه بسته بندی عمودی دو توزین چیست؟

به دستگاهی که توسط نیروی جاذبه زمین و ویبراتور هایی که در قیمت توزین دستگاه به کار رفته است، کار وزن کشی را با دو توزین خود به صورت دقیق انجام می دهد و پس از به بخش پرکن و بسته بندی محصول را ارسال می نماید.

شاید در بازار دیده باشید که بسته بندی های گز یک کیلویی یا حبوبات، خشکبار به صورت کاملا تمیز شده و آماده ارائه به بازار را در بسته بندی های شکیل ارائه می دهند.

تمام این محصولات توسط دستگاه های توزین دار، بسته بندی شان صورت می گیرد که کیفیت و سرعت این دستگاه ها بسیار بالا می باشد.

دستگاه دو توزین پرکن

نحوه فروش دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین یا هر دستگاه دیگری مانند یک ساختمان است که اول باید بدنه آن ساخته شود و پس از راه اندازی کامل و مونتاژ و سرهم بندی قطعات، اقدام به ساخت آن نمود.

بنابراین باید بدانید که حداقل مدت زمان ساخت یک دستگاه در صورتی که هماهنگی لازم با دستگاه های در حال ساخت دیگر صورت گیرد، به راحتی در کمتر از 20 روز امکان پذیر است.

اما برای اینکه بدقولی صورت نگیرد و مشتری از همه لحاظ خیال شان بابت دستگاه راحت باشد، به آن ها وعده 30 الی 40 روز را می دهیم.