صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / دستگاه بوجاری گندم / خرید دستگاه بوجاری گندم و جو دست دوم

خرید دستگاه بوجاری گندم و جو دست دوم

دستگاه بوجاری گندم و جو باید دارای سیستم تفکیک باشد که بتواند به صورت صددرصدی محصول را بوجار نماید. کار پاک کنی امروزه توسط دستگاه های مکانیزه که با قیمت خرید مناسب ساخته می شوند، بسیار مناسب تر از مدل های دست دوم در بازار است.

خرید دستگاه بوجاری دست دوم

اگر دستگاه بوجاری دست دومی که می خواهید خرید نمایید، دارای کیفیت بسیار مناسب، کم کارکرد و قیمت مناسب تر از آن می باشد، می توانیم بگوییم که خرید آن صحیح است، وگرنه به دنبال دستگاه های دست دوم چندین سال کارکرد به هیچ عنوان نباشید.

دستگاه هایی که چندین سال از آن ها کار کشیده شده، معمولا مشکلات فنی زیادی دارند و در این زمینه دچار مشکلات بسیار زیادی خواهند شد.

به همین دلیل توصیه می کنیم که دستگاه بوجاری گندم دست دوم، در صورتی که تست انجام دادید و دیدید که به راحتی کار بوجاری را انجام می دهد، اقدام به تهیه آن نمایید.

دستگاه بوجاری ذرت

کار دستگاه بوجاری گندم و جو

معمولا پیش می آید که گندم و جو با یکدیگر پس از کشت قاطی می شوند و اگر دستگاهی نتواند کار تفکیک آن ها را به خوبی انجام دهد، قطعا خرید آن بی فایده خواهد بود.

چرا که دستگاه های قدرتمند در زمینه بوجاری، اولین کاری که انجام می دهند، باید قابلیت تفکیک این محصولات از یکدیگر باشد.

دستگاه بوجاری گندم خانگی

دستگاه بوجاری گندم خانگی چیست؟ یک مدل دستگاه هایی را ما طراحی کرده ایم که در ابعاد بسیار کوچک برای انواع عطاری ها و کار در منزل مناسب می باشند.

این دستگاه ها با ابعاد کوچکی که دارند بسیار برای یک کسب و کار خانگی مناسب بوده و هزینه اولیه بسیار کمی باید بابت شان پرداخت شود.

و در معایب دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری

امروزه از دستگاه های پشت تراکتوری دیگر استفاده نمی شود، چرا که هزینه بسیار بالایی دارند و در نظر داشته باشید که یک روز تمام و حتی بیشتر باید تراکتور روشن باشد و سوخت آن چقدر خواهد بود، بماند، فشاری که به تراکتور برای تامین نیروی دستگاه بوجاری گندم می شود را نیز باید مد نظر داشته باشید.

امروزه از دستگاه بوجاری تک فاز بسیار راحت تر و با هزینه برق بسیار کمتری نسبت به مدل های پشت تراکتوری می توان بهره برد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری گندم

قیمت و انواع دستگاه بوجاری گندم خارجی

دستگاه بوجاری گندم خارجی در درجه اول به ظرفیت و دوم قیمت فروش آن بستگی …