انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام ارزان + فروش آنلاین

انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام ارزان

فروش انواع دستگاه پوست کن گردو و بادام با ظرفیت مختلف کیفیت بسیار مطلوب داشتن جدیدترین استاندارد های روز دنیا  از سوی شرکت های صنعتی تولید کننده به صورت انلاین و با ارزان ترین قیمت در حال انجام می باشد.

اشتغال در خانه با دستگاه پوست کن گردو و بادام

یکی از مراحل فراوری گردو و بادام پس از چیدن آن ها از درخت و جمع آوری پاک کردن آن و جدا کردن پوسته سبز می باشد که کاری بسیار سخت می باشد و اگر این کار به صورت دستی انجام شود سبب رنگ گرفتن و سیاه شدن پوست می گردد.
دستگاه پوست کن گردو و بادام بدین منظور طراحی و تولید شده است و قادر است در مدت زمان کوتاه انبوهی از گردو یا بادام را پوست گیری نماید.
این دستگاه برقی بوده و کافی است فقط گردو در مخزن ریخته شود تا بقیه کار بدون دخالت دست انجام شود.
برای کسانی که باغدار بوده و یا در مناطقی می باشند که گردو و بادام زیاد تولید و برداشت می شود تهیه یک دستگاه پوست کن می تواند مورد خوبی برای راه اندازی شغل خانگی باشد و با آن حجم زیادی از گردو و بادام را روزانه پوست گیری نمود.
دستگاه های پوست کن مدل های مختلفی داشته و می توان بر حسب فضا و بودجه مدل مناسب آن را تهیه نمود.

اشتغال در خانه با دستگاه پوست کن گردو و بادام

فروش و ارائه لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن

فروش انواع دستگاه های پوست کن گردو و بادام صنعتی و خانگی در سایت فروش ما انجام می گیرد که در مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشند.
دستگاه های گوناگون از لحاظ جنس بدنه و قطعات و اندازه با هم متفاوت بوده و با قیمت هایی متفاوت عرضه می گردند.
برای مشاهده لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن و قیمت پوست کن بادام می توانید به فروشگاه آنلاین ما سری بزنید و در آن عکس تمامی دستگاه همراه با مشخصات فنی نظیر ابعاد دستگاه، وزن دستگاه، ظرفیت و توان دستگاه را مشاهده نمایید.
برای آشنایی کاملتر مشتریان کلیپ هایی از کار با دستگاه های پوست کن نیز در سایت قرار داده شده است.
دستگاه های پوست کن ارائه شده در سایت ایرانی و تولید داخل می باشند و از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح قرار دارند.
هزینه های تعمیرات و نگهداری دستگاه های پوست کن ایرانی بسیار کم می باشد و با هزینه کم می توان دستگاه را خریداری نمود و به درآمدزایی مطلوب رسید.

فروش و ارائه لیست قیمت دستگاه گردو پوست کن

تفاوت کاربرد پوست کن گردو سبز و خشک

گردوی کاملا رسیده زمانی که از درخت چیده می شود دارای سه لایه پوست می باشد که شامل پوست سبز ضخیم، پوسته چوبی قهوه ای و پوسته نازک روی مغز می باشد که برای خوردن گردو باید دو پوسته آن گرفته شود.
این کار در کارخانجات صنعتی به وسیله دستگاه انجام می گیرد.
دستگاه پوست کن گردو سبز دستگاهی است که دارای تیغه های تیز و بدنه سمباده ای می باشد و گردو در اثر چرخیدن در دستگاه و بر خورد با این ها پوست کنده شده و تمیز تحویل داده می شود، برخی از دستگاه ها آبکشی گردو را نیز انجام می دهند.
اما پس از این مرحله هنوز گردو دارای پوسته سخت نیز می باشد که لازم است شکسته شده و مغز آن خارج شود این کار نیز توسط دستگاه گردو شکن یا مغز کن گردو انجام می شود که نسبت به دستگاه قبلی دارای توان بیشتری بوده و با وارد کردن ضربه به گردو آن را شکسته و تحویل می دهد.

تفاوت کاربرد پوست کن گردو سبز و خشک

قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان و انواع گردو

دستگاه های گردو پوست کن تویسرکان یکی از انواع دستگاه های تولید داخلی و با کیفیت می باشند که در اندازه و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردند.
دستگاه های گردو پوست کن تویسرکان دارای ظرفیت بالای پوست کنی و چند صد کیلویی گردو می باشند.
این دستگاه ها دارای چرخ نیز می باشند و به سادگی می توان آن ها را حرکت داده و جابجا نمود.
دستگاه های گردو پوست کن تویسرکان قابلیت پاک کنندگی 100 درصد انواع گردو را دارا می باشند و با داشتن فرچه های بزرگ گردو را به خوبی تمیز و عاری از پوست می نمایند.
قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان بستگی به مدل آن داشته و دستگاه های بزرگ صنعتی که مجهزتر بوده با قیمت بالاتری به فروش می رسند.
برای مشاهده قیمت این دستگاه ها می توانید به سایت مربوط مراجعه نموده و سایر اطلاعات لازم برای دستگاه ها را کسب نمایید.

قیمت دستگاه پوست کن گردو تویسرکان و انواع گردو

دستگاه پوست کن بادام کوهی چگونه ست؟

بادام کوهی یکی از انواع دانه های روغنی و آجیل های خوشمزه و مقوی می باشد.
بادام کوهی در بیشتر انواع تلخ می باشد، باید مغز شده و به روش های مختلف تلخی آن گرفته و شیرین شود و برای مخلوط کردن با آجیل آماده گردد.
دستگاه   پوست کن بادام کوهی با دستگاه پوست کن بادام درختی تفاوتی نداشته چرا که پوسته این دو نوع بادام تقریبا شبیه هم است و به وسیله دستگاه پوست کن برقی می توان این دو نوع بادام را پوست گیری نمو.
مخزن دستگاه پوست کن بادام کوهی به صورت استوانه ای گردان می باشد و در قسمت زیر آن حالت توری و سرندی دارد و پوسته ها پس از رنده شدن از آن خارج می گردند و بادام تمیز پوست گرفته شده در آن باقی می ماند.
گنجایش مخزن دستگاه بر حسب مدل آن فرق دارد اما در تمامی مدل ها مقدار زیادی از بادام را می توان در طی مدتی کم پوست گیری نمود و برای مراحل بعدی فراوری آماده کرد.

دستگاه پوست کن بادام کوهی چگونه ست؟