دستگاه بوجاری گندم بزرگ

یک کارخانه تولید کننده دستگاه بوجاری گندم در اصفهان وجود دارد که آقای موسوی هستند و در تعداد بالا، انواع دستگاه های مختلف پاک کنی حبوبات و غلات را طراحی و اجرا نموده اند.

تولید کننده انواع دستگاه بوجاری

دستگاه های بوجاری در تعداد بسیار متنوعی امکان تولید و ساخت شان وجود دارد، در حالی که باید بدانید که هر محصولی راه حل های متفاوتی برای بوجاری شان وجود دارد.

در واقع مسئله اصلی در زمینه بوجاری، پاک کردن تمیز و 100% یا نزدیک به آن است بتواند نیاز مشتریان را به صورت کامل مرتفع نماید.

به عنوان مثال اگر دستگاهی به صورت صد در صد نیز پاک کنی را انجام دهد، اما محصول را خرد یا بشکند، دستگاه خوبی نیست، چرا که در امر بوجاری احتمال اینکه سرعت بالاتر برود تا بتواند در ساعت نزدیک به 20 تن و حتی بیشتر را بوجاری نماید، نیز وجود دارد.

بنابراین یک سازنده علاوه بر این که باید دستگاهی ایجاد نماید که کار بوجاری را به صورت کامل انجام دهد، باید بتواند به بهترین صورت نیاز شان را مرتفع نماید که این امر بسیار دشواری به حساب می آید.

معمولا اکثریت سازنده ها در همه محصولات تجربه کافی ندارند و هر محصولی سازنده ای را می طلبد که تخصصی در آن محصول و برای آن دستگاه بوجاری تمام و کمالی را ارائه دهد.

تولید کننده دستگاه بوجاری

انواع دستگاه بوجاری گندم

اما در زمینه گندم انواع دستگاه هایی که وجود دارند به صورت زیر هستند:

  • دستگاه بوجاری پشت تراکتوری
  • سیار
  • خانگی
  • صنعتی
  • کوچک
  • بزرگ

معمولا بزرگان حوزه گندم که در تناژ های بسیار بالا کار بوجاری را انجام می دهند، در تناژ های بالای 1.5 تن و 5 تن نیازمند دستگاه بوجاری هستند.

ساخت دستگاه بوجاری

در کنار آن اگر می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید و حتی بیشتر، امکان ساخت دستگاه با ظرفیت 20 تن نیز برای آن وجود خواهد داشت.